Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

На Дніпропетровщині компенсації вкладів «Сбербанку» колишнього СРСР отримали 44,5 тисяч вкладників

Микола Азаров та Олександр Вілкул перевірили ефективність створення черговості отримання компенсації вкладниками «Сбербанку» колишнього СРСР, а також наявність роз’яснювальної інформації щодо оформлення й отримання пільгових іпотечних кредитів на придбання житла за відповідною програмою в рамках реалізації Соціальної Ініціативи Президента України Віктора Януковича «Доступне житло». Прем'єр-міністр дав доручення посилити інформаційну роботу по цій програмі.

«Кредити необхідно видавати. Людям потрібна підтримка держави. При цьому процес оформлення має бути максимально простим і зрозумілим. Тож завдання місцевої влади забезпечити комфортний процес оформлення і видачі іпотечних кредитів», - сказав Микола Азаров.

Станом на 19 червня 2012 року на Дніпропетровщині дату проведення актуалізації (поновлення особистих даних вкладника) визначено для 216 тис 447 клієнтів, що становить 58 % від загальної кількості вкладників. Здійснено актуалізацію даних для 148 тис 340 клієнтів (40 % від загальної кількості вкладників), кошти вже отримали – 44 тис. 397 клієнтів - 11,9% від загальної кількості вкладників. Сума виплачених коштів складає 42 млн. 955,6 тис. грн.

На Дніпропетровщині налічується 370 філій ПАТ «Ощадбанк», з яких 126 розташовані у сільській місцевості. У регіоні налічується 372 тис 946 вкладників, які станом на 1 січня 2012 року внесені до інформаційно-аналітичної системи «Реєстр вкладників заощаджень громадян» та, які не отримали протягом 2008 року компенсацію вкладів.

Для впорядкування процесу компенсаційних виплат в установах «Ощадбанку» встановлено наступний режим роботи: актуалізація даних вкладників в «Центральному реєстрі вкладників» прохолодить у понеділок та четвер, а виплата компенсаційних коштів – у середу, п’ятницю.

Довідка:

Із 1 червня 2012 року проводяться виплати громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, правонаступником якого є публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України». Виплати проводяться згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 346 «Про виплату в 2012 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР»

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (21.06.2012)
Просмотров: 442 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]