Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Обласна влада інформує

    27 грудня 2011 року    Геннадій Темник: «110 сімей з аварійних будинків у районі Шамишиної балки міста Дніпродзержинськ отримали нові квартири».

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула його заступник Геннадій Темник вручив ордери на нові квартири мешканцям аварійних будинків, що знаходяться в небезпечній зоні зсувів ґрунту в районі Шамишиної балки міста Дніпродзержинськ.

Нагадаємо, у 1985 році в районі Шамишиної балки були зафіксовані прояви зсувів території й деформації будівель. Житлові будинки на цій території були визнані аварійними, непридатними для проживання та такими, що потребують знесення.

До цього часу термінового відселення потребували 110 родин.

«За поданням Олександра Вілкула Уряд виділив 20 млн гривень на придбання житла сім’ям, будинки яких знаходяться в небезпечній зоні. Центральна і обласна влада виконала своє завдання − сьогодні 110 сімей, які потребували термінового переселення, отримали ключі від нового житла. Наразі місцева влада має організувати кожній родині переїзд та допомогти з облаштуванням на новому місці», − сказав Геннадій Темник.

Серед запропонованих варіантів квартир, призначених для переселення, кожна родина обирала для себе те житло, яке буде зручним та комфортним. Зокрема, 45 квартир розташовані в 4-поверхових будинках у мікрорайоні «Соцмісто», 14 квартир знаходяться у двоповерхових будинках у котеджному містечку «Голубе озеро», ще 51 квартира розташована у багатоповерхових будинках Заводського, Дніпровського та Баглійського районів міста Дніпродзержинськ.

Серед 110 квартир, які отримали жителі з аварійних будинків у районі Шамишиної балки міста Дніпродзержинськ, 21 − однокімнатна квартира, 86 – двокімнатних, 3 – трикімнатних.

Людмила Пащенко подякувала обласній та місцевій владі за вирішення житлового питання: «Дякую за новорічний подарунок. Що може бути прекрасніше та приємніше напередодні Нового року, ніж отримати достойне житло. Серед усіх запропонованих варіантів ми обрали для себе найкомфортніший: квартира знаходиться в гарному районі, практично у центрі міста. Дякую за це губернатору Олександру Вілкулу та міському голові Станіславу Сафронову».

 

     27 грудня 2011 року   Олександр Вілкул: «Відкриття газоелектричної котельні в селі Лобойківка Петриківського району – це початок нового етапу в модернізації теплового господарства Дніпропетровщини».

                  За дорученням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник відкрив після реконструкції сучасну газоелектричну котельню в селі Лобойківка Петриківського району.

                Котельня опалюватиме дитсадок, будинок культури та сільську раду. У заході взяли участь голова Петриківської райдержадміністрації Володимир Муха, голова Петриківської райради Наталія Коваленко, Лобойківський сільський голова Валентин Лук'яненко та жителі села


                  
Нова котельня обладнана автоматизованою системою управління, двома газовими котлами та чотирма електрокотлами. Котельня є газоелектричною – вдень вона виробляє тепло на газових котлах, використовуючи газ низького тиску, а в нічний час автоматично вмикає електрокотли, які вироблятимуть тепло, споживаючи електроенергію за тарифами втричі меншими за роздрібні. Поєднання газової і електричної генерації тепла дозволяє зменшити витрати на енергоносії майже вдвічі.  Лобойківка.

                  «Відкриття газоелектричної котельні в селі Лобойківка Петриківського району – це  початок нового етапу в модернізації теплового господарства Дніпропетровщини.

                Новітнє автоматизоване енергозаощадне обладнання котельні дає двократну економію енергоносіїв. Цей проект є одним із пілотних в рамках 

програми масштабної модернізації теплового господарства області і в майбутньому цей досвід буде поширений на весь регіон», - сказав Олександр Вілкул.

                 Сучасна котельня забезпечить якісним та стабільним теплопостачанням дитячий садок на 70 місць, будинок культури на 300 місць та приміщення сільської ради.

                 Вартість реконструкції котельні – 4,34 млн грн. Кошти були виділені з ініціативи губернатора Олександра Вілкула з обласного бюджету. Нове сучасне обладнання котельні дозволяє при виробництві тепла знизити витрати газу на 57%, споживання електроенергії при використанні газового обладнання – на 56%,  споживання води – до 60%, викидів парникових газів – до 35%. У цілому зниження витрат на енергоносії становитиме 48%.              

 Загалом у рамках регіональної програми з енергозбереження, розробленої з ініціативи Олександра Вілкула всі підприємства теплоенергетики Дніпропетровської області обладнані приладами обліку. Вводиться енергозберігаюче обладнання.

                 У результаті детального моніторингу розроблені схеми модернізації теплопостачання у всіх містах області. Їх реалізація розпочата в Марганці, Павлограді, Вільногірську, Дніпродзержинську і перші результати показують економію 30% енергоносіїв. До 2015 року перед регіоном стоїть завдання скоротити питоме споживання природного газу підприємствами теплоенергетики на 15%.

                  ДОВІДКА       

   У ході комплексної реконструкції котельні встановлені два газові котли КОЛВІ-170 потужністю 198 кВт кожен, укомплектовані газовими пальниками WG 30F/1-C фірми WEISHAUPT. Вони є енергозаощадними і працюють на газу низького тиску. Також у котельні встановлено чотири електрокотли ЕКО-1-105 потужністю 105кВт кожен. Таким чином загальна потужність усіх котлів котельні – 816 кВт.

                 Для максимальної економії витрат на електроенергію встановлено багатотарифний лічильник з функцією управління навантаженням СТКЗ-10А1НХР.Ut. Він запрограмований на трьохзонний тариф. Контакти управління навантаженням підключаються до електрокотлів.      Лічильник запрограмовано таким чином, щоб котли не включались в години «пік» і «напівпік». Тож працюватимуть вони лише в нічний час впродовж 7 годин (з 23:00 до 6:00), коли вартість електроенергії складає 30% від роздрібної.

                   Для захисту поверхні котлів від засмічення внутрішніх систем опалення споживачів в котельні передбачено двоконтурну схему нагріву теплоносія з використанням пластинчатих розбірних водяних підігрівачів. У якості насосів мережі встановлено обладнання фірми «Грундфос» (Данія) з частотним регулюванням. Усі трубопроводи котельні з температурою більше 40˚С теплоізольовано.

                    Процес відпуску теплової енергії, її якість та робота котельні в цілому контролюється засобами автоматизації. Для надлишків води після нагріву встановлено розширювальний бак об’ємом 850 л системи "REFLEX”. А для первинного заповнення системи опалення підживлювальною водою використано автоматичний пом’якшувач системи Eco Water. Також передбачено бак резерву води об’ємом 3м3.

                     Газопостачання котельні відбуватиметься від існуючого газопроводу середнього тиску, який прокладено до котельні під землею із поліетиленових труб. Пониження тиску газу до низького відбувається в шафовому газорегуляторному  пункті (ШГРП)- 81 - 2Н з двома регуляторами тиску РДНК-400. Облік витрати ведеться ультразвуковим лічильником «КУРС 01» G16-1-А2-ГП з коректором «Тандем-ТР».

                     Також у ході реконструкції в будівлі котельні були замінені всі віконні блоки на металопластикові, обладнано приміщення для оператора, утеплено зовнішні стіни та перекриття сучасним теплоізолюючим матеріалом, установлено дві нові металеві димовивідні труби та нову покрівлю з металевих прогонів, які покритті профлистом.

                  Для надійної роботи котельні прокладено 232 погонних метри мереж зовнішнього водопостачання та пожежного водопостачання, проведено реконструкцію закритої трансформаторної підстанції тупикового типу, яка обслуговує котельню, а також збудовано нову дільницю повітряної лінії ВЛ-10 кВ протяжністю 608 м, аби забезпечити резервний ввід в трансформаторну підстанцію. В якості аварійного джерела електроенергії встановлюється дизельна електростанція потужністю 18кВт.

 28 грудня 2011 року    За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова відкрила дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Малятко» у селі Настасівка Томаківського району.

                У закладі працюватимуть 3 навчальні групи. Тепер 65 дітлахів отримали можливість ходити до дитсадка у своєму селі та здобувати якісну дошкільну освіту в сучасних комфортних умовах. З відкриттям дитсадка питання з охопленням дітей дошкільною освітою у селі Настасівка повністю вирішено.

У дитсадку «Малятко» проведено капітальний ремонт, в тому числі у харчоблоці, медичному блоці, спальних та ігрових кімнатах. Замінені системи електропостачання, теплозабезпечення, каналізації та водопостачання. Встановлені сучасні металопластикові вікна. Створено музичну залу для дітей. Придбано технологічне обладнання для харчоблоку, сучасні меблі, іграшки, килими.

Загальна вартість реконструкції дитячого садка «Малятко» складає 675 тисяч 200 гривень. В тому числі за сприяння губернатора з державного бюджету було виділено понад 400 тисяч гривень.

            Завідуюча дитсадка Валентина Залужна вважає це знаковою подією для села.

            «15 років у Настасівці не було дитсадка. Більшість жителів села працюють в сусідніх селах. Чимала частина з них не мають на кого залишити своїх дітей. Ми дякуємо за підтримку губернатору Олександру Вілкулу. Відкриття закладу є справжнім святом та новорічним подарунком для малечі та їх батьків від влади. Тут виховуватимуться 65 діток», зазначила керівник дошкільного закладу.

З нагоди відкриття та новорічних свят Марія Пустова вручила від обласної влади телевізор для дитсадка, а керівництво Томаківської райдержадміністрації та райради подарували дітям іграшки і солодощі.

Цього року у Томаківському районі в селах Зелений Гай та Добра Надія у рамках губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» відкрито 2 навчально-виховних комплекси, дитсадки яких відвідує 40 дошкільнят. Наступного року в селищі Томаківка відкриється дитячий садок.

«На Дніпропетровщині за ініціативи Олександра Вілкула реалізується масштабний проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». У рамках цього проекту діє програма з відродження дитсадків у містах та районах області. Особливо це стосується сільської місцевості. Відкриття дошкільних закладів в селах – один з реальних прикладів комплексної роботи обласної влади з розвитку інфраструктури у сільських районах. Наступного року за завданням губернатора забезпечення дітей місцями у дитсадках буде вирішено», – зазначила Марія Пустова.

Наразі дошкільною освітою на Дніпропетровщині охоплено 75,5% дітей, це майже на 20% вище, ніж в середньому по Україні. Охоплення п'ятирічних дітей дошкільною освітою складає 100% (по Україні – 96,9%). Минулого року створено 2 тисяч 200 місць у дошкільних установах, цього року – ще 3,5 тисячі місць. Загалом за 2010 – 2011 роки в області створено 22 нові дитячі садки та 36 навчально-виховних комплексів «садок-школа». Це дозволило на 60% скоротити чергу на відвідування дитячих дошкільних установ в області.

   28 грудня 2011 року  У рамках програми Олександра Вілкула з модернізації теплового господарства відкрито нову автономну газову котельню загальноосвітньої середньої школи № 1 міста П’ятихатки.

               За дорученням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула його заступник Геннадій Темник відкрив нову автоматизовану газову котельню загальноосвітньої середньої школи № 1 в місті П’ятихатки.

               Відкриття котельні забезпечить безперебійне й якісне теплопостачання школи, що підвищить комфортність навчання 550 учнів й дозволить на 45 % зекономити витрати бюджетних коштів на опалення. Потужність котельні становить 867 кВт. Загальна вартість об’єкту – 1,4 млн грн.

               Нова котельня обладнана сучасною автоматизованою системою управління, трьома газовими котлами італійського виробництва, кожний потужністю 289 кВт, та комплектним шафо-розподільчим пунктом з вузлом обліку газу середнього тиску.

               «Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул поставив завдання – завершити будівництво цієї котельні до кінця 2011 року. І сьогодні завдяки субвенції, яка за ініціативи губернатора була виділена з державного бюджету у розмірі понад 700 тис грн, школа переходить на автономне опалення», - сказав Геннадій Темник.

                Відкриття автономної котельні з новим енергозберігаючим обладнанням забезпечить якісним та стабільним теплопостачанням приміщення загальноосвітньої середньої школи № 1 м. П’ятихатки та дозволить зекономити до 45 % бюджетних коштів, що витрачалися на опалення. Школа налічує 24 класи, в яких навчається 550 учнів та працює 46 педагогів.

                 Загалом в П’ятихатському районі 30 шкіл, з яких 25 опалюються автономними газовими котельнями, 1 – автономною електричною котельною, 2 перебувають на централізованому опаленні, 2 – на твердому паливі.

                «В області з ініціативи Олександра Вілкула реалізується програма масштабної модернізації теплового господарства. Приладами обліку обладнані практично всі підприємства теплоенергетики. Вводиться енергозберігаюче обладнання на котельнях. Розроблено схеми оптимізації та модернізації теплопостачання у всіх містах і районах області. Розпочата їх реалізація і перші результати показують економію 30% енергоносіїв. Ведеться системна робота з будівництва та реконструкції котелень на соціальних об’єктах в сільській місцевості. Зокрема, цього року лише в П’ятихатському районі відкрито автономні котельні в Зорянському та Саївському дитсадках», – зазначив Геннадій Темник.

                 Він наголосив, що в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону губернатор Олександр Вілкул поставив завдання – до 2015 року на 15% скоротити витрати газу на виробництво тепла.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (01.01.2012)
Просмотров: 557 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]