Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Новости Украины

Позиції Президента України

Віктор Янукович наголошує на важливості передачі ширших повноважень у регіони

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості ведення в 2012 році конкретної роботи з передачі ширших функцій і повноважень регіонам. Про це він заявив на засіданні Комітету з економічних реформ.

«Ми з вами домовлялися, і я вимагаю, Миколо Яновичу, щоб ви розглянули це питання: що в цьому році ми запланували з точки зору передачі прав та функцій на рівень регіонів? Тому що суттєве вдосконалення адміністративних послуг, яке, я сподіваюся, цього року відбудеться, передбачає, що ці послуги будуть надаватися в регіонах насамперед», - сказав Глава держави.

В.Янукович водночас додав, що в даному питанні важливо вчасно підготувати відповідні зміни до законодавства. «Вага буде перекладатися з центра в регіони… Тут підхід має бути не хірургічний, а плановий, цільовий. І ми повинні вирішити це питання не формально, а по суті», - наголосив він.

Глава держави вимагає від Уряду переглянути розподіл у Держбюджеті-2012 коштів на розвиток регіонів

Президент України Віктор Янукович вимагає від Уряду вже в січні переглянути питання розподілу в Держбюджеті-2012 коштів на розвиток регіонів. Про це він заявив на засіданні Комітету з економічних реформ.

Глава держави назвав непропорційним розподіл фондів регіонального розвитку, закладений в основному фінансовому документі на цей рік. «Я вимагаю від вас, Миколо Яновичу, Міністра фінансів та всього Уряду: впродовж січня - не чекайте лютого - разом із регіонами розгляньте це питання. Щоб усі ресурси регіонального розвитку, які передбачені в бюджеті, були розподілені справедливо. Щоб ніяких перекосів не було. Щоб нам з вами не соромно було дивитися в очі людям», - сказав він.

«Ми повинні з року в рік вдосконалювати справедливий розподіл бюджетних ресурсів. Усі кошти на розвиток регіонів повинні бути прозоро розглянуті за участі регіонів», - переконаний Віктор Янукович.

Віктор Янукович у своєму виступі нагадав, що у 2012 році більшість реформ буде здійснюватися в регіонах - відтак велике завантаження буде саме в місцевих структурах, управліннях, службах тощо.

«Робота реальна буде відбуватися в регіонах. Я просив би, шановні колеги, не їздити, як я вже казав у минулому році, «весільними генералами» в регіони, чи «для галочки» разом з Президентом… І коли я чи Прем’єр-міністр будемо приїжджати, щоб ви нам звітували, яким чином ця робота здійснюється в регіонах», - підкреслив Президент, звертаючись до членів Комітету з економічних реформ.

              У 2012 році почнеться активне втілення реформ у регіонах - Глава держави

Президент України Віктор Янукович наголошує, що 2012 рік стане роком початку активного впровадження реформ у регіонах та вдосконалення системи регіонального управління. Про це він заявив на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій. «Всі реформи, які були розпочаті в 2010 році та деякі в 2011 році, я скажу так, 2012 рік - це початок їх здійснення в регіонах», - сказав він.

Глава держави підкреслив, що саме місцева влада має активно працювати над імплементацією законів та інших документів, необхідних для впровадження реформ у життя. «Ви будете створювати механізми реалізації цих реформ і нести відповідальність за те, щоб ці реформи покращували життя людей. Це ваш обов’язок. Тому зв'язок з регіонами буде прямий, ми будемо з вами разом працювати», - наголосив він.

Глава держави підкреслив, що у 2012 році розпочнеться процес передачі регіонам цілого ряду функцій - відтак, збільшиться і їх відповідальність. «Це вже реальна регіональна реформа розпочинається... Поступово ми будемо з вами вдосконалювати механізм регіональної політики за рахунок вдосконалення системи регіонального управління», - додав Віктор Янукович.


Україна добиватиметься зниження ціни на газ до європейського рівня - Президент

Україна докладатиме всіх зусиль, щоб добитися зниження ціни на російський газ до європейського рівня. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

«Ми не припиняємо переговори з Росією. Ми будемо шукати компроміси. Наша мета - щоб ми вийшли на ціну газу, яка була б не вищою, ніж у країнах Європи, у країнах-сусідах», - заявив Президент.

В.Янукович підкреслив, що у зв’язку з невигідними газовими контрактами 2009 року в газовому секторі України склалася непроста ситуація. «За таких високих цін на газ, коли наші товаровиробники закладають їх у собівартість своєї продукції - наша продукція є неконкурентоспроможною на світових ринках. Тобто ми «вбиваємо» вітчизняного товаровиробника», - зазначив він.

Президент звернув увагу на те, що Україна знизила рівень закупок газу в Росії з понад 50 мільярдів кубометрів до 27 млрд у 2012 році.

При цьому Глава держави підкреслив: Україна готувалася до такого кроку. «Ми готувалися до того, що нам, можливо, треба буде йти цим шляхом. Ми впродовж 2011 року значно підвищили видобуток вугілля в Україні. І ми маємо його достатньо і на цей рік», - заявив Віктор Янукович.

За його словами, у 2011 році було видобуто близько 82 мільйонів тонн вугілля, що приблизно на 13-14 мільйонів тонн більше, ніж у 2009 році. «Безумовно, у нас в державі є власне вугілля, і ми можемо його використовувати в промисловості й замінювати газ», - зауважив Президент.

Віктор Янукович також наголосив, що Україні торік вдалося значно підвищити обсяги видобутку власного газу. «І ми йдемо шляхом підвищення рівня видобутку газу на українських родовищах. У нас іншого шляху немає», – підкреслив Глава держави.

Глава держави: Ціна на газ для населення не буде підвищуватися

Ціна на газ для населення не буде підвищуватися. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

«Недоліки газового контракту 2009 року ми не повинні перекладати на плечі громадян. Ми будемо тримати ціни на такому рівні, як вони є зараз. Ми не маємо права підвищувати їх для населення», - сказав Президент.

«Ми повинні бути справедливими по відношенню до наших людей - це наш обов’язок», - наголосив В.Янукович.

Глава держави вкотре наголосив, що через невигідні газові домовленості 2009 року Україна платить за газ непомірно високу ціну. «Ми маємо найвищу ціну на газ у світі. На сьогодні ця ціна для України - 516 доларів (без урахування 100-доларової знижки згідно з харківськими угодами)», - зауважив він.

Щомісяця, зазначив Глава держави, Україні не вистачає близько 500 мільйонів доларів для покриття збитків за придбаний газ.

«Чому не вистачає? Тому що ми збираємо в Україні 500 мільйонів, а платимо 1 мільярд», - зазначив Президент, пояснивши - така ситуація пов’язана з низькими тарифами для населення та теплокомуненерго.

«Для того, щоб збирати ще 500 мільйонів, їх треба було закласти в тариф теплокомуненерго. А це означає - підвищити ціни на житло, житлово-комунальні послуги, ціну на газ для населення. Ми цього не зробили. Ми на це не пішли, тому що не мали такого підвищення рівня доходів людей, щоб «навантажувати» на них таку ціну», - зазначив Глава держави.

Натомість, підкреслив В.Янукович, Україна «пішла шляхом накопичення боргів». «Ми брали кредити і платили щомісяця ці 500 мільйонів. І це все, безумовно, ми клали на збитки. Ця ситуація дуже сильно підірвала національну економіку. І до цього часу ми цю ситуацію не розв’язали», - заявив Президент.

Категория: Новости Украины | Добавил: Gross (23.01.2012)
Просмотров: 521 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]