Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Він розташований в екологічно чистому місті на березі річки Самара в селі Орлівщина Новомосковського району

                03 лютого 2012 року, Олександр Вілкул: «Дніпропетровськ отримає перший сучасний оздоровчий комплекс для дітей та дорослих».

У міської ради Дніпропетровська не існує жодного власного оздоровчого комплексу, в якому жителі міста мали змогу оздоровлятися та лікуватися. За ініціативи губернатора Олександра Вілкула обласна влада передає безкоштовно на баланс Дніпропетровська оздоровчий комплекс для дітей та дорослих.

Завдяки цьому місто матиме можливість оздоровлювати жителів пільгових категорій, зокрема, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, пенсіонерів, інвалідів, чорнобильців, афганців.

«Дніпропетровськ отримає перший сучасний оздоровчий комплекс для дітей та дорослих. Він розташований в екологічно чистому місті на березі річки Самара в селі Орлівщина Новомосковського району. Це майже 8 гектарів землі з власним берегом. В оздоровчому комплексі дорослі та діти зможуть проходити комплексні курси профілактичних та лікувальних процедур, що сприятиме покращенню стану їх здоров'я», – сказав Олександр Вілкул на сесії обласної ради.

З радянських часів це був Новомосковський дитячий санаторій «Дружба». Наразі, будівельні та ремонтні роботи за кошти обласного бюджету з реконструкції комплексу виконані вже на 50%. Оздоровчий комплекс для дітей та дорослих буде працювати цілий рік. Комплекс має окремі приміщення спального корпусу, гуртожитку персоналу та соціальних працівників, їдальні, навчальних, лікувального та адміністративного корпусів. Зокрема, у лікувальному корпусі передбачені аптека, фізіотерапевтичний, процедурний та стоматологічний кабінети. На території закладу відремонтований критий навіс для спортивних ігор.

Оскільки роботи зроблені та існує потреба в такому комплексі для Дніпропетровська губернатор поставив завдання передати його місту Дніпропетровську для того щоб вирішувати значущі питання щодо оздоровлення дітей, пенсіонерів, чорнобильців, афганців та інших людей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На Дніпропетровщині під керівництвом Олександра Вілкула ведеться системна робота щодо оздоровлення населення. Свого часу комплекс розглядався як можливе місце для створення закладу лікування та оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.       

Проте в області зараз такий комплекс вже створюється на базі дитячого табору ім. Олександра Матросова. Він працюватиме цілий рік та прийматиме 200 дітей на місяць. Відкриття цього центру оздоровлення планується 1 червня 2012 року.

 

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (04.02.2012)
Просмотров: 453 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]