Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

"Єдине вікно" на Новомосковщині

4 січня 2011 року в Україні запроваджена європейська практика видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру. Дозвільні центри створені і діють в усіх містах та районах Дніпропетровської області. Вони видають дозвільні документи підприємцям за принципом «єдиного вікна».

«Перехід на видачу дозвільних документів державними адміністраторами через дозвільні центри – це європейська практика, яка значно полегшує отримання підприємцями й бізнесом різноманітних дозволів на той чи інший вид підприємницької чи господарської діяльності. Це той принцип роботи влади, який втілено в життя в рамках Програми реформ нашого Президента Віктора Федоровича Януковича і який значно покращує інвестиційний клімат в нашому регіоні й країні», - сказав губернатор Олександр Вілкул.

До 1 січня 2012 року суб’єкт господарювання міг звернутися за отриманням документів дозвільного характеру як до державного адміністратора, так і безпосередньо до дозвільних органів (СЕС, ДАІ, тощо). А з 1 січня 2012 року згідно із Законами України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» щодо розширення мережі дозвільних центрів» отримання документів дозвільного характеру має відбуватися виключно через звернення до державного адміністратора, які працюють у дозвільних центрах.

З 2010 року за завданням губернатора Олександра Вілкула в усіх містах та районах Дніпропетровської області створено 35 дозвільних центрів, в яких працюють 53 державних адміністратори. У цих дозвільних центрах згідно з чинним законодавством надаються 22 види дозволів у районах та 24 – у містах.

З 5 травня 2011 року в усіх дозвільних центрах  міст і районів області організовано видачу всього переліку документів дозвільного характеру через державних адміністраторів, у тому числі щодо користування землею (в містах Кривий Ріг та Дніпропетровськ через «Земельні офіси»).

З третього січня 2012 року розпочав роботу Обласний дозвільний центр, на базі якого видаються документи дозвільного характеру 11 територіальних органів центральних органів виконавчої влади (ОблСЕС, Держгірпромнагляд, Держтехногетбезпека, Управління охорони навколишнього природного середовища, Даржкомзем, ДАЇ, Управління водного господарства, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, Інспекція карантину рослин, Державний заклад Дніпропетровська лінійна санітарно-епідеміологічна станція на Придніпровській залізниці, Державний заклад Нижньо-Дніпровська-Вузловська лінійна санітарно-епідеміологічна станція на Придніпровській залізниці).

Обласний дозвільний центр створено на базі Центру дозвільних процедур «Єдиний офіс» Дніпропетровської міської ради за адресою: місто Дніпропетровськ проспект імені «Газети «Правда»,42.

Наразі в обласному дозвільному центрі документи дозвільного характеру приймаються та видаються державними адміністраторами при взаємодії з представниками 20 дозвільних органів  місцевого та регіонального рівня, з яких: 9 – виконавчі органи  міської ради та міські служби; 11 – територіальні підрозділи  органів виконавчої влади.

Для належної роботи  Обласного дозвільного Центру за дорученням губернатора: 

•        збільшено штатну чисельність державних адміністраторів Центру з 4 до 12 одиниць;

•        введено додаткові дні для приймання та видачі дозволів Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області та Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю  у Дніпропетровській області (був один день – понеділок, тепер – два дні (понеділок та середа);

•        забезпечено роботу з електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами та дозвільними органами,  а саме: вхідні пакети документів, отримані державними адміністраторами від суб’єктів господарювання на оформлення дозволів, того ж дня передаються в електронному вигляді на відпрацювання до відповідних дозвільних органів.

Для підвищення ефективності роботи дозвільних центрів області за дорученням губернатора Олександра Вілкула ще в жовтні 2010 року в усіх місцевих дозвільних центрах встановлено спеціальне програмне забезпечення «Система моніторингу роботи дозвільних центрів районів і міст Дніпропетровської області та обліку дозвільних процедур», що дозволяє облдержадміністрації здійснювати щоденний контроль за станом розгляду заяв та документів.

Для посилення громадського контролю за роботою дозвільних центрів області за дорученням губернатора Олександра Вілкула відкрита «гаряча лінія» в облдержадміністрації за номером телефону (056) 742-70-87, а також в обласному дозвільному центрі - (056) 726-30-69.

За результатами аналізу роботи державних адміністраторів місцевих дозвільних центрів у програмі електронного моніторингу встановлено, що                  в 2011 році місцевими дозвільними центрами видано 15 656 документів, з яких 13 165 або 84,1% - достроково, а решта – з додержанням термінів.

ДОВІДКА                                                 

Державний адміністратор – посадова особа міської ради міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення (їх виконавчих органів), обласної, Київської та Севастопольської міських, районної, районної в місті Києві державних адміністрацій, уповноваженого органу виконавчої влади АРК, яка організовує видачу (переоформлення, видачу дублікатів, анулювання) суб’єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечує взаємодію місцевих і регіональних дозвільних органів.

Адреси і контакти дозвільних центрів:

Магдалинівський район смт. Магдалинівка вул. Радянська, 46 (приміщення райдержадміністрації) (05691) 2-12-76, 2-12-63

Новомосковський районм. Новомосковськ, вул. Шевченко,  7, (приміщення райдержадміністрації) (05693) 7-32-83

м. Новомосковськ, вул.Червоноармійська, 1 (05693) 7-98-33

 

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (10.01.2012)
Просмотров: 419 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]