Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «VIP-Земляки»

Свято справжніх чоловіків

                        І НА ВІДПОЧИНКУ НЕМАЄ СПОЧИНКУ

Кращої школи, аніж 25-річний досвід практичної роботи, годі й шукати. Тож коли певній структурі потрібен тямущий професіонал, вирушають не до порогу вузу, де стоїть гоноровитий, переповнений книжковими знаннями випускник з дипломом у червоній палітурці, а до установ, які традиційно вважають горнилами спражніх профі – ветеранські організації.

10 листопада Україна вшановує ветеранів органів внутрішніх справ. Не секрет, що стосовно підготовки юристів-практиків міліція вважається своєрідним «вузом над вузами». Як не секрет і те, що працівники органів внутрішніх справ за час роботи не раз встигають обпектися об законодавчі «гарячі точки», де сходяться заковиками різні нормативні неузгодження та суперечності. Тож досвід тут отримують неабиякий: і відчитуючись перед прокуратурою щодо скарг «потерпілих», і сидячи годинами в засідках, і оперативно спрацьовуючи під час затримання небезпечних злочинців.

Ніщо не зникає в нікуди. Тим більше, що знання, уміння, досвід, обов'язково знайдуть застосування. Точніше, їх розшукають люди, яким вони необхідні. Адже справжній професіоналізм, напрацьований роками виснажливої роботи, відшліфований у різноманітних неординарних ситуаціях, - немов неоціненний скарб, істинну вартість якого знають зазвичай фахівці. І цей скарб може в один день (день виходу на пенсію) стати забутим, непомітним нікому, аж поки не відшукають ті, кому він стане у пригоді. На щастя, в Новомосковському міському відділі міліції такий скарб не втрачений (відроджений) – дві ветеранські організації під керівництвом колишнього начальника новомосковської міліції ветерана ОВС Губського Григорія Федосійовича та колишнього першого заступника начальника новомосковської міліції ветерана ОВС Торкая Леоніда Михайловича вже 18 років поспіль успішно співпрацюють з новим поколінням міліціонерів.

Основними завданнями цих організацій є підтримка надійного зв'язку поколінь працівників міліції, допомога знайти себе в новому пенсіонерсько-цивільному житті, сприяння реалізації величезного професійного потенціалу на користь служби. Їх головна мета – допомагати ветеранам і пенсіонерам у вирішенні соціальних питань, виховувати молодих працівників міліції у дусі патріотизму та відданості справі, навчати їх професійному досвіду.

Ветеранські організації налічують 358 пенсіонерів, серед яких 140 ветеранів служби. Актив цих орагнізацій складається лише з 20 осіб, які намагаються охопити увагою кожного, хто потребує допомоги, прагнуть створити атмосферу, в якій колишні працівники міліції після виходу на заслужений відпочинок почувалися не просто пенсіонерами, а міліціонерами. Не буде перебільшенням сказати, що музей історії новомосковської міліції, експозиції якого нині відкрито, своїм відновленням має завдячувати невтомним людям – ветеранам. Їх заслуга і в офіційному визнанні 10 листопада Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

Ні в горі, ні в радості не забувають ветерани про своїх колишніх колег. Вони взяли собі за обов'язок спільно з керівництвом міського відділу міліції допомагати рідним та близьким померлих ветеранів у їх похороні.

Активну підтримку ветеранським організаціям надає керівництво новомосковської міліції. А ветеранські організації в свою чергу намагаються якомога більше бути корисними службі. Вже стало традицією проводити зустрічі ветеранів та особового складу, під час яких проходить обмін досвідом. Адже досвід ветеранів дуже необхідний молодим, бо одна практична порада часто варта цілого підручника.

 І хоча державна винагорода за службу буває неадекватною витраченим силам, нервам, старанням, ветерани залишилися в службі душею. А ще – на службі міліції завжди їхні вміння і досвід. І ветеранські організації новомосковської міліції є надійними охоронцями валізи професіоналізму, в яку вмістилися десятки років, доль, засідок, затримань, ризику.

На добре слово за активну роботу, людяність та небайдужість до проблем ветеранів заслуговують голови ветеранських організацій Григорій Федосійович Губський та Леонід Михайлович Торкай. Щіра вдячність і уклін їм та їхнім невтомним помічникам – ветеранам, яким не сидиться без діла на заслуженому відпочинку!

М.І. Гавриленко, начальник Новомосковського міського відділу міліції

Категория: «VIP-Земляки» | Добавил: Gross (18.11.2011)
Просмотров: 623 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]