Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Випускникам ВУЗів – перше робоче місце

У рамках комплексної стратегії розвитку регіону та губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» Національна металургійна академія України та Національний гірничий університет спільно з провідними підприємствами гірничо-металургійного комплексу, зокрема компанією «Метінвест», об'єднанням «ДТЕК Павлоградвугілля» та підприємством «Дніпросталь», реалізують комплексний проект з підготовки молодих спеціалістів для роботи на цих підприємствах.

«Для того, щоб студенти нашого регіону користувалися попитом на ринку праці, за ініціативи губернатора Олександра Вілкула створюється ефективна система «ВНЗ – перше робоче місце». Такий правильний підхід роботи створює можливості студентам отримувати нові знання відповідно до потреб роботодавця, практикуватись на сучасній техніці, а також значно підвищувати свою кваліфікацію як молодого конкурентоспроможного спеціаліста. Співпраця Металургійної академії та Гірничого університету з провідними підприємствами – це реальний приклад системної роботи влади у цьому напрямку»,  – сказав заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти головного управління освіти та науки облрежадміністрації Олександр Демчик під час наради представників металургійної галузі щодо перспектив організації галузевого партнерства у сфері розробки професійних кваліфікацій в Україні, що пройшла в Дніпропетровську.

«Дніпропетровщина вийшла зараз на свої круги. Вона активна не лише в галузі економіки, але і в галузі освіти – на рівні дошкільної, середньої та вищої. А сьогодні вона стала центром на рівні професійно-технічної освіти», - сказав директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Ярослав Болюбаш.

Цього року такий проект планується реалізувати й з найбільшою енергетичною компанією нашого регіону та країни «Дніпрообленерго». У перспективі такий формат співпраці буде розширений за рахунок партнерства й з іншими підприємствами області. Реалізація таких адресних цільових програм підготовки фахівців гарантують студентам по закінченню вишу працевлаштування та гідний рівень заробітної плати.

У жовтні 2011 року за ініціативи голови облдержадміністрації було відкрито філію кафедри механізації Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА) на підприємстві «Армада» та філію кафедри експлуатації машинно-тракторного парку Дніпропетровського державного аграрного університету (ДДАУ) на базі ТОВ «Агротек».

Згідно з навчальним планом студенти Будівельної академії 4 та 5 курсів будуть відвідувати 2 пари занять 1 раз на тиждень, спеціалізовані групи студентів-магістрів Агроуніверситету навчатимуться протягом 2 пар 1 раз на тиждень. У процесі навчання студенти також проходитимуть виробничу, переддипломну практики, виконуватимуть лабораторно-практичні та дипломні роботи.

Відтепер студенти спеціальності «Будівельні та дорожні машини» ПДАБА та магістри спеціальності «Механізація сільського господарства» ДДАУ відвідують практичні заняття на цих підприємствах і набувають практичні навички роботи з сучасною будівельною та сільськогосподарською технікою. У результаті таких занять Агроуніверситет та Будівельна академія випускатимуть висококваліфіковані кадри, які вміють працювати з сучасною технікою, яку наразі використовують провідні будівельні та сільськогосподарські компанії.

Крім того, минулого року спільно з фондом «Ефективне управління» в області було проведено «Ярмарок вакансій», в якому взяли участь 3 виші й 18 училищ.

Цього року буде створено електронну аналітичну систему «Ярмарок вакансій» для студентів і випускників навчальних закладів. 

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (26.01.2012)
Просмотров: 408 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]