Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 13
Гостей: 13
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Зі святом!

  27 грудня 2011 Олександр Вілкул: «Досягнення Дніпропетровщини за 2011 рік є потужним базисом для подальшого руху вперед».

               На Дніпропетровщині пройшла сесія обласної ради, під час якої було затверджено бюджет регіону та визначені пріоритетні завдання розвитку області на 2012 рік. Також були підведені підсумки роботи обласної влади в 2011 році.

«Досягнення Дніпропетровщини за 2011 рік є потужним базисом для нашого подальшого руху вперед. Наше завдання – не просто утримати провідні показники соціально-економічного розвитку регіону, а примножити наші досягнення – забезпечити зростання регіональної економіки та підвищення якості життя наших громадян», – сказав Олександр Вілкул.

Губернатор наголосив, що в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону в 2012 році при підтримці Президента України та Уряду буде продовжено будівництво об’їзної дороги навколо Дніпропетровська. Зокрема, буде реалізовано її другу чергу. Це дозволить з'єднати збудовану ділянку дороги з Південним мостом Дніпропетровська, провести роботи з будівництва на самому Південному мості та побудувати розв'язки з Південного мосту.

Важливими проектами, реалізація яких буде продовжена в наступному році, є будівництво правобережних з'їздів з Кайдацького мосту.

«2011 року було відновлено будівництво метрополітену в Дніпропетровську.  Наразі спільно з Мінфіном ведуться переговори з ЄБРР, щоб залучити фінансовий ресурс і завести потужного підрядника. У держбюджеті на 2012 рік, який ухвалила Верховна Рада, закладені держгарантії під будівництво Дніпропетровського метрополітену», – сказав губернатор.

Олександр Вілкул поставив завдання продовжити капітальний ремонт і реконструкцію доріг міст та районів області на рівні не менше ніж 2011 року.

У рамках модернізації дорожньо-транспортної інфраструктури регіону та підвищення безпеки дорожнього руху в області буде продовжена реконструкція усіх світлофорів області за кошти обласного й місцевих бюджетів. Усі світлофори будуть обладнані таймерами зворотного відліку часу, а на перехрестях і мовним супроводом.

Знаковим проектом для області є створення сучасного оздоровчого центру для дітей-сиріт та дітей-інвалідів області на базі колишнього дитячого табору імені Матросова, що в селі Орлівщина Новомосковського району. На сьогодні готовність об'єкту складає більше 60%. Олександр Вілкул поставив завдання до 1 червня 2012 року – Міжнародного дня захисту дітей – здати об'єкт в експлуатацію.

Також наступного року буде завершене будівництво Регіонального перинатального центру в Дніпропетровську в рамках розвитку в регіоні перинатальної медичної допомоги. Губернатор поставив завдання здати в експлуатацію Регіональний перинатальний центр у червні 2012 року. «Це буде кращий перинатальний центр в Україні», – сказав губернатор.

Олександр Вілкул поставив завдання у наступному році забезпечити всіх дітей області молодшого та дошкільного віку місцями в дитсадках.

Крім того губернатор поставив завдання у 2012 році:

• збільшити позитивний фінансовий результат господарського комплексу області на 13%;

• створити 57,6 тис нових робочих місць;

• забезпечити зростання середньої зарплати на 22%;

• провести 90 км водопровідно-каналізаційних мереж;

• ввести в експлуатацію 250 тис кв м загальної площі житла;

• обладнати 126 дитячих майданчиків;

• оновити бібліотечний фонд області на 30%.

У рамках регіональної комплексної екологічної програми в 2012 році з ініціативи губернатора обласна рада ухвалила рішення про створення ландшафтних заказників «Старокасьянівський» в Покровському районі (3,5 тис га) та «Глушівка» в Томаківському районі (137,5 га).

Також була затверджена Програма поводження з бездомними тваринами. «Ця програма відповідає кращій світовій практиці й європейським стандартам», – сказав Олександр Вілкул.

            «Я дякую депутатам обласної ради за внесок у розвиток регіону. 2011 рік за результативністю один з кращих років у розвитку Дніпропетровщини. Наше завдання – не збавляти, а нарощувати темпи, щоб примножити наші досягнення. І я впевнений, що ми зробимо Дніпропетровщину європейським процвітаючим регіоном!», – сказав губернатор.

  27 грудня 2011 року  За сприяння Олександра Вілкула в 2011 році школи Дніпропетровщини отримали 50 навчальних комп'ютерних комплексів.

               За сприяння губернатора Олександра Вілкула для оновлення технічної бази кабінетів інформатики школи області отримали 50 навчальних комп'ютерних комплексів з відповідним ліцензійним програмним забезпеченням. Комплекси придбано в рамках Державної освітньої програми «Сто відсотків» та регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у 2011 роц.і

Зокрема, середні загальноосвітні школи Дніпропетровщини отримали 26 комп'ютерних класів (26 комплектів меблів, 182 учнівські комп'ютери та 26 вчительських). Також 24 мобільних навчальних комп'ютерних класи отримали спеціальні школи й школи-інтернати для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, регіону (24 комплекти меблів, 456 ноутбуків для дітей та 24 – для педагогів).

«Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту: комп’ютеризація шкіл, електронні підручники, щоденники та бібліотеки – це один із показників розвиненого інформаційного суспільства. Завдання влади – зробити освіту якісною та доступною для кожного, незалежно від місця проживання та соціального статусу. На Дніпропетровщині всі школи повністю забезпечені комп’ютерною технікою. Для освоєння нових інформаційних технологій, навчальних програм та сучасних методик проводиться оновлення кабінетів інформатики шкіл області», - сказав губернатор Олександр Вілкул.

Один навчальний комп’ютерний комплекс складається з вчительського стаціонарного комп'ютера та семи учнівських. Техніка надається з відповідним програмним забезпеченням. У комплект меблів для шкільного комп'ютерного класу входять 7 столів та стільців для учнів, а також – 1 стіл і стілець для педагога.

До мобільного комп’ютерного  комплексу  входять  19  ноутбуків  для  дітей, 1 ноутбук для педагога та 20 комплектів меблів.

Міста та райони регіону, школи яких отримали комп'ютерні класи: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Марганець, Вільногірськ, Жовті Води, Синельникове, Нікополь, Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, Магдалинівський, Новомосковський, П'ятихатський, Васильківський, Верхньодніпровський, Томаківський, Дніпропетровський, Нікопольський, Покровський, Криворізький, Софіївський.

Загалом за 2 роки, 2010-2011, на Дніпропетровщині для оновлення технічної бази шкіл було придбано 82 навчальні комп’ютерні комплекси.

 

Довідка:

Державна цільова програма «Сто відсотків» передбачає впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України інформаційно-комунікаційних технологій з 2011 до 2015 року.

Ця програма сприятиме:

  • стовідсотковому доступу учнів і вчителів шкіл до глобальних, локальних і мережних освітніх інформаційних ресурсів;
  • створенню та використанню у  школах сучасних електронних навчальних матеріалів і організації ефективного доступу до них через Інтернет;
  • створенню умов для отримання повноцінної освіти, соціальної адаптації та реабілітації дітей з обмеженими можливостями та  дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні;
  • формуванню дистанційної системи виявлення обдарованих учнів,
  • налагодженню їх ефективного  електронного зв'язку з провідними фахівцями та вченими;
  • створенню мережі електронних бібліотек і ресурсних центрів, що забезпечать інформаційну та науково-методичну підтримку навчального процесу;
  • розвитку інформаційної взаємодії та інтеграції шкіл у світовий інформаційний освітній простір.

 28 грудня 2011 року   Підбито підсумки роботи Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при облдержадміністрації.

               На Дніпропетровщині за дорученням губернатора Олександра Вілкула пройшло підсумкове засідання Міжвідомчої координаційно-методичної ради (МКМР) з правової освіти населення при облдержадміністрації. Під час наради було підбито підсумки за 2011 рік та затверджено план роботи МКМР на 2012 рік.

            «Правова освіта населення – це база для розвитку громадянського суспільства. А це є основою правової держави. На Дніпропетровщини за ініціативи губернатора Олександра Вілкула реалізується регіональна комплексна Програма правової освіти населення. Правове навчання розраховане на окремі групи населення, для кожної групи вироблений спеціальний підхід подання інформації для більш якісного та усвідомленого її сприйняття»,- сказав голова Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при облдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак.

             Робота у напрямку підвищення рівня правової обізнаності населення Дніпропетровського регіону є комплексною – проводяться обласні олімпіади з правознавства, правові брейн-ринги, «тижні права», конкурси на правову тематику, лекційні заняття в навчальних закладах. Окрім цього МКМР забезпечила видання методичних матеріалів для вирішення актуальних правових питань. Також в області постійно надається безкоштовна правова допомога малозабезпеченим верствам населення.

             Правоосвітня робота в регіоні здійснюється на високому рівні за допомогою

консолідованій праці усіх членів МКМР. За 2011 рік проведено 4 засідання ради та розглянуто 10 грунтовних питань щодо: запобігання злочинності серед неповнолітніх, профілактики органами внутрішніх справ насильства в сім`ї; правового забезпечення діяльності політичних партій та їх участь у формуванні структур публічного управління, створення правових рубрик у ЗМІ, організації правовиховної та правоосвітницької роботи в області.

            Формування у громадян високого рівня правової культури є надзвичайно актуальним питанням, в тому числі одним з пріоритетних напрямків державної політики.

            Міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення при облдержадміністрації забезпечує системність правоосвітньої діяльності та плідно  співпрацює і координує діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, молоді.

             Пріорітетами роботи на 2012 рік МКМР визнала: реформування законодавства України про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування, залучення молоді до державної служби, профілактику насильства в сімї, дотримання норм суспільної моралі у мережі Інтернет, практичне впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» та євроінтеграційна політика України. Для цього розробляється детальний план заходів із залученням фахівців МВС, Головного управління юстиції в області, органів державної влади та науковців.

  Розвиток швидкої медичної допомоги: підсумки 2011 року

 На Дніпропетровщині проводиться системна робота з підвищення якості швидкої медичної допомоги. Для цього, зокрема, розширюється мережа місць базування бригад «швидкої» та збільшується їх чисельність.

Цього року було створено 10 додаткових бригад швидкої допомоги, зараз їх працює 270 по всій Дніпропетровський області. Кількість місць базування «швидких» збільшилась на 33 – тепер їх 124, а до кінця року відкриють ще 7.

«Збільшення кількості бригад та міст базування дозволяє прискорити доїзд швидкої допомоги до хворого. Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул поставив завдання забезпечити доїзд до хворого у місті за 10 хвилин, а в сільській місцевості – за 20 хвилин. Тож все робиться для того, аби забезпечити жителів області своєчасною медичною допомогою», - наголосив директор Дніпропетровського обласного центра екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.

Для дооснащення машин швидкої допомоги та пунктів базування у 2011 році було придбано обладнання на суму 762 тис грн. Закуплено 7 автомобілів «швидкої» (4 авто для Дніпропетровська, 2 – для Новомосковського району та 1 – для Нікопольського району). На це з місцевих бюджетів витрачено майже 2 млн грн. До кінця року буде поставлено ще 13 карет швидкої допомоги, які придбані за кошти субвенції з державного бюджету.

В усіх відділеннях швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини встановлені архіватори мови і введені цілодобові пости фельдшерів-диспетчерів.

«Дніпропетровська область перша в Україні оснастила всі машини швидкої допомоги GPS-навігаторами. Це дозволило чіткіше координувати роботу бригад швидкої допомоги  у цілодобовому режимі та ефективніше використовувати наявні ресурси», - сказав директор Дніпропетровського обласного центра екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.

  30 грудня 2011   Між Дніпропетровською та Запорізькою облдержадміністраціями укладено угоду про співробітництво.

             Голови Дніпропетровської та Запорізької облдержадміністрацій Олександр Вілкул та Олександр Пеклушенко підписали Угоду про співробітництво в економічній, промисловій, інноваційній, торговельній, науково-технічній, гуманітарній та інших сферах.  

 Угода дозволить розширити межі торговельно-економічної та інноваційно-інвестиційної діяльності між областями, сприятиме розвитку транспортного потенціалу, співпраці у сферах охорони здоров’я, туризму та спорту, науково-технічній, освітній та культурній, охорони навколишнього природного середовища.

Угода сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу, нових ефективних форм спільної підприємницької діяльності, розробки та реалізації спільних інвестиційних проектів.

«Ми робимо одну спільну справу – будуємо нову країну разом з нашим Президентом Віктором Федоровичем Януковичем. У наших регіонів багато спільного. Це й питання модернізації базової промисловості, і питання екології, і питання соціального партнерства з бізнесом, і підвищення якості освіти, і покращення медицини, і впровадження енергозберігаючих технологій та новітніх інформаційних технологій. Тому обмін досвідом буде взаємокорисним і сприятиме подальшому розвитку», – сказав Олександр Вілкул. 

«Ми бачимо Дніпропетровщину як сильного та надійного партнера. Упевнений, що ця Угода стане новим поштовхом у розвитку Запорізької області», - сказав Олександр Пеклушенко.

Наразі відповідальні управління розробляють план заходів щодо реалізації Угоди.

Довідково:

Промисловість областей – це потужний індустріальний комплекс, у якому вагоме місце займає чорна металургія та машинобудування.

Питома вага регіонів у загальноукраїнських показниках складає: за обсягами реалізованої продукції металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів – 39,7%, машинобудування – 24,1%; за обсягами експорту металургійної продукції – 33,3%, товарів машинобудування – 23,2%.

Питома вага регіонів у загальноукраїнських показниках складає: за обсягами виробництва картоплі – 35,1%, насіння соняшнику – 23,4%, зернових та зернобобових культур – 11,1%, овочів відкритого ґрунту – 10,1%.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (01.01.2012)
Просмотров: 599 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]