Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Преступление и Наказание

Новомосковська міжрайонна прокуратура інформує

            05.03.2012 р.

Новомосковському міському голові Морозу С.А., Голові Новомосковської районної 

державної адміністрації Миронову О.А.

ІНФОРМАЦІЯ

у відповідності до Інструкції про порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Генеральній прокуратурі України затвердженої Наказом Генерального прокурора України № 53 від 10.05.2011 року 

Органами прокуратури за період 2011 року проведено значний обсяг роботи, спрямованої на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності у державі.

Так, за результатами  правозахисної  діяльності  у минулому році Новомосковською міжрайонною прокуратурою порушено 20 кримінальних справ, з яких 12 направлені  до суду; притягнуто до відповідальності 39 посадових  осіб, з яких:  9 посадових осіб контролюючих органів. За актами прокурорського реагування відшкодовано 4,5 млн. грн. Попереджено незаконне надання у користування водних об’єктів площею 3 га.

Завдяки комплексному підходу до проблеми невиплати заробітної плати, прокуратурою вдалося повністю подолати заборгованість по м. Новомосковськ та Новомосковському району. Усього  у 2011 році прокуратурою у сфері праці порушено 5 кримінальних справ, одна з яких щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Що стосується соціального захисту пільгових категорій громадян, то у вказаній сфері прокуратурою протягом минулого року порушувались  кримінальні справи, вносились документи реагування, за якими відшкодовано         322 тис. грн.

В якості позитивного напрямку представницької діяльності слід зазначити збільшення суми реального виконання судових рішень за позовами прокурора. (4 049 тис. грн. - у 2011 р., 1697 тис. грн. - у 2010 році). З питань земельних відносин реально виконано судові рішення на суму більше мільйона гривен, за рішеннями суду  державі повернуто 64 га землі.

З питань додержання законодавства у паливно-енергетичному комплексі, на адресу Господарського суду Дніпропетровської області направлено позов про стягнення заборгованості з ВАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод» на суму 2 078 198, 89 грн., який задоволений у січні 2012 року.  Також прокуратурою внесено 2 приписи про усунення порушень Закону України Закону України «Про нафту і газ» з зобов’язанням погасити заборгованість за минулий опалювальний період, які задоволені на суму 4 140 тис. грн.

У 2011 році за результатами нагляду за виконанням законів органами дізнання і досудового слідства до Новомосковського МВ ГУМВС України в області внесено 43 документа прокурорського реагування, які розглянуті та  34 працівника міліції притягнуті до дисциплінарної відповідальності. За актами прокурорського реагування, направленими на адресу Новомосковської ОДПІ,          4 посадовим особам податкової служби оголошено догани.

Протягом 12 місяців 2011 року Новомосковською міжрайонною прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено участь у розгляді з постановленням судових рішень у 1429 кримінальній справі, з них з постановленням обвинувальних вироків - 635 справ, 1 – вчинені організованими групами, 26 – справ про злочини, вчинені неповнолітніми, 8 – у кримінальних справах, пов’язаних з невиплатою заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших, встановлених законом виплат.

Рівень апеляційного реагування Новомосковської міжрайонної прокуратури на неправосудні судові рішення – 92,7%. Виправдувальні вироки Новомосковським міськрайонним судом за участю державних обвинувачів Новомосковської міжрайонної прокуратури не виносились.  

Важливо зазначити, що станом на сьогодні, досудове слідство Новомосковської міжрайонної прокуратури орієнтоване на розслідування резонансних кримінальних справ (корупція, хабарництво, розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах).

 Однак, завдання міжрайонної прокуратури залишається незмінним: налагоджена та сумлінна праця прокурорсько-слідчих працівників, направлена на протидію злочинності, реальний захист конституційних прав і свобод громадян та зміцнення законності у державі.

Новомосковський міжрайонний  прокурор молодший радник юстиції                                                   І. Степанов

Категория: Преступление и Наказание | Добавил: Gross (07.03.2012)
Просмотров: 952 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]