Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Обласна влада інформує

03 березня 2012 року У 2011 році на Дніпропетровщині введено в експлуатацію понад 300 спортивних об’єктів. Це вдвічі більше ніж у 2010 році

У 2011 році на Дніпропетровщині введено в експлуатацію понад 300 спортивних об’єктів. Це вдвічі більше ніж у 2010 році. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова під час засідання колегії управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації, яку вона провела за дорученням губернатора Олександра Вілкула.

На засіданні були розглянуті питання щодо підведення підсумків роботи у 2011 році Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Дніпропетровській області.

«Дніпропетровщина – регіон з міцними спортивними традиціями, високопрофесійним викладацьким складом, школою та потужною спортивною інфраструктурою. Губернатор Олександр Вілкул визначив розвиток фізичної культури і спорту однією із складових розвитку регіону. У 2011 році за сприяння Олександра Вілкула на будівництво нових спортивних об'єктів, розвиток фізичної культури і спорту у Дніпропетровські області було виділено з усіх джерел фінансування понад 800 мільйонів грн, що вдвічі більше ніж у 2010 році. В області реалізується низка спортивних проектів та програм з розвитку спортивної інфраструктури, професійного спорту та популяризації здорового способу життя», – сказала Марія Пустова.

У 2011 році будо завершено будівництво сучасної Льодової арени у Дніпропетровську на житловому масиві Червоний Камінь. Цього року губернатор Олександр Вілкул та Президент України Віктор Федорович Янукович її відкрили. На базі новозбудованої Льодової арени вже створена Дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту.

У Кривому Розі відкрито сучасний спортивний комплекс «Північне сяйво» з двома басейнами (для дітей і для дорослих), реконструйовано спортивний комплекс Криворізької загальноосвітньої школи № 4 та перші два скейтодроми.

За ініціативи губернатора Олександра Вілкула минулого року у Дніпропетровську стадіон «Трудові резерви» був переданий Кабінетом Міністрів України на баланс Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. На базі цього стадіону створюється «Будинок футболу» – сучасний спортивний заклад із стадіоном та розвиненою спортивною інфраструктурою для занять футболом підлітків Дніпропетровщини. Окрім спортивних секцій в Будинку футболу відкриється музей історії футболу в регіоні та експозиції, присвячені видатним спортсменам.

Впродовж 2011 року в області введено в дію два стандартних футбольних поля зі штучним покриттям, 8 нових сучасних майданчиків для занять футболом та 8 майданчиків зі штучним покриттям для занять ігровими видами спорту.

Минулого року за ініціативи Олександра Вілкула  відкрито 2 сільських футбольних поля в селах Гаврилівка та Братське Покровського району, 55 майданчиків з тренажерним обладнанням.

Під керівництвом керівника області на Дніпропетровщині реалізується програма розвитку інфраструктури для дитячого відпочинку. У рамках цієї програми в області протягом двох років встановлено понад 300 дитячих майданчиків. Цього року планується встановити ще 300 дитячих майданчиків. Таким чином, за три роки в області буде встановлено понад 600 майданчиків, що значно сприятиме фізичному розвитку дітей нашого регіону. У 2011 році у місті Синельникове відкрито реконструйований сучасний стадіон з трибунами на 500 місць. 

3 березня 2012 року     У рамках регіонального проекту «Родина для дитини» 60 спеціалістів служб у справах дітей, прийомних батьків та батьків-вихователів Дніпропетровщини беруть участь у тренінгах в Ялті

 

У рамках Меморандуму про співпрацю Дніпропетровської облдержадміністрації з благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» та спільного регіонального проекту розвитку сімейних форм виховання «Родина для дитини» у Ялті проходять тренінги щодо роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та влаштування дітей до сімейних форм виховання. У тренінгах беруть участь 60 представників Дніпропетровської області. Це спеціалісти служб у справах дітей, прийомні батьки та батьки-вихователі.

«На Дніпропетровщині за підтримки губернатора Олександра Вілкула ведеться активна робота щодо навчання усиновителів, батьків-вихователів та підготовки тих, хто бажає взяти в сім'ю прийомних дітей. Подібні тренінги дають змогу батькам поділитися досвідом роботи з прийомними дітьми, вдосконалити свої знання, а спеціалістам служб у справах дітей підвищити свій професійний рівень», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Метою тренінгів є вдосконалення знань, умінь, навичок з виховання дитини та подолання труднощів, які можуть виникнути у сім'ї.

Тренінгові заняття проходять в чотири етапи, з 13 по 15 березня, з 16 по 18 березня, з 19 по 21 березня, з 22 по 24 березня 2012 року у місті Ялта.

До тренінгів благодійним фондом залучено керівника відділу «Усинови Україну» міжнародного центру «Розвиток і лідерство» тренера тренінгових державних програм для усиновителів, опікунів, прийомних батьків та батьків-вихователів, спеціалістів служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вихователів інтернатних закладів Вікторію Мельниченко. Вона має освіту психолога та відповідний тренерський досвід із зазначеної тематики.

У 2011 році в Дніпропетровській області проведено низку навчальних тренінгів для батьків-вихователів та прийомних батьків, фахівців соціальних служб та служб у справах дітей. Зокрема, минулого року в жовтні за підтримки Олександра Вілкула і благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в селі Орлівщина Новомосковського району на базі готельно-туристичного комплексу «Самара» пройшли тренінги для прийомних батьків та батьків-вихователів. Організаторами навчальних тренінгів виступили Дніпропетровська облдержадміністрація, служба у справах дітей облдержадміністрації, Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».

«Соціальний захист дітей – один із пріоритетів соціальних ініціатив нашого Президента Віктора Федоровича Януковича. Влаштовуючи дітей у сімейні форми виховання, обласна влада ставить за мету недопущення соціального сирітства. В області за ініціативи губернатора Олександра Вілкула однією з провідних політичних партій реалізується програма щодо попередження соціального сирітства «Депутати за благополуччя сімей»», - сказала Марія Пустова.

За кожним депутатом Партії регіонів закріплена кризова сім'я – це більше 3 тисяч сімей області. Дітям надається системна допомога в організації лікування, придбанні продуктів харчування, речей, надається також допомога в працевлаштуванні батьків. Це важлива робота для того, щоб не допустити вилучення дітей із сімей.

21 березня 2012 року    За результатами 2011 року спортсменами Дніпропетровщини за всю історію існування області здобуто рекордну кількість медалей на міжнародних змаганнях – 229 медалей

Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова під час засідання колегії управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації, яку вона провела за дорученням губернатора Олександра Вілкула.

«Дніпропетровщина – регіон лідерів та чемпіонів. Розвиток спорту, в тому числі професійного, на Дніпропетровщині проходить у рамках Комплексної стратегії розвитку регіону та є одним із пріоритетних завдань обласної влади. Під керівництвом губернатора в області створюються належні умови для тренувань майбутніх чемпіонів, які прославлятимуть Дніпропетровщину на національних і міжнародних змаганнях. Олександр Вілкул виступив з ініціативою, що всі спортсмени Дніпропетровщини, які повернуться з Олімпіади 2012 року з медалями, отримають у подарунок від влади квартири», - сказала Марія Пустова.

На сьогодні вже 22 спортсмена регіону здобули ліцензії на участь в ХХХ літніх Олімпійських іграх. Ще 46 спортсменів області стали кандидатами на участь в ХIV Паралімпійських іграх 2012 гору в Лондоні.

У 2011 році на загальнодержавному рівні Дніпропетровська область стала переможцем у ІV літніх Всеукраїнських іграх ветеранів пам'яті М.М.Баки, чемпіоном XIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посіла ІІІ загальнокомандне місце у VІ літних юнацьких спортивних іграх України.

«Минулого року на Дніпропетровщині вперше були проведені обласні змагання з футболу на Кубок губернатора. Вони спрямовані на виявлення переможців та підготовку юних футболістів до участі у чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких команд у сезоні 2011/2012 року. Загальний призовий фонд склав 50 тис грн. У змаганнях взяли участь понад 700 юнаків 12-річного віку з міст та районів області», - сказала Марія Пустова.

За ініціативою голови облдержадміністрації на Дніпропетровщині реалізується соціальний проект навчання дітей плаванню на відкритій воді «Клуб дитячого плавання». Безкоштовно курс навчання пройшли понад дві тисячі дітей (Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Новомосковськ, Нікополь).

Взимку 2011 та 2012 років в містах та районах області працювало 177 відкритих ковзанок.

Завдяки цим досягненням Дніпропетровщина входить до числа лідерів з фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в Україні.

Довідка:

У 2011 році тренерсько-викладацьким складом підготовлено: 7 заслужених майстрів спорту України, 40 майстрів спорту України міжнародного класу, 137 майстрів спорту України, 751 кандидат у майстри спорту України та 968 спортсменів виконали І розряду.

Звання «Заслужений тренер України» присвоєно трьом тренерам регіону. До складу збірних команд України у 2011 році було включено 665 спортсменів регіону.

В області працює 5,6 тис. висококваліфікованих штатних фізкультурних працівників.

В регіоні функціонують 82 стадіона, 4,5 тис. площинних спортивних споруд, з яких 504 футбольні поля, 54 плавальних басейна, 1233 спортивних залів,1377 пристосованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 12 водноспортивних та 6 веслувально-спортивних баз, 6 кінноспортивних баз, 7 споруд зі штучним льодом та один веслувальний канал.

21 березня 2012 року    Владислав Каськів: «Дніпропетровська область є абсолютним лідером в Україні із залучення іноземних інвестицій

                Про це глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Україні Владислав Каськів заявив під час презентації інвестиційних можливостей та проектів розвитку Дніпропетровської області в Києві.

«Дніпропетровська область є абсолютним лідером в Україні із залучення іноземних інвестицій. Цього було досягнуто завдяки ефективній роботі Олександра Вілкула і його команди», – сказав Владислав Каськів.

22 березня 2012 року      За два місяці поточного року в Дніпропетровській області зросли обсяги виробництва та наданих послуг. Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації.

"Розвиток економіки – основа для підвищення соціальних стандартів життя. Дінамічно зростаючі показники – це індикатор підвищення конкурентоспроможності регіону і база для впевненого руху вперед. Подальший розвиток регіону буде і надалі запезпечуватись не тільки за рахунок розвитку базових галузей, а й за рахунок диверсифікації регіональної економіки – розвитку сільского господарства, будівництва, сфери послуг тощо”, - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, у січні – лютому 2012 року виробництво та розподілення електроенергії зросло на 32,5%, хімічної промисловості - на 7,7%, добувної промисловості – майже на 6,7%, харчової промисловості – на 6,3%, металургії – на 3,1%, машинобудування – на 0,9%. Також за два місяці поточного року в регіоні зросли обсяги на 11,7% роздрібної торгівлі та на 8,3% зовнішньоторговельного обороту.

У січні 2012 більш, ніж на 29% збільшилися обсяги будівельних робіт, на 22,2% зросли показники реалізованих послуг (по Україні – на 19,3%), середньомісячна заробітна плата склала 2 тис. 860 грн (по Україні – 2 722 грн).

У січні-лютому індекс промислової продукції збільшився на 6,6% (по Україні – на 2%), валової продукції сільського господарства – на 0,7% (по Україні – на 0,4%). 

22 березня 2012 року      У 2012 році обсяг фінансування ремонту доріг на Дніпропетровщині становитиме 480 млн грн, за які буде відремонтовано 1,85 млн квадратних метрів дорожнього покриття.

Про це губернатор Дніпропетровщини повідомив під час колегії облдержадміністрації, основне питання порядку денного якої – благоустрій населених пунктів та приведення у належний стан дорожнього господарства області.

Цього року на ремонт доріг комунальної власності Дніпропетровщини виділено майже 480 млн грн. Для порівняння 2011 року було виділено 460 млн грн, 2010 року – 240 млн грн, 2009 року – 120 млн грн.

«Ми з року в рік нарощуємо фінансування, динаміку, масштаб і обсяги робіт з ремонту доріг в регіоні. У 2012 році я поставив завдання відремонтувати 1,85 млн квадратних метрів дорожнього покриття. Крім низки запланованих ремонтів основних магістралей у великих містах, цього року більший акцент буде зроблено на ремонті внутрішньоквартальних доріг. Це важливо для жителів нашого регіону. Адже для людини благоустрій починається з його мікрорайону, а це насамперед внутрішньоквартальні дороги, багато з яких не ремонтувалися десятиліттями», - сказав Олександр Вілкул.

Вже затверджено плани на 2012 рік щодо масштабної реконструкції доріг у Дніпропетровську. Продовжиться капітальний ремонт вулиць Героїв Сталінграда та Маршала Малиновського. Буде встановлено надземний пішохідний перехід на проспекті імені Газети «Правда», обладнаний ескалаторами та ліфтами для інвалідів. Також буде проведено капітальний ремонт вулиць Набережна Заводська, Ленінградська та проспекту Кірова.

У рамках модернізації і розвитку транспортної інфраструктури регіону цього року виділено 300 млн грн на продовження будівництва правобережних з’їздів з Кайдацького мосту. Ще близько 600 млн грн планується виділити на будівництво другої черги окружної дороги навколо Дніпропетровська.

2011 року за завданням Олександра Вілкула в області було відремонтовано 1,7 млн квадратних метрів, а 2010 – 1,5 млн квадратних метрів комунальних доріг. 22 грудня 2011 року введено в експлуатацію першу чергу окружної дороги навколо Дніпропетровська протяжністю 18 км, яка будується за підтримки Президента України Віктора Януковича.   

22 березня 2012 року   У 2012 році на Дніпропетровщині буде проведений обласний конкурс «Кращий населений пункт з благоустрою» 

До 1 червня 2012 року в рамках губернаторського проекту з благоустрою "Чисте місто” в області будуть проведені конкурси «Кращий двір». Переможці конкурсу - жителі «Кращого двору» отримають в подарунок від керівника області сучасний дитячий майданчик.

 Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації.

Також будуть проведені конкурси «Кращий будинок», «Кращий будинок ОСББ», «Кращий управляючий будинку». Переможці отримають грамоти та подарунки.

За підсумками цієї роботи буде проведено обласний конкурс «Кращий населений пункт з благоустрою».

 «До заходів необхідно залучати широку громадськість, адже чистота міст і районів області – це наша спільна відповідальність - і влади і громади. Керівники міст та районів мають працювати разом з населенням, а також створити систему заохочення для найбільш активних громад за результатами їх роботи з благоустрою  вулиць та дворів», - сказав Олександр Вілкул.

Також як повідомлялося раніше цього року в усіх містах буде реалізована адресна програма із благоустрою «Чисте місто». Програма передбачає масштабні заходи з благоустрою та підвищення комфортності проживання громадян.

22 березня 2012 року   У 2012 році на Дніпропетровщині буде проведено 5 загальнообласних суботників з благоустрою. 

У 2012 році на Дніпропетровщині в рамках губернаторського проекту "Чисте місто” буде проведено 5 загальнообласних суботників з благоустрою. 31 березня – до Великодня, 21 квітня – до Дня довкілля, 23 червня -  до Дня Конституції України, 18 серпня – до Дня незалежності України, а також 13 жовтня. Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації.

«Керівники міст та районів не лише мають організувати проведення суботників, але й особисто брати в них участь, спілкуватися з людьми, залучати широку громадськість до заходів із благоустрою», - сказав Олександр Вілкул

Губернатор поставив завдання, щоб до 27 березня кожне місто та район мають захистити свої плани заходів з благоустрою на 2012 рік в управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Олександр Вілкул визначив основні завдання з благоустрою, які необхідно виконати в області. Зокрема, до 1 квітня  потрібно провести аварійний ремонт доріг державного значення та комунальної власності, до 15 квітня – повністю завершити ямковий ремонт усіх доріг, до 1 травня привести до належного експлуатаційного стану дорожнє покриття автомобільних та внутрішньоквартальних доріг, зробити розмітку, упорядкувати узбіччя автомобільних доріг загального користування.

До свят Благовіщення та  Великодня необхідно упорядкувати території біля храмів, забезпечити роботу громадського транспорту та освітлення. До поминальних днів – упорядкувати всі кладовища: провести ремонт під’їзних шляхів, організувати підвіз води, де відсутнє централізоване водопостачання, відремонтувати, де необхідно, освітлення. Цей комплекс робіт має завершитися до 13 квітня.

До святкування Дня Перемоги в області передбачено впорядкувати військові кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та інші місця, що увічнюють пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни.

Крім  запланованих суботників у містах та районах щотижнево будуть проводитись «чисті четверги».

Нагадаємо, що у 2011 році в області за участі жителів Дніпропетровщини було проведено масштабний комплекс робіт з благоустрою міст і районів. Зокрема, були виконані такі заходи:

· створено 300 дитячих майданчиків;

· посаджено майже 90 тис дерев;

· висаджено понад 40 тис кущів;

· протяжність очищених від сміття берегів річок склала понад 2 тис км;

· загальна протяжність прибраних від сміття доріг склала 8,2 тис км.

· було ліквідовано понад 3,5 тис стихійних сміттєзвалищ.

22 березня 2012 року     Цього року в Дніпропетровській області вже створено 11,2 тис нових робочих, що більше на 10% ніж за аналогічний період 2011 року 

Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації.

«В області ведеться активна робота щодо створення нових  робочих місць. Це одне з ключових напрямків реалізації Соціальних Ініціатив нашого Президента Віктора Януковича.  Нові робочі місця створені переважно за рахунок розвитку підприємництва та розвитку промисловості (розширення потужностей та відкриття нових підприємств). Загалом у 2010 році на Дніпропетровщині було створено 53,4 тис нових робочих місць, у 2011 році – 69 тис», - сказав Олександр Вілкул. 

22 березня 2012 року    Олександр Вілкул поставив завдання перед главами міст і районів Дніпропетровщини посилити роботу з легалізації заробітних плат.

Губернатор області Олександр Вілкул під час колегії Дніпропетровської облдержадміністрації поставив завдання перед главами міст і районів області посилити роботу з легалізації заробітних плат в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

«У 2011-му році в області легалізовано понад 8,5 тисяч робочих місць, 1165 роботодавців підвищили рівень оплати праці. До бюджету додатково надійшло 3,3 млн грн. До Пенсійного фонду України додатково надійшло 1,7 млн грн. Але деякі керівники місцевих органів виконавчої влади не розуміють важливості поставленого перед ними завдання», - сказав Олександр Вілкул

Зокрема, протягом 2011 року у містах Синельникове та Новомосковськ не було легалізовано жодного робочого місця. У містах Жовті Води, Першотравенськ та Межівському, Магдалинівському, Софіївському й Юр’ївському районах легалізовано лише від 2 до 24 робочих місць. Практично по цих же територіях склались і найнижчі темпи зростання рівня заробітної плати.

Так, якщо зростання середньомісячної заробітної плати в області за 2011 рік склало 17,8%, то в містах: Синельникове приріст складав лише 10,4%, Жовті Води – 9,3%, Новомосковськ – 15,3%, Першотравенськ – 12,2%, у районах: Томаківському – 13,3%, Софіївському – 1,1% та Юр’ївському – 12%.

«З метою посилення цієї роботи в зазначених територіях доручаю головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації організувати виїзні засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та перевірити ефективність роботи територіальних комісій цих міст і районів. Звертаю увагу всіх керівників органів влади на місцях, що наш Президент Віктор Федорович Янукович доручив нам тримати на особистому контролі хід виконання його соціальних ініціатив, а це означає, що кожен із вас несе персональну відповідальність за їх реалізацію», - сказав Олександр Вілкул.

22 березня 2012 року    Олександр Вілкул: «Керівники підприємств, які не вживають заходів з ліквідації заборгованості із заробітної плати своїм працівникам, мають понести відповідальність згідно з законодавством»

Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив під час колегії облдержадміністрації.

Дніпропетровщина є лідером в Україні з темпів погашення заборгованості із заробітної плати. За 2010-2011 роки завдяки жорсткому контролю губернатора Олександра Вілкула заборгованість скорочено більше як у шість разів з 89 млн грн до 14,8 млн грн. Станом на 1 березня 2012 року заборгованість з виплати заробітної плати склала в області 14,3 млн грн по 34 підприємствах і скорочена з 1 січня 2012 року на 3,8%, або на 563,8 тис. грн.

Недостатні темпи погашення заборгованості відзначені у містах Дніпропетровськ (сума боргу складає 8,1 млн грн або 56,5% від загальної заборгованості по області) та Дніпродзержинськ (сума боргу – 3 млн грн або 20,9% від загальної суми боргу по області). Під час колегії керівники підприємств цих міст були заслухані головою облдержадміністрації.

За підсумками заслуховування керівників підприємств Олександр Вілкул звернувся до обласної прокуратури щодо притягнення керівника державного підприємства «Смоли» (м.Дніпродзержинськ) до відповідальності. На цьому підприємстві станом на 1 березня 2012 року утворилася заборгованість у розмірі 998,8 тис грн. У середньому на кожного працівника підприємства припадає близько 1,8 тис грн боргу. Серед економічно активних державних підприємств підприємство «Смоли» є найбільшим боржником з виплати заробітної плати.

«Дотримання належних соціальних стандартів починається з вчасної виплати заробітної плати працівникам. Тож керівники підприємств, які не вживають заходів з ліквідації заборгованості із заробітної плати і допускають утворення та нагромадження нових боргів, мають понести відповідальність згідно з законодавством», - сказав Олександр Вілкул.

Губернатор доручив відповідним контролюючим органам і структурним підрозділам облдержадміністрації проаналізувати стан виконання графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати та в разі їх невиконання скерувати відповідні звернення до прокуратури області.

22 березня 2012 року    Олександр Вілкул доручив терміново скласти перелік господарств Дніпропетровщини для отримання державної допомоги на пересів озимини.

Під час колегії Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул доручив головам райдержадміністрації терміново створити комісії з визначення господарств для отримання державної допомоги на пересів втрачених від несприятливих погодних умов посівів озимини.

«Як зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, до кінця квітня сільгосппідприємствам України буде виділено 300 млн грн на пересів озимини. До 20 квітня всі підприємства галузі, у яких було втрачено посіви озимини, разом з місцевою владою повинні скласти відповідні протоколи та подати їх на розгляд Міністерства. Протягом десяти днів Міністерство прийме рішення та направить кошти до господарств», - сказав Олександр Вілкул.

Губернатор поставив завдання перед головами райдержадміністрацій терміново створити на місцях комісії, що будуть визначати перелік господарств, які через несприятливі погодні умови втратили частину посівів озимини, для подальшого подання цього переліку на розгляд Міністерству аграрної політики та продовольства України з метою отримання державної допомоги на пересів озимини. Наразі за оцінками експертів необхідно пересіяти 48 % площі озимини.

«Ми маємо забезпечити Дніпропетровщину врожаєм та стабільність цін на ринку продовольства», - сказав Олександр Вілкул.

22 березня 2012 року   Олександр Вілкул: «За два тижні до початку літньої оздоровчої кампанії дітей головне управління освіти і науки та управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації мають представити публічний звіт готовності дитячих таборів»

Літня кампанія з оздоровлення дітей має розпочатися з 1 червня. За два тижні до її початку головне управління освіти і науки та управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації мають представити публічний звіт готовності дитячих таборів. Таке завдання поставив губернатор Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації.

Губернатор також зазначив, що у нараді, присвяченій публічному звіту, мають взяти участь керівники міст та районів Дніпропетровщини, а також представники з інших областей, на території яких знаходяться дитячі табори.

За два тижні до початку оздоровчої кампанії мають бути підписані усі паспорти готовності літніх таборів.

«Влада повинна забезпечити належні умови відпочинку та оздоровлення дітей влітку. Батьки мають бути впевненими, що у дитячому таборі у їхніх дітей будуть комфортні умови проживання, належне харчування, професійний догляд вихователів та лікарів, цікаве дозвілля», - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, губернатор поставив завдання у 2012 році оздоровити не менше 60% від загальної кількості дітей шкільного віку, 100% – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не менше 70% – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Губернатор також підкреслив, що 1 червня у селі Орлівщина Новомосковського району розпочне роботу обласний санаторно-оздоровчий центр для дітей-сиріт.

Центр будується на виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо створення належних умов оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої уваги суспільства.

            Нагадаємо, влітку 2011 року було охоплено оздоровленням та відпочинком
 208 тис 179 дітей шкільного віку (у 2010 – 17 тис 7430 дітей), що становить 73,5% від загальної чисельності дітей шкільного віку, у тому числі
85 тис 946 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (25.03.2012)
Просмотров: 566 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]