Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «Объявления»

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

З 1 січня 2012 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №728 від 6 липня 2011 року спрощуються умови для отримання субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Сім’ї, до складу яких входять діти або інваліди І та ІІ груп та дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму, сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10% середньомісячного сукупного доходу. Раніше для отримання субсидії дохід таких сімей мав не перевищувати 50% прожиткового мінімуму на одну особу.

Перерахунок розміру субсидій для сімей, які отримували субсидії станом на 1 січня 2012 року, проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.

«З першого січня 2012 року ще більше сімей Дніпропетровщини зможуть отримувати субсидію на сплату житлово-комунальних послуг. Наразі в регіоні субсидію отримують 113,5 тисяч сімей. Питання надання допомоги та соціального захисту населення знаходиться на особистому контролі губернатора Олександра Юрійовича Вілкула», - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Для того, щоб отримати житлову субсидію, необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

Перелік документів:

- Бланк заяви (видається в управлінні).

 - Декларація про доходи та майновий стан сім’ї (видається в управлінні).

- Довідка про доходи за останні півроку з місця роботи. Пенсіонерам та отримувачам державних соціальних допомог цю довідку надавати непотрібно.

Відмову можуть отримати:

- Родина, в якій один із членів не працює і не зареєстрований у центрі зайнятості.

- Сім’я, яка звернулась за субсидією, але менше року тому продала або купила житло.

- Родина, яка здає в оренду квартиру.

Важливо знати

Якщо в родині якийсь член сім’ї відсутній тривалий час (працює, навчається в іншому місті, перебуває у місцях позбавлення волі), і родина володіє довідкою про це, то її сукупний дохід та відповідно кількість осіб, на яких нараховується субсидія, вираховуватиметься на тих, хто залишився.

Якщо людина звернулась по виплати пізніше від початку опалювального сезону, вона отримає відшкодування і за «пропущені» місяці також.

«Гарячі» телефонні лінії головного управління праці та соціального захисту облдержадміністрації з питань призначення субсидій:

(056) 713-66-18 , (056) 713-65-60 , (056) 713-63-09 , (056) 713-62-21 

Також інформацію про отримання житлових субсидій можна дізнатись й в Інтернеті, зайшовши на офіційний сайт «Відкрита влада». Далі ви обираєте рубрику «соціальний захист», після заходите у розділ «Основні питання «Житлові субсидії» (http://www.openpower.dp.gov.ua ).


Вячеслав Задорожний: «Керівники міст та районів Дніпропетровської області мають посилити роз'яснювальну роботу серед населення про надання житлових субсидій» 

Перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний доручив керівникам міст та районів Дніпропетровської області посилити роз'яснювальну роботу серед населення про надання житлових субсидій. Про це він повідомив під час селекторної наради з міськими головами та головами райдержадміністрацій.

«З 1 січня 2012 року Уряд спростив умови для отримання субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Тому серед населення необхідно проводити роз’яснювальну роботу. Усі, хто має право на субсидію, повинні її отримувати. Губернатор Олександр Вілкул особисто контролює хід надання субсидій в області»,  – зазначив Вячеслав Задорожний.

Зокрема, сім’ї, до складу яких входять діти або інваліди І та ІІ груп та дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму, сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10% середньомісячного сукупного доходу. Раніше для отримання субсидії дохід таких сімей не повинен був перевищувати 50% прожиткового мінімуму на одну особу. Наразі в області налічується 26 тис сімей, які мають отримувати таку субсидію. Перерахунок розміру субсидій для сімей, які отримували субсидії проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.

Також вперше за роки незалежності субсидію можуть отримувати і студенти вищих навчальних закладів, які проживають у гуртожитках. Загалом в області мешкають у гуртожитках ВНЗ 12,7 тис студентів. Тепер вони будуть сплачувати  за житлово-комунальні послуги 15% середньомісячного доходу.

Вячеслав Задорожний доручив міським головам та головам райдержадміністрацій активізувати роз’яснювальну роботу серед студентів, які мають право отримувати субсидію.

Довідка:

Загалом в області субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримують більше 114 тис сімей. 

Категория: «Объявления» | Добавил: Gross (10.01.2012)
Просмотров: 518 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]