Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 21
Гостей: 21
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Обласна влада інформує

Прес-служба Президента України Віктора Януковича:

Президент заслухав доповідь голови Дніпропетровської ОДА  про результати роботи у 2011 році

Президент України Віктор Янукович заслухав доповідь голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула про минулорічні результати роботи та поставив низку завдань на поточний рік. Про це після зустрічі повідомив О.Вілкул. «З Главою держави ми обговорили результати нашої роботи за 2011 рік, у тому числі у соціальній та гуманітарній сферах, економіці, а також плани на  2012 рік», - сказав він.

Щодо завдань на поточний рік, голова Дніпропетровської ОДА зазначив: Президент звернув увагу на питання розвитку регіону, покращення інвестиційного клімату. «Глава держави поставив завдання з реалізації інфраструктурних об’єктів… Також низка серйозних завдань у сфері економіки – залучення інвестицій, зростання виробництва, заробітних плат та соціальних гарантій», - сказав Олександр Вілкул. 

15 лютого 2012 року, Олександр Вілкул: «За підсумками 2011 року трубні підприємства Дніпропетровщини наростили виробництво продукції на 17,3% у порівнянні з  2010 роком»

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула радник голови облдержадміністрації Віктор Сергєєв привітав працівників об’єднання «Укртрубопром» з 20-річчям об’єднання.

 «За підсумками 2011 року трубні підприємства Дніпропетровщини наростили виробництво продукції на 17,3% у порівнянні з  2010 роком. Важливим елементом розвитку промисловості на Дніпропетровщині є  впровадження екологічних стандартів, які реалізуються у рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини. Підвищення темпів виробництва дозволяє забезпечити працівників підприємств стабільною заробітною платою та наповнювати державний бюджет», – сказав Олександр Вілкул.

Підприємства трубної промисловості Дніпропетровщини – одні з найпотужніших в галузі, а за виробництвом деяких видів продукції – єдині на Україні.

Питома вага регіону в обсязі виробництва труб в Україні становить 55%. За підсумками 2011 року збільшили виробництво: ВАТ „Інтерпайп НТЗ” (прокат готовий – 6,2%, труби сталеві – 12,5%, сталь – 3,9%); ВАТ „Інтерпайп НМТЗ” – 19,8%, ТОВ „Інтерпайп Ніко” – 17,0%, ПАТ „Дніпропетровський трубний завод”  – 27,2%, ПрАТ „Сентравіс Пр.Юкр.” – 25,6%, ЗАТ НЗСТ „ЮТіСТ” – 54%. Це результати систематичної організаційної роботи, здійсненої на кожному з підприємств галузі, в тому числі у рамках об’єднання „Укртрубопром” як галузевої координаційної структури.

Збільшення обсягів виробництва трубної продукції прогнозується й у 2012 році. Вже у січні трубні підприємства Дніпропетровської області збільшили обсяги випуску продукції на 10,6%. Такі підприємства є містоутворюючими, зокрема, у Дніпропетровську, Нікополі, Новомосковську.

Чисельність промислового персоналу складає майже 20 тисяч осіб, що становить 17% від загальної чисельності виробничо-промислового персоналу базових підприємств гірничо-металургійного комплексу – основи промисловості Дніпропетровщини. За підсумками 2011 року трубними підприємствами області сплачено майже 250 млн.грн. податків.

До програм соціального захисту підприємств включено безкоштовне медичне обслуговування, медичне страхування, санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок працівників та членів їх родин, побутове обслуговування, покращення житлових умов, соціальна підтримка ветеранів.

Окрім того, за його словами, Віктор Янукович під час зустрічі наголосив на важливості вирішення проблем у галузі освіти та охорони здоров'я (нині у Дніпропетровській області реалізовується один із пілотних проектів у рамках реформування медичної сфери). «Серйозні завдання стоять у сфері освіти – зокрема забезпечення дітей місцями у дитячих садках. У цьому контексті Президент поставив завдання до кінця поточного року вирішити питання з чергами», - додав голова Дніпропетровської ОДА.

 

17 лютого 2012 року  Олександр Вілкул: «За підсумками січня 2012 року у порівнянні з січнем 2011 року обсяги промислового виробництва в Дніпропетровській області зросли на 9,6% при запланованих 7%».

«У січні 212 року Дніпропетровщина стала локомотивом вітчизняної промисловості. За підсумками січня 2012 року в порівнянні з січнем 2011 року обсяги промислового виробництва в Дніпропетровській області зросли на 9,6% при запланованих 7%. Середні показники по Україні зросли на 2%. Промисловці області зробили гарний подарунок до 80-річчя Дніпропетровщини», – сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, у січні 2012 року в порівнянні з січнем 2011 року в Дніпропетровській області отримані такі показники зростання обсягів промислової продукції за основними видами діяльності:

-       добувна промисловість – 8,9%;

-       хімічна та нафтохімічна промисловість – 13,5%;

-       виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції – 11,5%;

-       виробництво готових металевих виробів – 9,2%.

Також у січні 2012 року в порівнянні із січнем 2011 року відбулось зростання обсягів виробництва найважливіших видів промислової продукції:

-       руди і концентрати залізні агломеровані – 27%;

-       папір та картон – 10,6%;

-       кислота сірчана – 198,1%;

-       пластмаси у первинних формах – 44,5%;

-       цемент – 10,6%;

-       елементи конструкцій збірні для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю – 12,3%;

-       чавун – 16,4%.

Виробництво та розподілення електроенергії, газу та води у зазначений період зросло на 33%.

              17лютого 2011 року, Олександр Любович: «Губернатор Олександр Вілкул поставив завдання засіяти зерновими культурами не менше 60% від загальної площі  посівів»

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула його заступник Олександр Любович провів науково-практичну конференцію на тему «Виробництво зерна у Дніпропетровській області в умовах 2012 року, резерви та перспективи».

У роботі конференції взяли участь голови райдержадміністрацій, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств, науковці.

Звертаючись до присутніх, Олександр Любович зазначив: «У 2011 році завдяки спільним діям обласної влади та аграріїв регіону в області зібрано 3,5 млн тонн зерна. Такий урожай вдалося отримати як за рахунок підвищення урожайності, так і за рахунок оптимізації структури посівних площ. Тому на цей рік губернатор Олександр Вілкул поставив завдання засіяти зерновими культурами не менше 60% від загальної площі посівів».

Зокрема, для цього необхідно посіяти не менше 1,247 млн га зернових, а це на 127 тис га більше, ніж у минулому році. Площу посіву ярого ячменю необхідно розширити до 350 тис га. Овочеві культури необхідно посіяти на площі  33 тис га.

«Для того, щоб зберегти родючість наших земель минулого року за завданням губернатора введено науковий підхід щодо планування площ посівів технічних культур, зокрема – соняшника», - зазначив Олександр Любович. Площі посівів цієї культури в 2011 році було оптимізовано до 23% від загальної кількості посівних площ – було засіяно більше 490 тис га, зібрано урожаю більше 1млн тонн. Цього року, площа посівів соняшника має бути не більше 20% від загальної кількості посівних площ, а це близько 430 тис га.

               17 лютого 2012 року, Марія Пустова: «За підсумками 2011 року на Дніпропетровщині легалізовано понад 8,5 тисяч робочих місць»           

                За підсумками 2011 року на Дніпропетровщині легалізовано понад 8,5 тисяч робочих місць, в бюджет додатково надійшло понад 3,3 млн грн., до Пенсійного фонду України – 1,7 млн грн. 1165 роботодавців області підвищили заробітну плату працівникам. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова під час наради, яку вона провела за дорученням губернатора Олександра Вілкула з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

«За дорученням губернатора Олександра Вілкула для забезпечення дотримання законних прав громадян з 2011 року в області, у кожному місті та районі створені й працюють робочі групи з питань легалізації заробітної плати, куди входять відповідні контролюючі органи», - сказала Марія Пустова.

Протягом 2011 року в області проведено 497 засідань робочих груп та здійснено 17,5 тисяч обстежень роботодавців щодо легалізації зайнятості населення.

Найкращими темпами процес легалізації зарплат відбувався у Кривому Розі, де протягом 2011 року проведено понад 12 тис перевірок роботодавців, за результатами яких легалізовано майже 5 тисяч робочих місць. В Кривому Розі 588 роботодавців підвищили рівень оплати праці.

Також Марія Пустова повідомила, що середньомісячна заробітна плата в області за 2011 рік становила 2791 грн, що в 2,8 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати (1004 грн). У рейтингу серед областей України Дніпропетровщина - серед лідерів за рівнем середньомісячної заробітної плати.

Станом на 1 січня 2012 року на 961 підприємстві області середньомісячна заробітна плата складає понад 3 тис грн. На початку нашої роботи таких підприємств було лише 373 одиниці (11,8%). На промислових підприємствах рівень заробітної плати вище ніж 4 тис грн., а на більшості понад 5 тис грн.

В області у 2011 році майже в 3 рази зменшилась кількість підприємств, на яких нараховувалась заробітна плата в межах мінімальної, зокрема, з 346 до 130 підприємств, або з 10,9 до 3,3 % від загальної кількості.

У 2011 році скорочено загальну заборгованость з виплати заробітної плати на 36% або на 8,4 млн грн. На 1 січня 2012 року обсяг загальної заборгованості склав 14,8 млн грн. Кількість підприємств-боржників з виплати заробітної плати скорочено на 46 одиниць (з 77 підприємств на 1 січня 2011 року до 31 підприємства на 1 грудня 2011 року). Загалом, завдяки жорсткому контролю з боку губернатора Олександра Вілкула впродовж 2010-2011 рр. заборгованість заробітної плати скоротилася у 6 разів з 89 млн грн. до 14,8 млн грн.

«Губернатор Олександр Вілкул поставив завдання у 2012 році активізувати та посилити роботу щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Люди повинні своєчасно і легально отримувати гідну заробітну плату», – сказала Марія Пустова.

              17 лютого 2012 року, Борис Жебрівський: «Дніпропетровщина є одним з ключових майданчиків виконання завдань нашого Президента Віктора Федоровича Януковича з модернізації освіти».

              16 лютого цього року під головуванням заступника Міністра освіти та науки, молоді та спорту України Бориса Жебрівського пройшла відеоконференція з освітянами та представниками громадськості з Дніпропетровської, Харківської, Львівської областей та Києва.

Під час відеоконференції розглядалися питання щодо забезпечення якості освіти, зокрема в сільських районах регіонів та створення нового стандарту освіти для учнів 5-9 класів.

«В області під керівництвом Олександра Вілкула реалізується програма «Шкільний автобус». У рамках цього проекту всі учні та вчителі в сільських районах області забезпечені безкоштовним підвозом до шкіл та у зворотному напрямку. Це майже 18 тисяч учнів та вчителів. Для оновлення автопарку в 2011 році для сільських шкіл області було придбано 30 автобусів», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

За ініціативи Олександра Вілкула в 2011 році за рахунок обласного бюджету бібліотеки шкіл 22 сільських районів Дніпропетровщини отримали 388 книжкових комплектів. До переліку книжок увійшли найкращі твори української, російської та світової літератури. Загалом у кожному комплекті 53 книги.

Усі навчальні заклади у сільських районах області повністю забезпечені комп'ютерною технікою.

Досвід роботи Дніпропетровської області в галузі освіти був високо оцінений заступником Міністра.

«Я дякую Дніпропетровським колегам. Дніпропетровщина є одним з ключових майданчиків виконання завдань нашого Президента Віктора Федоровича Януковича з модернізації системи освіти. На Дніпропетровщині все проходить на дуже високому рівні. Люди працюють і шукають нові можливості вирішення тих питань, які з Києва гірше видно і менше можливості вирішувати. Важливо, що своїм досвідом вони активно діляться на всеукраїнських семінарах», – сказав Борис Жебрівський під час відеоконференції.

Освітяни подякували Борису Жебрівському за високу оцінку та підтримку ініціатив.

Від Дніпропетровської області в заході взяли участь в.о.начальника головного управління освіти та науки Олександр Демчик, заступник начальника головного управління освіти та науки Леонід Олефір, ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Романенко, директори шкіл області та представники громадськості.

              16 лютого 2012 року, Геннадій Темник: «За останні два роки на Дніпропетровщині підвищено охоплення пасажирськими перевезеннями населених пунктів області з 80% до 97%».   За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник провів робочу нараду з актуальних питань у сфері здійснення пасажирських перевезень. Участь у нараді також узяли виконуючий обов’язки президента всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, Народний депутат Верховної Ради України, член Комітету ВР України з питань транспорту та зв’язку Ігор Шкіря та керівники підприємств перевізників області.

Робота автотранспортних підприємств регіону має особливе значення для забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства Дніпропетровщини. Робота обласної влади направлена на удосконалення регіональної транспортно-дорожньої інфраструктури, забезпечення ефективного формування ринку транспортних послуг.

«У 2009 році охоплення пасажирськими перевезеннями складало 80% населених пунктів області. За останні 2 роки ми підвищили охоплення до 97%. У тому числі 18 районів повністю забезпечені транспортним сполученням з районним та обласним центрами, 4 райони забезпечені транспортним сполученням на 95 – 98%. Актуальними є питання забезпечення безпеки руху, якості доріг, компенсації перевізниками за пільгові перевезення та необхідного рівня кваліфікації водіїв», – сказав заступник голови ОДА Геннадій Темник під час наради.

Він зазначив, що обласна влада працює у постійному діалозі з організаціями та установами, які представляють інтереси перевізників – Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників, Профспілка працівників автотранспорту та дорожнього господарства, Український транспортній союз, Асоціація автоперевізників. Заступник голови ОДА подякував виконуючому обов’язки президента Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Ігорю Шкірі за увагу, яка приділяється Дніпропетровській області, та висловив упевненість у подальшій плідній співпраці.

На Дніпропетровщині особлива увага приділяється стану дорожньої інфраструктури, так за останні два роки в області відремонтовано переважно капітально більше ніж 3,2 млн квадратних метрів доріг (1,5 млн м2 – у 2010 році та 1,7 млн м2 – у 2011).

«За ініціативи губернатора Олександра Вілкула ведеться робота з обладнання пасажирського автотранспорту системами «GPS», що дозволить підвищити якість контролю за безпекою дорожнього руху», – сказав Геннадій Темник.

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул поставив завдання повністю вирішити питання нелегальних перевезень у регіоні. У результаті посилення співпраці з контролюючими органами та керівництвом автостанції в 2011 році кількість складених актів на нелегальних перевізників збільшилася на 30% у порівнянні з 2010 роком (складено більше 1,3 тис актів). Нелегальні перевізники оштрафовані на суму близько 400 тис гривень.

Для забезпечення безпеки пасажирських перевезень посилено контроль за перевірками транспортних засобів: якщо у 2010 році територіальним відділенням Головавтотрансінспекції проведено перевірок більше 17,5 тис автобусів, то у 2011 –майже 20 тысяч транспортных засобів. На постійному контролі також знаходиться питання проходження водіями перед- та післярейсових медичних оглядів.

Довідка:

Сьогодні в області функціонує 521 приміський та міжміський внутрішньообласний автобусний маршрут. Їх обслуговує більше 100 перевізників (більше 1100 транспортних засобів).

 

              16 лютого 2012 року,  Олександр Вілкул: «Реалізовані за 2010-2011 роки проекти з технічного переоснащення водопровідних очисних споруд дозволили покращити якість питної води для 2,5 млн жителів Дніпропетровщини».  

              Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ, який пройшов у місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області

               «У загальній структурі обсягу води, що постачається споживачам області, 70% виробляється підприємствами «Дніпроводоканал», «Аульський водовід» та «Кривбаспромводопостачання». Тому в рамках Регіональної програми з покращення якості питної води саме з цих водопровідних комплексів було розпочато системну реконструкцію очисних споруд.                        

             В цілому реалізовані за два останні роки проекти з технічного переоснащення водопровідних очисних споруд дозволили покращити якість питної води для 2,5 млн мешканців області», - сказав Олександр Вілкул. При цьому губернатор поставив завдання керівникам міст і районів посилити заходи щодо заміни застарілих водопровідних мереж, аби забезпечити якість питної води під час її транспортування мережами до помешкань споживачів.

              Зокрема, у рамках Регіональної програми з підвищення якості питної води проведено комплексне переоснащення Кайдацької насосно-фільтрувальної станції МКВП «Дніпроводоканал», яке включало в себе роботи з реконструкції фільтрів та хлораторної насосної станції, що покращило якість питного водопостачання для мешканців Дніпропетровська.

              Уперше за останні 25 років здійснено перший етап реконструкції безнапірних швидкісних фільтрів на очисних спорудах КП «Аульський водовід».

              Продовжується будівництво третьої черги оборотного використання промивних вод ДПП «Кривбаспромводопостачання». Запропоноване технологічне рішення у комплексі з заходами, які планується завершити в 2012 році (преаерація водозабірного ковша та впровадження триступеневої системи очистки), дозволять підвищити якість води для 250 тисяч жителів Кривбасу і прилеглих районів.

             Згідно з Комплексною стратегією розвитку регіону до 2015 року заплановано провести модернізацію всіх водопровідних очисних споруд, що дозволить покращити якість питної води для всіх споживачів області, які забезпечуються водою з поверхневих джерел.

               «До свого 80-річчя Дніпропетровська область підходить ще з одним вагомим результатом – підвищенням енергоефективності регіональної економіки. Впровадження енергозберігаючих технологій – це один із необхідних елементів підвищення конкурентоспроможності регіональної економіки і регіону в цілому. Тож на Дніпропетровщині в 2011 році в рамках Регіональної програми підвищення енергоефективності у впровадження енергозберігаючих технологій вкладено 1,7 млрд грн. Це у 8 разів більше, ніж у 2010 році. Понад 90% цих коштів вкладено підприємствами нашого регіону в модернізацію своїх виробництв. За ці кошти в містах і районах області було реалізовано близько 400 заходів з енергозбереження та енергоефективності. Досягнутий результат – зменшення в 2011 році порівняно з 2010 роком споживання електроенергію на 990 млн кВт/год або на 3,6% та питомих витрат споживання природного газу на одиницю виробленої продукції. Це показник ефективності руху регіону до зміцнення енергетичної безпеки України», - сказав Олександр Вілкул.

                 Упровадження енергозберігаючих технологій дозволяє не лише економити кошти, але й скеровувати заощаджені кошти на подальшу модернізацію виробництва та об'єктів житлово-комунального господарства. Наприклад, запровадження автоматизованих систем управління на каналізаційно-насосних станціях «Дніпроводоканалу», яке було здійснено в рамках Регіональної програми підвищення енергоефективності, яка реалізується під керівництвом губернатора Олександра Вілкула, дозволило скоротити споживання електроенергії цими станціями майже вдвічі. Відтак заощаджені кошти були направлені на подальшу модернізацію інших каналізаційно-насосних станцій «Дніпроводоканалу».

                 Як повідомлялося, у результаті вжитих заходів з енергозбереження та завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій у 2011 році на Дніпропетровщині при рості промислового виробництва в 5% споживання газу та електроенергії на одиницю виробленої продукції зменшилося на 123,7 тис тонн умовного палива або 0,72% – з 17,138 млн тонн умовного палива до 17,014 млн тонн умовного палива.

               Завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій у 2011 році на Дніпропетровщині при рості промислового виробництва в 5% зменшилося споживання газу та електроенергії на одиницю виробленої продукції»

                Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ, який пройшов у місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області.

                   Посилення енергетичної безпеки України за рахунок впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та диверсифікації енергопостачання – головний пріоритет державної політики, який визначив Президент України Віктор Янукович. У рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини розроблена й активно реалізується Регіональна програма енергоефективності.

                  «Зменшення енергоспоживання – це ще один здобуток, з яким Дніпропетровська область зустрічає своє 80-річчя. У результаті вжитих заходів з енергозбереження та завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій у 2011 році на Дніпропетровщині при рості промислового виробництва в 5% споживання газу та електроенергії на одиницю виробленої продукції зменшилася на 123,7 тис тонн умовного палива – з 17,138 млн тонн умовного палива до 17,014 млн тонн умовного палива. Це вагомий результат реалізації Регіональної програми енергоефективності та реальний внесок Дніпропетровщини в зміцнення енергетичної безпеки України», – сказав Олександр Вілкул.

 16 лютого 2012 р. Верхньодніпровський район, Олександр Вілкул відкрив новий газопровід у селі Широке Верхньодніпровського району.

Губернатор запалив символічний вогник у домівці фермерів Олександра та Олександри Триниток з села Широке Верхньодніпровського району. Цього дня «блакитне паливо» надійшло до 108 домівок села.

Відкриття газопроводу в селі Широке завершило газифікацію території Верхівцевської міської ради, до складу якої входять місто Верхівцеве, селище Соколівка та село Широке.

«На передодні святкування 80-річчя Дніпропетровської області ми відкриваємо об’єкти, які розвивають регіон та покращують якість життя нашого населення. Створення належних умов у сільській місцевості – це важливий елемент розвитку агропромислового сектору, у тому числі, це додаткові можливості для молодих спеціалістів, аби вони поверталися та працювали на благо свого рідного села та регіону», – сказав Олександр Вілкул.

Загальна протяжність газопроводу середнього тиску – 10,25 км.: з них протяжність підвідного газопроводу – 2,5 км та розвідних мереж газопостачання – 7,75 км. Загальна вартість його будівництва складає близько 1,191 млн грн.

Губернатор також зазначив, що для розвитку Верхньодніпровського району в 2011 році виділено більше 8 млн грн (з державного – більше 1,5 млн грн, з обласного бюджету – близько 6,5 млн грн). Зокрема, у районі відремонтовано близько 3,8 тис кв м доріг, встановлено системи доочищення води у 5 дитячих садках, проведений капітальний ремонт спеціального навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами. Від підтоплень захищено вулиці міста Верхньодніпровськ та 28,5 га території с. Мишурін Ріг (влаштовано дренажний канал довжиною 1,42 км). Також для району придбаний 1 сміттєвоз, установлені контейнерні майданчики для збору твердих побутових відходів у селищі Дніпровське, містах Верхівцеве та Верхньодніпровськ. У селищі Дніпровське та селі Пушкарівка встановлені дитячі майданчики, капітально відремонтовані дві братські могили радянським воїнам у с. Перше Травня, у місті Верхівцеве відкритий навчально-виховний комплекс «школа – дитсад», для безкоштовного підвозу дітей та вчителів сільської місцевості до школи придбаний шкільний автобус.

 «Ми бачимо, що під керівництвом Олександра Вілкула в області та в нашому районі будуються дороги, створюються дитячі садки, розвивається інфраструктура. У цей святковий рік це і є найкращим подарунком для нас. Це  надає впевненості у своєму майбутньому та майбутньому наших дітей», - сказав фермер Олександр Тринитка.

Довідка:

На території Верхньодніпровського району розташовано 69 населених пунктів, у тому числі 66 сіл. У районі газифіковані 32 населені пункти (46,3%).

Загалом за 2010-11 роки в сільських районах області проведено 164 км газопроводів, що забезпечило газопостачанням 16,5 тис жителів сіл.


Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (20.02.2012)
Просмотров: 601 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]