Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Обласна влада інформує

4 січня 2012 року за дорученням Олександра Вілкула в селі Новомиколаївка Покровського району введено в експлуатацію газопровід. Газ отримали 125 мешканців 50 будинків села.

За дорученням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний увів в експлуатацію газопровідну мережу в селі Новомиколаївка Покровського району.

«Будівництво газопровідної мережі в селі Новомиколаївка - це ще один результат реалізації регіональної програми газифікації сільських районів у рамках Комплексної стратегії розвитку регіону, яку ініціював губернатор Олександр Вілкул. Це реальне підвищення якості життя в селі. Поштовх до його розвитку», - сказав Вячеслав Задорожний.

Для будівництва газопроводу в Новомиколаївці Покровського району з ініціативи губернатора з державного бюджету було виділено 439 тис гривень. За ці кошти в селі прокладено близько 6,7 км газопровідних мереж.

«Усього за 2010-11 роки завдяки регіональній програмі газифікації сіл, яку ініціював Олександр Вілкул, було проведено понад 170 км газопроводів. Газ в свої будинки отримали більше 17 тис жителів сільських районів області. І в 2012 році ця робота буде продовжена. Адже розвиток кластеру сільського господарства є пріоритетним для обласної влади. В рамках розвитку кластера одним із головних напрямків є розвиток інфраструктури села. Зокрема, це будівництво газо- і водопроводів, реконструкція шкіл і дитячих садків, створення навчально-виховних комплексів, а також будівництво та реконструкція котелень для опалення об'єктів соціально-культурної сфери. Мета - створення комфортних умов проживання на селі», - сказав В'ячеслав Задорожний.

Він запалив газ у помешканні родини Миколи та Валентини Михайликів, котрі в свою чергу подякували губернатору Дніпропетровщини Олександру Вілкулу за проведений у їхнє село газ, якого жителі села чекали десятиліттями.

Обласна влада надає постійну і всебічну підтримку проектам соціально-економічного розвитку Покровського району. Зокрема, в 2011 році за кошти обласного природоохоронного фонду проведені роботи з відновлення берегової смуги в районі дамби річки Вовча (1,83 млн грн) та придбано сучасний сміттєвоз (250 тис грн). Також за кошти обласного бюджету було придбано один шкільний автобус та відкрито 2 дитячі майданчики (100 тис грн).

 

               4 січня 2012 року за дорученням Олександра Вілкула у селі Маломихайлівка Покровського району відкрито навчально-виховний комплекс «дитсадок-школа» з дошкільним відділенням на 40 місць.

За дорученням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний відкрив навчально-виховний комплекс (НВК) «дитсадок-школа» в селі Маломихайлівка Покровського району.  Новостворене дошкільне відділення НВК розраховане на 40 місць.  Тож за 2010-2011 роки в Покровському районі за завданням губернатора створено 90 нових місць у дошкільних закладах.

«З ініціативи губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині реалізується регіональна програма «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Одним з головних завдань програми є розвиток в області мережі дошкільних навчальних закладів. У рамках цієї програми за 2010-2011 роки на Дніпропетровщині відкрито 22 дитсадки і 36 навчально-виховних комплексів «дитсадок-школа», а також 186 додаткових груп у діючих дитсадках. Таким чином, створено 3,5 тис місць у дитсадках регіону, що на 60% зменшило потребу дітей віком до шести років у місцях в дошкільних закладах. Губернатор поставив завдання цього року повністю вирішити питання із забезпечення дітей області місцями у садочках», - сказав Вячеслав Задорожний, вітаючи громаду Маломихайлівки з відкриттям у їхньому селі НВК.

              Навчально-виховний комплекс було створено на базі Маломихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня імені І.Г. Скакуна шляхом реконструкції частини приміщення школи. Зокрема, були побудовані внутрішні перегородки для дошкільного відділення, замінені вікна на металопластикові, утеплені стіни полестиролом, влаштовані зовнішні  та внутрішні дверні блоки, облицьовані стіни кахельною плиткою, тощо. Дошкільне відділення новоствореного НВК розраховане на 40 місць. Це повністю задовольнить потребу дітей села віком від 3 до 6 років в охопленні дошкільною освітою.

              Голова Покровської райдержадміністрації Сергій Чернявський від імені громади району подякував обласній владі на чолі з губернатором Олександром Вілкулом за всебічну підтримку проектів розвитку району. Зокрема, в частині розвитку мережі дошкільних закладів району. Він відзначив, що наразі в районі функціонує 2 НВК (в селах Новоселівка й Маломихайлівка) та 17 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності, в яких виховується 992 дитини. Упродовж 2010-11 років за завданням губернатора Олександра Вілкула створено 90 нових місць у дошкільних закладах району.

 

                6 січня 2012 року за дорученням губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині налагоджено системно роботу, спрямовану на насичення споживчого ринку якісною продукцією та підтримку вітчизняних товаровиробників. Впродовж 2011 року на Дніпропетровщині пройшло більше 3000 продуктових ярмарків. Жителі області могли придбати продукцію за цінами, які на 10-30% нижчі за середньоринкові.

Щотижня впродовж минулого року у містах та районах області проводилося близько 70 продовольчих ярмарків. В них брали участь підприємства харчової та переробної промисловості, оптової торгівлі, виробники сільськогосподарської продукції.

Ціни на таких ярмарках на 10-30% нижчі за середньоринкові. На продовольчих ярмарках реалізовуються м’ясні та молочні продукти, яйця, борошно, крути, цукор, овочі та фрукти, мед, тощо.

«Традиція проведення продовольчих ярмарків «від виробника», запроваджена губернатором Олександром Вілкулом, продовжиться і у 2012 році. Проведення ярмарків показало гарні результати – завдяки ним виробник може реалізовувати продукцію без посередницьких націнок. Такі заходи дозволяють наблизити виробника до покупця та забезпечити для жителів області доступні ціни на продукти харчування», - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний.

Зокрема, в останні дні минулого та на початку поточного року в містах та районах області проводяться новорічні та різдвяні ярмарки. Так, з 26 по 31 грудня було проведено 107 ярмарків, на яких було представлено продукцію 405 виробників. За цей час було реалізовано 328,6 тисяч тон продовольчих товарів, а саме:

 • Свинини – 26,3 тонни
 • Яловичини – 6,8 тонн
 • М’яса птиці – 19 тонн
 • Молока – більше 21 тонни
 • Картоплі – 21 тонну
 • Капусти – 16,4 тонни
 • Моркви – 6,3 тонни
 • Цибулі – 7,7 тонн
 • Цукру – більше 7 тонн
 • Гречаної крупи – 6,3 тонни
 • Пшеничної крупи – 5,7 тонн
 • Борошна – 14 тонн
 • Макаронних виробів – 8,8 тонн
 • Соняшникової олії – 15,4 тонни
 • Курячих яєць – 50 тис шт.

Довідка:

У Дніпропетровську ярмарки проходять на ринках «Центральний» («Озерка») – вул. Шмідта,1, «Тополя» - вул. Панікахи, 11, «Березинський» - вул. Березинська, 23, торговельно-сервісному центрі «Трофимівський» - вул. Братів Трофимових, 40. 
У м. Кривий Ріг -  на «Центральному» ринку, вул. Лебедєва-Кумача,1, у м. Павлоград – на «Центральному» ринку вул.Полтавська,127.

             У всіх інших містах та районних центрах області ярмарки також працюють на місцевих центральних ринках.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (10.01.2012)
Просмотров: 604 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]