Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

З ініціативи Олександра Вілкула за підтримки Асоціації Європейських Регіонів на Дніпропетровщині відбудеться Міжнародна конференція регіонів

На зустрічі з Президентом АЄР Мішель Саббан губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул презентував можливості та інвестиційні проекти Дніпропетровщини за 2010-2011 роки. Мішель Саббан відзначила досягнення Дніпропетровщини і підтримала пропозицію Олександра Вілкула провести Міжнародну конференцію на Дніпропетровщині. У конференції візьмуть участь члени АЄР, представники профільних комітетів Асоціації та областей України. Президент АЄР дала відповідні доручення Генеральному секретарю та всім членам АЄР щодо проведення конференції.

Міжнародна конференція пройде за підтримки Асоціації (Асамблеї) Європейських Регіонів в червні 2012 року.

Як повідомлялося раніше, Дніпропетровщина у листопаді 2011 року отримала членство в Асоціації Європейських Регіонів. Форум у Брюсселі став першим заходом АЄР, у якому Дніпропетровщина взяла участь як член Асоціації. На Форумі були розглянуті питання економічного розвитку та співробітництва Європейських територій.

 

ДОВІДКА

Асоціація (Асамблея) Європейських Регіонів  (Assembly of European Regions, AER) є найбільшою незалежною мережею регіонів у Європі. Вона об’єднує 270 регіонів з 34 країн, а також 16 міжрегіональних організацій. Заснована в 1985 році АЄР є форумом для міжрегіонального співробітництва та лобістом регіональних інтересів на європейській арені: АЄР була ключовою у створенні консультативних органів Ради Європи (Конгрес місцевої та регіональної влади) та Європейської комісії (Комітет регіонів).

Країни учасниці Асоціації: Болгарія, Бельгія, Боснія та Герцеговина, Чехія, Кіпр, Данія, Німеччина, Греція, Іспанія, Франція, Вірменія, Хорватія, Ірландія, Італія, Угорщина, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Австрія, Польща, Португалія, Македонія, Румунія, Росія, Грузія, Швеція, Албанія, Словенія, Сербія, Фінляндія, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія.

Президент АЄР – Мішель Саббан.

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (15.12.2011)
Просмотров: 427 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]