Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «Объявления»

Оголошується конкурс для журналістів: «Чиста енергія – вибір майбутнього»

На виконання заходів спільного проекту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради, та Фонду Східна Європа "Чиста енергія – партнерство для майбутнього Дніпропетровщини", що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Посольства Швейцарії в Україні та компанії ДТЕК, оголошується конкурс для журналісток / журналістів «Чиста енергія – вибір майбутнього».

«Державно-приватне партнерство, допомога міжнародних організацій та фондів є важливим елементом вирішення питаннь енергозбереження. На Дніпропетровщині діє Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів у Дніпропетровській області на 2010 – 2015 роки. Крім неї, на покращення екологічної ситуації в регіоні працюють 7 обласних природоохоронних програм. Співпраця нашого регіону з міжнародними організаціями значно розширяє межі впровадження енергозберігаючих та екологічних знань і технологій в дніпропетровській області. Ми зацікавлені у тому, щоб застосовувати на практиці найкращі науковий та технічний світовий досвід у сфері енергозбереження. Втілені у життя проекти вже можуть оцінити жителі області в різних містах і районах регіону. Допомогти місцевим громадам у вирішенні складних для них питань і поліпшити життя земляків – є метою нашої спільної діяльності. Обласна влада забезпечить усе необхідне для успішної реалізації проекту», — сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул. 

Мета конкурсу:

Підвищення обізнаності громадськості щодо впровадження альтернативних джерел енергії та енергоефективних технологій як ефективного інструменту покращення екології, попередження зміни клімату та забезпечення енергетичної безпеки. 

Учасники / учасниці конкурсу: Журналісти / журналістки друкованих та електронних засобів масової інформації Дніпропетровської області.

Умови участі: До участі в конкурсі приймаються матеріали, що були опубліковані в друкованих та електронних ЗМІ у період з 1 вересня 2011 року до 15 лютого 2012 року.

Роботи прийматимуться до 15 лютого 2012 року включно.

Для участі в конкурсі необхідно надати наступні матеріали:

– скановану версію заповненої заявки з підписами керівника ЗМІ та автора (додається);

– публікації або відео/аудіосюжети, що з’явились у друкованих чи електронних ЗМІ з 1 вересня 2011 до 15 лютого 2012 року.

Формат надання матеріалів:

- Друковані матеріали необхідно подавати у відсканованому вигляді в форматі PDF, JPEG, BMP або GIF.

- Матеріали, розміщені на інформаційних Інтернет-ресурсах, необхідно подавати у текстовому форматі .doc із гіперпосиланням.

- Диски з записом відео- та аудіо сюжетів та ефірні довідки.
Друковані та Інтернет матеріали на конкурс подаються лише в електронному вигляді на електронні поштові адреси:
oshavarova@eef.org.ua та starostenko@oblinfo.dp.ua.

 Диски з записами відео- та аудіо сюжетів просимо подавати (поштою або особисто) на адресу: м. Дніпропетровськ, просп. Кірова, 2, к. 421. Оцінювання робіт та вимоги до матеріалів: Отримані матеріали буде оцінювати спеціально створена комісія з провідних фахівчинь / фахівців у галузі журналістики та енегоефективності. Оцінювання робіт проводитиметься за наступними критеріями:

– розкриття теми конкурсу;

– актуальність матеріалу;

– опис конкретних проблем та висвітлення можливих шляхів їх розв’язання;

– стиль викладення та збалансованість журналістського матеріалу, відповідність журналістським стандартам;

– матеріал не повинен носити рекламний характер (характеристики виробників енергоефективного обладнання, їх переваги тощо).

У разі виникнення запитань, звертайтеся до Катерини Копчук, регіональної менеджерки зі зв’язків із громадськістю Фонду Східна Європа,за телефоном (044) 200-38-24/25/26.

 Переможці / переможниці конкурсу отримають цінні призи.

Довідково:

 Фонд Східна Європа (ФСЄ)— міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році. Місія Фонду—сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. Більше інформації на www.eef.org.ua

Категория: «Объявления» | Добавил: Gross (26.01.2012)
Просмотров: 564 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]