Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «Объявления»

ВІД СЕРДЦЯ ДО СЕРДЦЯ…

    Пологове відділення КЗ "ЦМЛ м.Новомосковська" розгорнуте на ЗО ліжок, з яких по патології вагітних - 12 ліжок          та післяпологових ліжок сумісного перебування матері та    дитини -18.

    Всі пологи ведуться в присутності двох лікарів. На патологічних пологах обов'язкова присутність зав. відділенням, лікаря-ординатора та неонатолога, а в нічний час та вихідні дні - двох чергових лікарів. Працює 3 індивідуальні пологові зали та 2 пологові зали сімейного типу (1 для інфекційних хворих), операційна. Виділені: санпропускник, виписна кімната для новонароджених та кімнати зберігання брудної білизни з окремими виходами. Індивідуальні та сімейні пологові зали обладнані шведськими стінками, м'ячами, кріслами, стільцями для пологів.

В пологовому відділенні є кювези для виходжування недоношених новонароджених, мішок Амбу, маска з киснем, реанімаційний столик з підігрівом та променевим теплом, обладнання для первинної реанімації новонароджених, пульсоксіметр, фотолампа, вакуум-екстрактори; працюють УЗД апарат та фетальний монітор. Шафи для надання невідкладної допомоги укомплектовані необхідним набором медикаментів та інструментів.

    Для кращого самопочуття та знеболювання у першому періоді пологів, жінки використовують теплу ванну, або душ у сімейній пологовій залі. Є окремий санвузол, що дає змогу присутності рідних, як в момент пологів так і в післяпологовому періоді. Функціонує кімната підтримки грудного вигодовування з АУ- системою.  В пологових залах та в палатах розташована різноманітна корисна наглядна агітація (фотокартки, плакати, групи підтримки грудного вигодування).

     В 2005 році пологове відділення отримало, а в червні 2008р. підтвердило звання «Лікарні доброзичливої до дитини». 96,6% дітей виписується з пологового відділення виключно на грудному вигодовуванні, крім 3,4%- це жінки з ВІЛ, туберкульозом та діти яких переведені до ВРІТ.

У нас проводяться тренінги для підготування сімейної пари до пологів. Всі новонароджені прикладаються до грудей матері в пологовій залі, отримують грудне вигодування, та знаходяться в палаті сумісного перебування разом з матір'ю, для збереження "теплового ланцюжка" та контакту "шкіра до шкіри". Проводиться навчання породіль навичкам первинної реанімації, вимірювання температури тіла новонародженого, пульсу, частоти дихання та серцебиття, вірному прикладанню немовлят до грудей, закріпляються  знання  з  питань  грудного  вигодування. 

 Згідно  27  модулів "безпечного материнства, пологи проводяться в умовах демедикалізації, у вільній позиції. Збільшується кількість партнерських пологів на 10,6% (у 2009 році їх було прийнято 279, а у  2010 році –  393).

Головним  завданням нашого медичного закладу є й надалі буде забезпечення кваліфікованої, своєчасної допомоги матері та дитині, створення умов для безпечного материнства, комфортних умов перебування сімї у пологових залах.

Ми чекаємо на Вас! 

                                                                                                                         


Категория: «Объявления» | Добавил: Gross (23.06.2011)
Просмотров: 575 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]