Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «VIP-Земляки»

Губернатор Дніпропетровщини - регіональній лідер року

               24 марта, в Киеве, в Национальном дворце искусств «Украина» состоялась 16-я торжественная церемония вручения общенациональной премии «Человек года-2011».

                Так, в номинации «Региональный лидер года» победил губернатор Днепропетровской области Александр Вилкул.

              

 Награду председателю Днепропетровской облгосадминистрации вручил украинский политик, премьер-министр Украины с 1997 по 1999 год Валерий Пустовойтенко.

Лауреатами в данной номинации были председатели Ивано-Франковской и Волынской ОГА. 

 «Для меня это большая честь и большая ответственность. Это очередное признание того, что Днепропетровщина уверенно идет вперед в своем социально-экономическом развитии, укрепляя Украину на пути системных качественных преобразований в рамках Программы реформ нашего Президента Виктора Януковича. Я разделяю эту награду со всеми руководителями области и ее жителями», - сказал Александр Вилкул.

Отметим, что среди профессиональных достижений Александра Вилкула на посту губернатора Днепропетровщины - высокий рейтинг возглавляемой им области среди регионов Украины, который был присвоен авторитетным международным рейтинговым агентством «Fitch» по итогам 2011 года.

 Ранее, в 2010 году Днепропетровщина по оценке Всемирного экономического форума в Давосе заняла первое место среди областей Украины по уровню конкурентоспособности, а руководитель области получил первенство в рейтинге губернаторов регионов Украины по версии общенациональной еженедельника «Комментарии».

Справка:

            Общенациональная программа «Человек года» является наиболее важным и авторитетным общественно-рейтинговым проектом, который действует с 1996 года.

             Ежегодное торжественное вручение премии собирает лучших представителей политической, финансово-экономической и гуманитарной элиты, членов Правительства Украины, представителей дипломатического корпуса, высокопоставленных гостей из других стран, звезд украинской и зарубежной эстрады, а также журналистов украинских и иностранных средств массовой информации.

23 березня 2012 року

Олександр Вілкул: «Наша мета - перетворити потенційні можливості регіону в конкретні проекти розвитку»

Презентація Дніпропетровщини, що пройшла в Києві 21 березня спільно із Американською торговою палатою зібрала більше 300 учасників –  делегації дипломатичних кіл, представників головних і регіональних офісів міжнародних компаній, міжнародних фінансових організацій і фондів. Інтерес до заходу висловили посольства більше 20-ти країн та більше 100 міжнародних компаній. Про це голова облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив під час виступу на 12-й сесії обласної ради.

«Одним з ключових показників ефективності роботи влади є привабливий інвестиційний клімат в регіоні. Саме цей показник служить сигналом про сталий економічний розвиток, політичної стабільності в області, прозорості та зрозумілості нашого стратегічного шляху», - сказав Олександр Вілкул.

В області є успішні приклади реалізації великих інвестпроектів –  інвестори, які працюють в регіоні, представили свій досвід колегам. Зокрема, Генеральний директор компанії «Майсадур» СНГ (Франція) Франсуа-Олів`є Кайо розповів про досвід співробітництва влади та бізнесу на Дніпропетровщині – в 2010-му році компанія відкрила сучасний завод з виробництва гібридного насіння кукурудзи та соняшника. Це один з найбільших інвестиційних проектів у сфері сільського господарства регіону. Також були презентовані проекти, які розроблені Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством (DIA http://dia.dp.ua ).

Як повідомив Олександр Вілкул, вже в день заходу було зібрано досить вагому базу пропозицій. Зокрема, представник посольства США висловив бажання підтримати проект створення логістичного центру на базі Криворізького аеропорту, в тому числі надати допомогу з підготовки техніко-економічне обґрунтування. Світовий лідер на ринку нерухомості компанія CBRE висловила інтерес брати участь в ініціативах щодо створення індустріальних парків. Розпочато переговори  з китайським держхолдіногом INSPUR щодо будівництва в регіоні заводу з виробництва світлодіодного обладнання.

Як повідомлялося, на заході підписано Меморандум про співробітництво з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами Україні. Згідно Меморандуму, протягом 5 років Держагентство забезпечить співфінансування 6-ти Національних проектів, які реалізуються в Дніпропетровській області. Загальна вартість проектів становить близько 150 млн дол США.

Укладений Олександром Вілкулом та головою Американської торговельної палати Хорхе Зукоскі Меморандум про співпрацю передбачає проведення спільних ділових зустрічей, конференцій, круглих столів з питань інвестицій та обмін інформацією щодо залучення інвестицій у пріоритетні галузі економіки Дніпропетровської області.

«Захід викликав хороший резонанс. У співпраці з нами зацікавлені, нас розглядають як надійного ділового партнера. Дніпропетровська область стає одним з регіональних брендів Україні. І цей статус фіксується експертами таких авторитетних міжнародних організацій, як Всесвітній економічний форум в Давосі та міжнародне рейтингове агентство «Фітч». Експерти називають Дніпропетровську область одним з найбільш привабливих майданчиків для відпрацювання пілотних проектів або розширення бізнесу в Україну. І це для Дніпропетровщини велика честь і велика відповідальність. Інтерес до нашого регіону забезпечується чіткою програмою дій та вмінням налагодити діалог, при якому потенційні можливості перетворюються в конкретні проекти», - сказав губернатор Олександр Вілкул. Він також підкреслив, що в цьому процесі важливу роль відіграють й депутати обласної ради як представники територіальних громад, бо саме на розвиток територій й добробут людей і повинен бути направлений будь-який  інвестпроект в регіоні.

 

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: «VIP-Земляки» | Добавил: Gross (25.03.2012)
Просмотров: 731 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]