Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

У Дніпропетровському регіональному перинатальному центрі вперше в Україні відбудуться міжнародні семінари та тренінги для акушерів-гінеколог

25 червня 2012 року в Києві відбулося підписання Меморандуму про партнерство у сфері акушерства та перинатальної медицини між Міністерством охорони здоров'я Німеччини, Міністерством охорони здоров'я України та Державною Агенцією з Інвестицій та Керування Національними Проектами України. Меморандум підписали заступник Міністра охорони здоров`я України Олександр Толстанов, голова Державного Агентства з Інвестицій та Керування Національними Проектами України Владислав Каськів та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Ганс-Юрґен Гаймзьот.

Реалізація даного Меморандуму дозволить обмінюватися досвідом між українськими та німецькими медиками шляхом проведення лекцій, навчальних заходів, симпозіумів у галузі акушерства, пренатальної і перинатальної медицини та неонатолігії.

Основними завданнями програми підготовки медичних кадрів для перинатальних центрів в рамках Україно-Німецького партнерства є ознайомлення українських лікарів з сучасними технологіями та методиками надання акушерської, пренатальної, перинатальної та неонатальної допомоги в Європі, підготовка медичних кадрів для перинатальних центрів ІІІ рівня та вищих медичних навчальних закладів України, сприяння реформуванню національної системи медичної допомоги в галузі акушерства, перинатальної медицини та неонатології в Україні.

Перший  тренінг за участі провідних німецьких фахівців для акушерів-гінекологів та неонатологів з усіх регіонів України у рамках Україно-Німецького партнерства та впровадження Національного проекту «Нове життя» відбудеться на базі Дніпропетровського регіонального перинатального центру. Теоретичні семінари та практичні тренінги проходитимуть протягом п`яти днів, починаючи з 27 червня.

 «У Дніпропетровській області створена комплексна система надання перинатальної допомоги, що включає в себе потужну мережу міжрайонних пологових центрів, три неонатальних центри та два перинатальних центри у
місті Кривий Ріг та місті Дніпропетровськ, для яких придбано найсучасніше обладнання, закуплені сучасні реанімобілі, які дозволяють перевозити в належних умовах новонароджених вагою від 500 грамів. Крім того,  в перинатальних центрах працюють висококласні спеціалісти. Тому саме на Дніпропетровщині вперше в Україні проходять тренінги такого високого рівня.  Це забезпечить підвищення якості надання медичних послуг для матерів та дітей нашої області», - сказав глава Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Губернатор також зазначив, що для Дніпропетровщини велика честь приймати медиків з усіх регіонів України та їх колег з Німеччини, які готові ділитися своїм досвідом та новітніми тенденціями в акушерстві та перинатології.

 Зайняття проходитимуть спеціально для медичних працівників перинатальних центрів ІІІ рівня, викладачів кафедр вищих медичних закладів           ІІІ та ІV рівнів акредитації, представників інститутів системи Національної академії медичних наук України та фахових медичних асоціацій. Семінари та тренінги проведуть німецькі фахівці Університетської клініки ім. Вольфганга Гете (Франкфурт-на-Майні) – професор Франк Льоувен та професор Рольф Шльоссер. 

Участь у тренінгах візьмуть троє представників Міністерства охорони здоров`я України, 57 лікарів – працівників перинатальних  центрів України,                 20 представників кафедр акушерства та гінекології, неонатології, педіатрії українських вищих медичних навчальних закладів, 11 головних обласних фахівців з неонатології, акушерства та гінекології.

«У Дніпропетровську відкрито сучасний перинатальний центр. Він дійсно відповідає рівню найсучасніших європейських клінік, це відзначили і наші колеги з Німеччини. Проведення міжнародного тренінгу на базі Дніпропетровського регіонального перинатального центру – це гарна можливість  для українських лікарів обмінятися досвідом з кращими фахівцями Німеччини», - сказав керівник Національного проекту «Нове життя» - нова якість охорони материнства та дитинства Віктор Сірман.

Протягом п`яти днів медичні працівники пройдуть підготовку за напрямками: практичне акушерство, перинатальна діагностика та проблема плоду, перинатальна медицина, неонатологія, інтенсивна терапія в неонатології, інтенсивна терапія та анестезіологія в акушерстві, організація акушерської, перинатальної та неонатальної допомоги.

Після 3 днів лекційного курсу для медиків проведуть практичні тренінги, де українські лікарі спільно з німецькими колегами вирішуватимуть складні клінічні питання безпосередньо у відділеннях Дніпропетровського перинатального центру.

            Найбільш успішні учасники тренінгів зможуть пройти стажування у  провідних клініках та університетах Німеччини. Таке клінічне стажування є загальноприйнятим у Європі і тепер стає можливим і для українських лікарів та науковців.

            Довідка: Університетська клініка ім. Вольфганга Гете входить до числа кращих німецьких клінік та користується непохитним авторитетом в наукових колах. Заснований ще у 1914 році, Університет ім. Вольфганга Гете зараз є одним з найпрестижніших вищих медичних навчальних закладів Німеччини.

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (28.06.2012)
Просмотров: 505 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]