Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Перший в Україні та СНД Комплекс з безвідходної переробки акумуляторів. Він запрацює у травні 2012 року

«У рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини обласна влада реалізує ряд екологічних програм. Вони скеровані на те, щоб  зменшити шкідливі викиди у довкілля. Проект з будівництва сучасного високотехнологічного комплексну безвідходної переробки використаних акумуляторів вигідний для нашого регіону як в економічному, так і в екологічному аспекті. Екологічно чисте виробництво було головною умовою з боку обласної влади при проектуванні та будівництві цього Комплексу. Потужність підприємства дозволить за рахунок екологічно чистої, безвідходної переробки вирішити проблему  утилізації старих акумуляторів в Україні»,  – сказав Олександр Вілкул.

Це буде перший в Україні та СНД Комплекс з безвідходної переробки акумуляторів. Він запрацює у травні 2012 року. За принципом закритого циклу на ньому будуть перероблятися усі складові акумуляторів, у тому числі й електроліт, якого щорічно у навколишнє середовище на території України потрапляє більше 20 тисяч тонн.

У процесі переробки акумуляторів буде вироблятись свинець, який використовуватимуть у виробництві нових акумуляторів, кристалічний сульфат натрію для використання у виробництві скла, а також гранульований поліпропілен та шлак для використання у дорожньо-будівельній  промисловості.

Згідно з проектом у виробництві буде використовуватися вода лише від атмосферних опадів – дощу та снігу. Відтак стоків технологічної води назовні у довкілля на підприємстві не буде зовсім.

Виробнича потужність комплексу розрахована на переробку 40 тисяч тонн використаних акумуляторів – це близько 3 млн одиниць – на рік. Наразі в Україні підлягає утилізації 5-6 млн одиниць акумуляторів.

Збудоване з «нуля» нове підприємство забезпечить створення щонайменше 300 нових робочих місць з високим рівнем заробітної плати, в тому числі для випускників двох провідних дніпропетровських вишів – Українського державного хіміко-технологічного університету та Національної металургійної академії України.

Обсяг інвестицій, вкладених у будівництво Комплексу з безвідходної переробки акумуляторів становить 775 млн грн. Після виходу Комплексу на проектну потужність виробництва надходження до бюджету й позабюджетних фондів (пенсійний фонд, фонд соціального страхування, тощо) становитимуть понад 50 млн грн на рік.

«Ми вдячні обласній владі та губернатору Олександру Вілкулу за підтримку нашого проекту щодо будівництва цього сучасного високотехнологічного Комплексу та готові до подальшої ефективної співпраці у рамках соціального партнерства задля розвитку Дніпропетровщини й України», - сказав президент міжнародної науково-промислової корпорації «Веста» Віктор Дзензерський.

                            Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (08.02.2012)
Просмотров: 428 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]