Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » «Объявления»

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Для підвищення ефективності роботи дозвільних центрів області за дорученням губернатора Олександра Вілкула в жовтні 2010 року в усіх місцевих дозвільних центрах встановлено спеціальне програмне забезпечення «Система моніторингу роботи дозвільних центрів районів і міст Дніпропетровської області та обліку дозвільних процедур», що дозволяє облдержадміністрації здійснювати щоденний контроль за станом розгляду заяв та документів.

Для контролю за роботою дозвільних центрів області працює «гаряча лінія»: (056) 742-70-87, а також в обласному дозвільному центрі - (056) 726-30-69. 

За результатами аналізу роботи державних адміністраторів місцевих дозвільних центрів у програмі електронного моніторингу встановлено, що з початку 2011 року місцевими дозвільними центрами видано 15 656 документів, з яких 13 165 або 84,1% - достроково, а решта – з додержанням термінів.

З 1 січня 2012 року на Дніпропетровщині всі дозвільні документи видаються виключно державними адміністраторами через дозвільні центри.

«За дорученням губернатора Олександра Юрійовича Вілкула на Дніпропетровщині впроваджується система електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами і місцевими дозвільними органами. Це дозволить оптимізувати процес видачі дозвільних документів, надання адміністративних та муніципальних послуг», - сказав виконуючий обов’язки начальника управління розвитку споживчого ринку облдержадміністрації Олег Гавріш.

Електронна система документообігу створює оптимальні умови для ефективної роботи дозвільних центрів і дозволяє виключити суб’єктивний людський фактор, що впливає на швидкість та якість надання послуг.

Категория: «Объявления» | Добавил: Gross (23.01.2012)
Просмотров: 468 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]