Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «VIP-Земляки»

ВОНИ СЛУЖАТЬ НАРОДУ

 18 червня українські дільничні інспектори міліції відзначають своє професійне свято. Це визначна дата для тих людей, які поєднали своє життя зі служінням інтересам народу, захистом людського спокою.


У цієї служби давня і цікава історія, початок її сягає часів Івана Грозного, за указом якого «сошні люди» - тобто селяни, люди від сохи, - обирали на місцях тих, хто захищав би їх від свавілля самих же царевих слуг, поведінка котрих стосовно простих людей врешті-решт обурила навіть самого государя. Вимоги до «пращурів» нинішніх дільничних були доволі простими, але наче писалися на всі часи: наприклад, щоб «письмом володіли та душею прямі були». А ще – щоб були заможними… Однак це так і залишилося побажанням.

Набагато ближчими за часом колегами сучасних дільничних є працівники поліцейських підрозділів, створених у 1862 році відповідно до документа виданого імператором Олександром ІІ. За появу звичних сьогодні термінів «дільниця» та «дільничний» сучасні працівники служби ДІМ мають дякувати саме йому.

«Тимчасовим правилам про устрій поліції в містах та повітах губерній» Олександра ІІ поклала край революція 1917 року. Першим документом, яким було закріплено статус дільничного, стала Інструкція для районних наглядачів, затверджена 18 червня 1923-го. Саме ця дата і виявилася вирішальною у визначенні дня професійного свята дільничних інспекторів міліції.

В Новомосковському міському відділі міліції працюють дільничні, які своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей, і дільничні, які за короткий термін служби вже встигли зарекомендувати себе висококласними професіоналами. Всі вони роблять свій окремий внесок в проведення значної роботи з профілактики правопорушень та розкриття злочинів.

Дієздатність, дружність колективу дільничних інспекторів міліції, небайдужість до проблем населення – все це не може відбуватися без чіткого керівництва начальника міліції громадської безпеки підполковника міліції Горбачова Вадима Івановича і безпосереднього керівника цієї служби капітана міліції Христюка Олександра Сергійовича. На їх плечі покладена відповідальність не тільки за колектив, який їм підпорядкований, а й за якісне надання допомоги населенню Новомосковщини, піднесення авторитету дільничних інспекторів на вищій рівень серед мешканців міста і району, зміцнення професійного ядра служби, формування довіри населення до міліції в цілому.  

Нині дільничним доводиться працювати нелегко за недосконалої законодавчої бази та недостатнього матеріально-технічного оснащення. Та попри труднощі вони віддаються роботі сповна, щодень приходячи на допомогу громадянам. Цей тернистий шлях вибирають найстійкіші та вірні своєму покликанню люди. І через десятиліття вони з честю передають кращі традиції і здобутки служби.

Хочеться висловити велику подяку за підтримку, допомогу тим, хто не стоїть осторонь від проблем служби, - представникам органів державної влади та місцевого самоврядування, засобам масової інформації, громадськості.

Вітаючи зі святом своїх дільничних інспекторів, бажаємо їм натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності, достатку та злагоди в родинах, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі. Особливі слова подяки – ветеранам служби, здобутками яких ми пишаємося, які завжди були і залишаються зразком професіоналізму і самовідданого служіння ідеалам правди і справедливості.

                                                                                                                        

М.І. Гавриленко, начальник Новомосковського МВ  ГУМВС України в області, полковник міліції

 

Категория: «VIP-Земляки» | Добавил: Gross (14.06.2011)
Просмотров: 595 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]