Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Обласна влада інформує

23 лютого 2012 року,  у Дніпропетровській області індекс промислового виробництва за січень 2012 р. відносно січня 2011 р. збільшився на 9,6%.

«За підсумками роботи індустрії області зафіксовано позитивні результати за всіма основними напрямками промислового виробництва. За січень 2012 року відносно січня 2011 року індекс виробництва збільшився на 9,6%. Завдяки цьому Дніпропетровщина займає провідне місце у промисловості країни», – сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

У добувній промисловості в січні 2012 р. у порівнянні із січнем 2011 р. обсяг виробництва зріс на 8,9%. Перевищено рівень виробництва підприємствами з видобутку як паливно-енергетичних корисних копалин (зростання на 7,8%), так і рудних та мінеральних (підвищення на 9,1%). У переробній галузі індекс за порівняльний період виріс на 7,5%.

Позитивний вплив на загальні підсумки роботи промисловості області також справили підприємства:

- з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів


- машинобудування – на 4,2%;
 – індекс виробництва зріс на 2,8%;

- металургії та металообробці – на 9,2%;

- виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції – на 11,5%;

- хімічної та нафтохімічної промисловості – на 13,5%.

Крім цього, у січні 2012 р. в порівнянні з січнем 2011 р., у сфері генерації електроенергії на третину перевищено рівень виробництва – індекс виріс на 33,2%. Це сприяло не тільки позитивному результату роботи промисловості за січень 2012 р., а й зростанню наявних енергоресурсів споживачів.

22 лютого 2012 р.   З нагоди відзначення 80-річчя Дніпропетровської області у Новомосковську введений в експлуатацію новий 60-квартрирний житловий будинок. 14 квартир як службове житло у цьому будинку отримають працівники ДП «Придніпровська залізниця».


«На Дніпропетровщині під керівництвом губернатора Олександра Вілкула реалізується ціла низка програм із будівництва житла. Зокрема, у 2010 році в містах і районах області було виділено 169 квартир для працівників бюджетної сфери, у 2011 році - 186 квартир - 97 квартир для бюджетників у Дніпропетровську та 89 квартир для медиків у Кривому Розі. У цьому році для жителів Новомосковська збудований новий десятиповерховий житловий будинок. Люди отримають власне житло – це гарний подарунок до 80-річчя Дніпропетровщини», - сказав Геннадій Темник. Він також рекомендував міському голові Новомосковська під час зведення наступного корпусу будинку знайти можливість виділити квартири для медичних працівників міста.

Також в області під керівництвом Олександра Вілкула розпочато реалізацію регіональної програми «Доступне житло», яка є складовою Національного проекту «Нова якість життя» в рамках Програми реформ Президента України Віктора Януковича. У збудованих за цією програмою будинках вартість квадратного метра буде на 20-30% нижчою середньоринкової. У рамках Програми в грудні 2011 року розпочато будівництво нового мікрорайону на житловому масиві «Лівобережний – 3» у Дніпропетровську, де планується звести 16 п’ятиповерхових будинків, а це понад 1000 квартир. Перший будинок буде введений в експлуатацію в серпні 2012 року.

Довідка:

Новий будинок розташований у місті Новомосковську по вул. Короленка. У будинку розташовано 31 однокімнатна і 29 двокімнатних квартир. Дім обладнано централізованою системою опалення, встановлений бойлер, потужність якого дозволяє цілодобово і стабільно забезпечувати всі квартири гарячою водою, встановлені лічильники електроенергії, обладнаний вузол обліку водопостачання, є сміттєпровід та ліфт. У квартирах встановлено енергозберігаючі металопластикові вікна, підлога об лаштована лінолеумом та плиткою.

 23 лютого 2012 р.  З нагоди відзначення 80-річчя Дніпропетровської області за дорученням губернатора Олександра Вілкула його заступник Геннадій Темник відкрив новий житловий будинок у Дніпропетровську. 

«Обласна влада під керівництвом губернатора Олександра Вілкула вирішує актуальні питання, які стоять перед населенням регіону. Одне з цих питань – забезпечення житлом жителів Дніпропетровщини. Сьогодні у Дніпропетровську введений в експлуатацію ще один новий житловий будинок. І це означає, що галузь житлового будівництва у регіоні розвивається», - сказав Геннадій Темник. Зокрема, за останні 2 роки на Дніпропетровщині зафіксована динаміка росту введеного в експлуатацію житла. Якщо в 2009 році річний показник введення житла склав 170,4 тис. м2 , то в 2010 - 226,1 тис. м2, а у 2011 році – вже 234 тис. м2. Також у 2011 році, у порівнянні з 2010 роком, обсяг виконаних будівельних робіт зріз на 15,8% та склав майже
4,5 млрд грн.

Геннадій Темник також повідомив, що у рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини в містах і районах області під керівництвом губернатора Олександра Вілкула реалізується низка програм із будівництва соціального та доступного житла. У 2010 році в рамках цих програм було виділено 169 квартир для працівників бюджетної сфери. У 2011 році було виділено 186 квартир: 97 квартир для бюджетників у будинку по вулиці Чеботарьова в Дніпропетровську та 89 квартир для медиків у Кривому Розі.

Також в області під керівництвом Олександра Вілкула розпочато реалізацію регіональної програми «Доступне житло», яка є складовою Національного проекту «Нова якість життя» в рамках Програми реформ Президента України Віктора Януковича. У збудованих за цією програмою будинках вартість квадратного метра буде на 20-30% нижчою середньоринкової. У рамках Програми в грудні 2011 року розпочато будівництво нового мікрорайону на житловому масиві «Лівобережний – 3» у Дніпропетровську, де планується звести 16 п’ятиповерхових будинків, а це понад 1000 квартир. Перший будинок буде введений в експлуатацію в серпні 2012 року.

Довідка:

Новий 17-поверховий житловий будинок розташований у м. Дніпропетровськ по вулиці Кедріна. Загальна площа - 5,9 тис. кв. метрів.  У будинку розташовані 15 однокімнатних, 47 двокімнатних, 18 трикімнатних, 1 чотирикімнатна квартири. Будинок зведений із використанням сучасних технологій, новітніх матеріалів і устаткування. Житловий будинок має автономну систему опалювання і насосну підстанцію, два ліфти вантажопідйомністю. Всі квартири обладнанні енергозберігаючими металопластиковими вікнами, сучасними міжкімнатними та вхідними дверима.

25 лютого 2012 року   Губернатор Олександр Вілкул вручив комп’ютерний томограф Павлоградській міській лікарні № 4. Тепер завдяки сучасному обладнанню міської лікарні мешканцям Павлограда та прилеглих районів не доведеться їздити за 80-140 км на обстеження в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені Мечникова.

 «Виконуючи завдання нашого Президента Віктора Федоровича Януковича щодо підвищення якості медичних послуг, ми відкриваємо нові сучасні лікарні та забезпечуємо вже діючі заклади Дніпропетровщини сучасною медичною технікою та обладнанням. На цьому тижні томограф отримала Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова. Незабаром в Криворізькому онкодиспансері буде встановлена нова система для контактної променевої терапії. 1 червня в Дніпропетровську відкриється другий в області перинатальний центр, який розрахований на 4 тис. пологів на рік. Міжрегіональний перинатальний центр на 3 тис. пологів в рік вже відкрито в Кривому Розі. Ми створюємо систему рівного доступу до якісної медицини у всіх містах та районах Дніпропетровщини», - сказав голова Облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Придбаний апарат комп'ютерної томографії відповідає усім вимогам оптимальної якості зображення, безпеки, простоти використання, ефективності та підвищення пропускної здатності. Ввід його в експлуатацію дозволить істотно підвищити доступність сучасної високотехнологічної променевої діагностики для населення Західного Донбасу та суттєво скоротить час встановлення правильного діагнозу, що зменшить час лікування.  

Дотепер пацієнтів з Павлограда, що потребували обстеження за допомогою комп’ютерного тамографа, транспортували бригадами швидкої медичної допомоги за 80 км до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова. А для мешканців віддалених населених пунктів  Західного Донбасу ця відстань сягала 140 км. З введенням в експлуатацію комп’ютерного томографу Somatom Emotion 16 на базі Павлоградської міської лікарні № 4 своєчасно буде надаватися високотехнологічна діагностична допомога мешканцям  міст Павлограда, Тернівка, Першотравенськ, а також Павлоградського, Юріївського, Покровськогого, Петропавлівського та Межівського районів.

Рентгенівська комп'ютерна томографія – це метод дослідження із застосуванням іонізованого випромінювання, що  використовується для розпізнавання наслідків травм та захворювань організму людини. Зокрема, черевної порожнини – печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, аорти. За допомогою цього методу дослідження виявляються пухлини цих органів, запальні зміни, вади розвитку. Також комп'ютерна томографія дозволяє діагностувати різні види уражень головного мозку  – свіжі крововиливи, інфаркти, ознаки травматичних ушкоджень, пухлини, кісти. Крім того, ця технологія діагностики застосовується при профілактичних оглядах, оскільки виявляє ранні ознаки хвороб, особливо пухлинних уражень, коли ще немає жодних скарг у хворих, до того ж іншими методами дослідження ці зміни не розпізнаються.

Комп’ютерний томограф Somatom Emotion 16 Siemens (Німеччина)  розроблений з використанням останніх технологічних досягнень для зниження променевого навантаження та часу дослідженя. Він дозволяє отримувати зображення великих об’ємів за короткий проміжок часу, що особливо важливо при обстеженні хворих в тяжких станах, зокрема, при політравмі, травмі легень, черепно-мозковій травмі. Загальна вартість сучасного комп’ютерного томографу Somatom Emotion 16 фірми Siemens складає 7 млн. грн.

25 лютого 2012 року    Віктор Янукович: «Мені імпонує діловий стиль у роботі влади Дніпропетровської області» . Про це заявив Президент України Віктор Янукович після ознайомлення з роботою регіонального інформаційно-ресурсного центру «Відкрита влада».

«Мені імпонує діловий стиль у роботі влади Дніпропетровської області. Ми просуваємося вперед. І мені приємно це говорити. Ми будемо продовжувати спільно з облдержадміністрацією, місцевим самоврядуванням Дніпропетровської області програми розвитку регіону. У минулому році нам вдалося здати першу чергу об'їзної дороги і будемо продовжувати роботу далі. Будемо продовжувати будівництво метро. І ми не маємо права зупинятися на досягнутому», - сказав Віктор Янукович.

Президент України Віктор Янукович у ході робочого візиту на Дніпропетровщину ознайомився з роботою регіонального інформаційно-ресурсного центру «Відкрита влада», який був створений за ініціативи губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула у березні 2011 року. Він об'єднує мережу дозвільних та інформаційно-ресурсних центрів всіх міст і районів області та дозволяє в режимі он-лайн контролювати якість надання всіх дозвільних та адміністративних послуг, які надаються в регіоні, а також роботу зі зверненнями громадян кожної райдержадміністрації і міськвиконкому.

Тут проходить прийом громадян, робота із зверненнями в «Урядовий контактний центр», надання безоплатної правової допомоги, робота відвідувачів з документами, які містять публічну інформацію.

Також у Центрі за принципом «єдиного вікна» надається 21 адмінпослуга. Функціонує веб-портал «Відкрита влада», на якому розміщена актуальна інформація для підприємців і громадян.

«Сьогодні за рівнем електронного врядування Дніпропетровщина перебуває на рівні багатьох країн Східної Європи. Шановний Вікторе Федоровичу, область готова за Вашої підтримки стати пілотним регіоном з відпрацювання та впровадження найсучаснішої системи електронного врядування. А це нова якість державного менеджменту, адміністративних послуг, поліпшення інвестиційного клімату і запорука успішної реалізації реформ, які проводяться в країні», - сказав Олександр Вілкул, звертаючись до Президента України.

Губернатор повідомив, що з цією метою 31 серпня 2011 року між Дніпропетровською областю та компанією Microsoft підписано Меморандум про взаєморозуміння і «дорожню карту» щодо реалізації масштабного проекту «Електронний регіон». У рамках проекту протягом 5-ти років заплановано реалізувати 50 підпроектів за 8-ма головними напрямками, які охоплюють усі сфери життєдіяльності регіону – від сфери освіти та охорони здоров'я до сфери екологічної безпеки та промислового виробництва.

Довідково:

Наразі у кожному місті та районі області функціонують дозвільні центри. У них за принципом «єдиного вікна» і за єдиними стандартами надаються дозвільні процедури для підприємців. Всього таких центрів 36. 22 - у районах, 13 - у містах обласного підпорядкування, 1 - обласного рівня. В них працює 53 держадміністратори. В області всі дозвільні послуги надаються виключно через дозвільні центри держадміністраторами.

Також в області створена регіональна мережа пунктів колективного доступу до інформаційних ресурсів. У кожній з 22 райдержадміністрацій і в кожному з 13 міськвиконкомів встановлені сучасні інформаційні кіоски. У 2012 році заплановано розширення мережі та встановлення кіосків в публічних місцях - установах культури, освіти, охорони здоров'я та інших.

27 лютого 2012 року Борис Колесніков: «Об’їзна дорога та злітно-посадкова смуга потрібні Дніпропетровщині»

Скільки коштів виділять на будівництво об’їзної дороги в Дніпропетровську, буде відомо вже у квітні. Також Дніпропетровський аеропорт чекає реконструкція злітно-посадкової смуги.

 «По метро ми будемо битися за держгарантії на 800 млн євро, які потрібні для того щоб його добудувати. Щодо об’їзної - ми будемо розглядати питання фінансування у квітні, коли будуть розглянуті зміни у держбюджет. Об’їзна дорога регіону потрібна. Також Дніпропетровську потрібна реконструкція злітно-посадкової смуги в аеропорту. Її та об’їзну дорогу треба обов’язково зробити у рамках реалізації крупних інфраструктурних об’єктів», - зазначив Віце-прем’єр – міністр України – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

Також він запропонував можливість державної підтримки у реконструкції злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпропетровська. «Єдина проблема в тому, що на час реконструкції треба зупиняти роботу аеропорту, чого робити ніяк не можна. Тому наші спеціалісти мають розробити відповідний проект для того, щоб реконструювати смугу без зупинки роботи самого аеропорту», - сказав Борис Колесніков.

1 березня 2012 року Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині завдяки впровадженню автоматизованої системи управління каналізаційно-насосними системами в 2011 році на 40% зменшено кількість позаштатних аварійних ситуацій»

Про це губернатор Олександр Вілкул повідомив під час відкриття після реконструкції каналізаційно-насосної станції №7а (КНС) комунального підприємства «Дніпроводоканал» у Дніпропетровську.  «У рамках Комплексної стратегії розвитку регіону в містах і районах Дніпропетровщини створюються сучасні водопровідно-каналізаційні системи, які в автоматичному режимі забезпечують стабільне і якісне водопостачання і водовідведення, екологічну безпеку територій та належний санітарно-епідеміологічний стан населених пунктів. Одним із важливих елементів створення сучасних водопровідно-каналізаційних систем є реконструкція і будівництво нових каналізаційно-насосних станцій. Сьогодні введено в експлуатацію модернізовану каналізаційно-насосну станцію №7а в Дніпропетровську. КНС обслуговує житлові масиви Парус-1, 2, 3, Комунар та Червоний Камінь, в яких мешкають майже 20 тисяч жителів обласного центру», - сказав Олександр Вілкул.

Вартість реконструкції становить 1,2 млн грн. Кошти виділені за ініціативи губернатора Олександра Вілкула з обласного природоохоронного фонду. На модернізованій КНС установлена сучасна автоматизована система управління (АСУ), яка дозволяє вдвічі зменшити витрати на електроенергію та значно збільшити термін експлуатації насосних агрегатів. Заощаджені на споживанні електроенергії кошти підуть на подальшу модернізацію водопровідно-каналізаційного господарства міста. Це вже п’ята станція в Дніпропетровську, яка реконструйована в рамках програми модернізації міського водопровідно-каналізаційного господарства, яку 2010 року ініціював губернатор Олександр Вілкул. Ще дві нові КНС було збудовано з «нуля» і введено в експлуатацію в 2010 і 2011 роках.

«На Дніпропетровщині впроваджується цілісна система автоматизації управління стоками. За рахунок впровадження сучасної технології транспортування й очистки стоків у регіоні в 2011 році досягнуто зменшення на 70% неочищених скидів у басейн ріки Дніпро в межах міста Дніпропетровська та на 40% скорочена кількість позаштатних аварійних ситуацій на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства», - сказав Олександр Вілкул.

ДОВІДКА

Уже два роки у Дніпропетровську за завданням губернатора триває будівництво нових каналізаційно-насосних станцій та масштабна реконструкція діючих. Так, у 2010 році за кошти обласного природоохоронного фонду було побудовано і введено в експлуатацію сучасну автоматизовану КНС у Придніпровську, а в 2011 році в рамках будівництва нового колектора – КНС по вулиці Маршала Малиновського. Запуск цих об'єктів дозволив на 70% зменшити обсяг скидів неочищених стоків до річки Дніпро в межах Дніпропетровська.

Крім того, у 2011 році в Дніпропетровську було введено 4 модернізовані КНС, що обслуговують житлові масиви «Перемога»№1,2,3,4, «Тополя»№1,2,3, «Лівобережний»№1,2,3 та на проспекті імені газети «Правда», в яких мешкає понад 300 тисяч жителів обласного центру. У 2012 році, окрім щойно введеної в експлуатацію КНС-7а, будуть модернізовані КНС-52 (обслуговує житлові будинки по проспекту Воронцова і прилеглих вулиць приватного сектору, де мешкають близько 17 тис чоловік) та КНС-62 (обслуговує будинки житлового масиву Фрунзенський, де проживають понад 15 тис мешканців).

Також у минулому році у рамках модернізації водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровська було введено в експлуатацію Південну станцію аерації, яка довела очистку стоків до діючих санітарних норм та завдяки якій повністю припинено скид забруднюючих речовин в річку Мокра Сура і тим самим покращено екологічну ситуацію басейну річки Дніпро. Наразі розробляються проекти з реконструкції Центральної і Лівобережної станцій аерації Дніпропетровська, які передбачають впровадження сучасних технологій очистки каналізаційних стоків. 

По містах і районах області впродовж 2010-2011 років проведені роботи: з реконструкції  аварійних каналізаційних колекторів у містах Новомосковськ, Нікополь, Кривий Ріг, каналізаційних насосних станцій в містах Вільногірськ,  Дніпродзержинськ та селищі Солоне, з реконструкції каналізаційних очисних споруд села Аполонівка  Солонянського району та селища Царичанка. Цьогоріч виділено кошти на реконструкцію очисних споруд селищ Гвардійське та Черкаське Новомосковського району. Розпочато роботи з реконструкції каналізаційних очисних споруд міста Павлограда. Наразі розробляються проекти на реконструкцію каналізаційних систем міст Дніпродзержинська, Новомосковська, Жовтих Вод та Васильківського району.

2 березня 2012 року Олександр Оксамитний: «Завдання на 2011 рік з реалізації екологічних програм в Дніпропетровській області виконані в повному обсязі»

 «Під керівництвом губернатора Олександра Вілкула в Дніпропетровській області ведеться комплексна робота з покращення стану навколишнього природного середовища. Зокрема, в 2011 році на Дніпропетровщині було створено 10  нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на площі близько 12 тис. га. В межах Дніпропетровська в 2011 році були зменшені викиди в річку Дніпро на 70%, на 15% – у повітря. Окрім того, в обласному центрі встановлені автоматизовані системи моніторингу повітря. Вже у 2012 році подібні системи зявляться у Кривому Розі та Дніпродзержинську. Це важливі елементи діяльності обласної влади з покращення екологічного стану Дніпропетровщини», – сказав начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області Олександр Оксамитний.

Крім того, з території Дніпропетровської області були повністю вивезені всі непридатні до використання пестициди. Це було зроблено в рамках виконання екологічних ініціатив Президента Віктора Януковича, закріплених в Законі України «Про основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року».

«За завданням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула з території Дніпропетровської області повністю вивезені 1370 тонн непридатних до використання пестициди. На вирішення цього екологічного питання з державного бюджету було виділено 9 млн грн, з обласного бюджету – більше 23 млн грн», – сказав Олександр Оксамитний.

Із часів Радянського Союзу у сільському господарстві використовували пестициди та агрохімікати. Їх запаси протягом 30-40 років збільшувалися на складах області, створюючи кільце складів отрути, яке рік за роком стискалося навколо населених пунктів області. Це завдавало шкоду живій природі, погіршувало екологічний стан на Дніпропетровщині, негативно впливало на здоров’я людей.

У 2011 році за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула було проведено інвентаризацію всіх місць накопичення непридатних до використання пестицидів. На території області було нараховано 148 складів непридатних до використання пестицидів та агрохімікатів загальною вагою більше 1370 тонн.

Відповідно до міждержавних домовленостей між Україною і Польщею ці пестициди були вивезені для утилізації в Польщу. Подальша їх утилізація проводилась згідно зі світовими екологічними стандартами.

1 березня 2012 року  Для проведення весняно-польових робіт 2012 року Дніпропетровська область забезпечена необхідною кількістю насіння, добрив, палива та техніки.

Для проведення весняно-польових робіт 2012 року Дніпропетровська область забезпечена необхідною кількістю насіння, добрив, палива та техніки. Про це повідомили в головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Станом на 1 березня 2012 року господарствами області заготовлено 47,2 тис. тонн насіння (при потребі 38,2 тис. тонн).

Також закуплено 85,5 тис. тонн мінеральних добрив та 34,7 тис. тонн дизельного палива. До початку весняно-польових робіт в регіоні перевірено та відремонтовано18 тис одиниць тракторної техніки. Найкраще організована ця робота в Апостолівському, Верхньодніпровському та Криворізькому районах. Ремонт техніки триває й буде закінчено вчасно – до початку весняно-польових робіт.

В.о. начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Удовицький зазначив: «Керівники районів мають приділити особливу увагу організації проведення комплексу весняно-польових робіт. Це стосується і чіткого дотримання строків посівів, і всіх технологічних вимог. Таке завдання визначив губернатор Олександр Вілкул. Навесні ми закладаємо основу під майбутній урожай».

У 2012 році за завданням Олександра Вілкула площі ярого посіву на Дніпропетровщині будуть розширені на 7,5%

У 2012 році площі ярого посіву на Дніпропетровщині за завданням губернатора Олександра Вілкула будуть розширені на 7,5%, або на 106 тис га - з 1 млн 319 тис га до 1 млн 425 тис га. Про це повідомили в головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Зокрема, цього року планується посіяти близько 300 тис га ячменю, що на 50 тис га більше, ніж у 2011 році. Кукурудзи на зерно заплановано посіяти на території більше ніж 450 тис. га, а це на 170 тис га більше минулорічних обсягів. Гречки буде посіяно на рівні минулого року – близько 12 тис га.

 Овочевих культур буде посіяно на рівні минулого року – близько 33 тис га.

Таких обсягів посівів достатньо, аби забезпечити населення області продуктами харчування власного виробництва.

А от посіви соняшника будуть зменшені, для того щоб зберегти родючість наших земель.  Минулого року за завданням губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині введено науковий підхід щодо планування площ посівів технічних культур, зокрема – соняшника. Площі посівів цієї культури в 2011 році було оптимізовано до 23% від загальної кількості посівних площ – було засіяно більше 490 тис га. Цього року, площа посівів соняшника буде ще меншою і становитиме не більше 20% від загальної кількості посівних площ, а це близько 430 тис га.

Управління преси та інформації облдержадміністрації  

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (03.03.2012)
Просмотров: 586 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]