Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Память

Прем’єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул відвідали Пам’ятну Свято-Георгієвську дзвіницю у кривому Розі, збудовану на честь загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни. Микола Азаров та Олександр Вілкул запалили свічки в пам'ять про загиблих під час війни.

«Святий подвиг героїв-визволителів об’єднує нас та робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань. Ми бережемо та шануємо правдиву історію Великої Перемоги! На Дніпропетровщині реалізується масштабна Регіональна програма з відновлення пам’ятників Великої Вітчизняної війни. І за останні два роки в області капітально відновлено, а в більшості випадків наново відбудовано, понад 1,3 тис братських могили, пам’ятників і монументів воїнам Великої Вітчизняної війни. Свято-Георгієвська дзвіниця є одним із символів пам’яті та вдячності за подвиг воїнів, загиблих та живих, які захищали рідну землю від загарбників», - сказав Олександр Вілкул.

П’ятиярусна дзвіниця з 9 дзвонами символічно розміщена між монументом «Перемога» та Церквою Іверської ікони Божої Матері у Кривому Розі. Вона розписана за мотивами фресків середньовічних храмів, монастирів Греції та Сербії. Центральним образом є величне іконографічне зображення святого великомученика Георгія переможця – небесного покровителя воїнів.

У Свято-Георгіївській дзвіниці Микола Азаров та Олександр Вілкул зустрілись та поспілкувались із ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Як повідомлялося раніше, на Дніпропетровщині з робочою поїздкою перебуває Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Довідково:

На Дніпропетровщині проживають 130,5 тис ветеранів війни, в тому числі 10,5 тис інвалідів війни, 20,5 тис учасників бойових дій,  99,5 тис. учасників війни. З них троє Герої Радянського Союзу,  один ветеран  нагороджений 4-ма медалями «За відвагу», 63 Герої Соціалістичної праці, 13 повних кавалерів ордена Трудової Слави.

У рамках святкування 67-ї річниці Дня Перемоги Прем'єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Олександр Вілкул поклали квіти до монумента «Перемога» – пам'ятника воїнам 3-го Українського фронту, які визволили Кривий Ріг від німецько-фашистських загарбників 22 лютого 1944 року.

У рамках свого робочого візиту Глава Уряду ознайомилися з експозицію знахідок часів Великої Вітчизняної війни та поспілкувалися з членами історико-пошукової організації «Пошук Дніпро».

«Ветерани зробили великий і святий подвиг заради миру на землі. Вони мужньо і самовіддано захищали рідну землю від ворога. Ветерани – наші герої. Вони гідний приклад доблесті і патріотизму. Пошукова робота організації «Пошук Дніпро» та створення експозицій знахідок часів Великої Вітчизняної війни свідчить про те, що сучасне покоління зберігає та примножує пам'ять про великий подвиг захисників Вітчизни. Це прекрасний приклад героїзму та патріотизму для підростаючого покоління», - сказав губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул.

На виставці представлено понад 100 експонатів. Серед них: артефакти часів Великої Вітчизняної війни, які були знайдені під час польових робіт, фотографії та особисті речі загиблих солдатів, за якими їх ідентифіковано, фрагменти літака ЯК-1Б, амуніції та зброї.

Під час пошукових робіт виявляють багато снарядів, мін, гранат і авіабомб. У 2011 році з землі було витягнуто та передано співробітникам Міністерства надзвичайних ситуацій і знищено близько 1,5 тис вибухонебезпечних предметів. Окрім останків солдатів військові археологи знаходять безліч супутніх речей, в основному фрагменти озброєння.

Автор експозиції – історико-пошукова організація «Пошук-Дніпро». Учасники цього пошукового руху проводять роботи на місцях боїв, де знаходять останки солдатів у засипаних воронках та окопах.

Члени організації тісно співпрацюють з Дніпропетровським історичним музеєм імені Дмитра Яворницького. Підняті із землі раритети передаються до краєзнавчих та шкільних музеїв.

Микола Азаров та Олександр Вілкул привітали криворізьких ветеранів-новоселів

Прем'єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, голова обласної ради Євген Удод та Криворізький міський голова Юрій Вілкул привітали інвалідів війни, які отримали квартири в новому багатоквартирному будинку по вулиці Кустанайській у Кривому Розі, з новосіллям та Днем Перемоги.

Це два останні інваліди війни у місті, які стояли у черзі на отримання квартири і потребували поліпшення житлових умов.

Глава Уряду та губернатор області ознайомилися з умовами проживання в нових квартирах інвалідів війни Івана Скорогляда 1923 року народження, який мешкає в двокімнатній квартирі загальною площею 46,7 м2 разом з дружиною -  ветераном праці 1928 року народження, та Василя Курінкова 1921 року народження, який мешкає в однокімнатній квартирі загальною площею 29 м2. Обоє ветеранів проживають на другому поверсі будинку. Квартири ветеранів облаштовані енергозберігаючими вікнами, індивідуальними підігрівачами води та засобами обліку води і газу.

Микола Азаров та Олександр Вілкул вручили новоселам у подарунок нові сучасні телевізори.

89-квартирний будинок по вулиці Кустанайській у Кривому Розі з'явився з ініціативи губернатора Олександра Вілкула у результаті комплексної реконструкції колишнього гуртожитку в рамках регіональної програми будівництва соціального та доступного житла. У будинку були проведені нові вентиляційні канали, розширені балкони, реконструйовані системи водопостачання і водовідведення, замінені всі мережі. Крім двох ветеранів-інвалідів війни, решта мешканців будинку – медичні працівники Кривого Рогу, які безкоштовно отримали квартири в рамках регіональної програми місцевих стимулів для медиків, яка була розроблена і реалізується за завданням Олександра Вілкула в рамках модернізації системи охорони здоров'я.

«Я задоволений експериментом регіональної влади, який вирішує проблему медичної реформи в комплексі з проблемою соціального житла. Тут ветерани оточені турботою та увагою. Сусіди-медики – це найкраще соціальне середовище для літньої і заслуженої людини. Переконаний, що такий досвід необхідно широко запроваджувати в усій країні», - сказав Микола Азаров.

Під керівництвом губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині створена потужна регіональна система соціальної підтримки ветеранів, яка по праву є однією з кращих в країні. Саме з ініціативи Дніпропетровського регіону по всій Україні впроваджена і діє система безкоштовного забезпечення ветеранів війни мобільним зв'язком за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також щомісячна стипендія для громадян, яким виповнилося 100 і більше років. Зокрема, наразі в Дніпропетровській області безкоштовним мобільним зв’язком забезпечено близько 2 тис ветеранів, котрих немає можливості забезпечити стаціонарним телефонним зв’язком, на який вони мають право згідно з законодавством.

У рамках Регіональної програми адресної підтримки ветеранів війни та інвалідів на 2010-2014 роки у містах і районах реалізуються адресні проекти соціальної допомоги «Турбота», «Ветеран», «Здоров'я літніх людей» і низка інших. В області постійно ведеться робота по забезпеченню ветеранів безкоштовним лікуванням, санаторно-курортним оздоровленням, забезпеченням житлом, надання послуг з ремонту житла, зубо- і слухо-протезування.

Спеціалізовані медичні послуги надаються ветеранам війни в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни на 210 ліжок і в госпіталі для ветеранів війни на 40 ліжок в с. Роздори Синельниківського району. Крім того, в лікувально-профілактичних закладах області функціонують палати для ветеранів війни загальним обсягом 1231 ліжко.

На території області функціонує 51 територіальний центр соціального обслуговування одиноких пенсіонерів, непрацездатних громадян, інвалідів, які щороку безкоштовно обслуговують понад 30 тис ветеранів війни, в тому числі вдома 20 тис ветеранів. В області функціонує 18 будинків-інтернатів, в тому числі 4 геріатричні пансіонати, в яких на повному державному забезпеченні перебувають 213 ветеранів війни, з них 9 – інваліди війни.

Протягом І кварталу 2012 року за рахунок коштів обласного бюджету профінансовані видатки у тому числі на:

● виплату обласної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років – 262,2 тис грн;

● для надання матеріальної допомоги  особам, які опинились у скрутному становищі – 139,6 тис грн;

У рамках Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, який щороку відзначається 11 квітня, Нікопольська організація борців антифашистського опору, Дніпропетровське обласне відділення Української спілки в’язнів та міські відділення цієї організації міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська та Новомосковська отримали від обласної влади сучасну оргтехніку.

У рамках Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у                   2012 році значно збільшено (для інвалідів війни більше як удвічі) щорічну разову допомогу ветеранам війни до Дня Перемоги:

● інвалідам війни 1 групи – 2200 грн;

● інвалідам війни 2 групи – 1920 грн;

● інвалідам війни 3 групи – 1720 грн;

● учасникам бойових дій – 675 грн;

● членам сімей загиблих – 340 грн;

● учасникам війни – 125 грн.

Олександр Вілкул поставив завдання забезпечити святкові виплати ветеранам до Дня Перемоги не пізніше як до 5 травня поточного року. 

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вручив криворізькій амбулаторії нове обладнання для дослідження крові 

Микола Азаров разом з губернатором Дніпропетровської області Олександром Вілкулом відвідали амбулаторію №5 Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 у м. Кривий Ріг.  

Під час робочої поїздки на Дніпропетровщину прем’єр-міністр України Микола Азаров ознайомився з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5, яка є структурним підрозділом Центру первинної медико-санітарної допомоги №4        м. Кривий Ріг. 

У рамках оснащення закладів первинної медичної допомоги новим обладнанням Микола Азаров передав амбулаторії №5 сучасний автоматичний гематологічний аналізатор BC 3000 plus – апарат для здійснення клінічного аналізу крові.  

Нове обладнання дозволить максимально чітко вимірювати 19 параметрів (в тому числі – рівень гемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитів тощо) при дослідженні однієї краплини крові. Аналізатор може здійснювати 60 аналізів за годину та одночасно зберігати у пам’яті результати 35 000 досліджень.   

«Раніше ми змушені були передавати зразки крові на дослідження в лабораторію. Завдяки аналізатору у нас з’явиться можливість здійснювати своєчасний та якісний аналіз крові безпосередньо в амбулаторії. Це буде зручно для пацієнтів та значно полегшить роботу медикам, адже результати аналізу можна буде дізнатися вже через декілька хвилин», - сказала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 Анжеліка Логінова. 

Під керівництвом губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині триває процес оснащення медичних закладів новим обладнанням. «Сучасна апаратура та техніка у лікувальних установах - це одна з важливих умов надання якісної медичної допомоги», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.  

Довідка:

До складу Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 м. Кривий Ріг входять амбулаторії №1, №2, №3, №4, №5.

Амбулаторія №5 розпочала роботу у грудні 2011 року. Амбулаторію було відкрито у житловому будинку, в якому більшість квартир надано медичним працівникам. Під медичний заклад було переобладнано двокімнатну квартиру на першому поверсі. Для амбулаторії придбано усе необхідне обладнання на суму 150 тис грн. 

Сьогодні амбулаторія №5 обслуговує 2800 мешканців прилеглих будинків. Прийом пацієнтів здійснюють сімейний лікар та акушер-гінеколог. 

Александр Вилкул поставил задачу оздоровить подростков, пострадавших в результате взрывов в Днепропетровске, в международном детском центре «Артек»

Председатель облгосадминистрации Александр Вилкул поставил задачу оздоровить всех подростков, которые пострадали в результате взрывов, произошедших в Днепропетровске 27 апреля 2012 года, в международном детском центре «Артек».

При этом пострадавшие взрослого возраста по заданию губернатора будут оздоровлены за бюджетные средства в санаториях.

Кроме того, 30 апреля текущего года от ГУ МВД Украины в Днепропетровской области поступила информация, что 28 апреля 2012 года в центральную городскую больницу города Свердловск Луганской области госпитализированы студента 2-го курса Днепропетровского национального горного университета с диагнозом «сотрясение головного мозга».

Телесные повреждения у студента нет. Со слов больного, 27 апреля 2012 года он находился возле центрального входа в парк им. Глобы в Днепропетровске, когда там произошел взрыв. В медицинские учреждения Днепропетровской области он не обращался и уехал в Луганскую область. Сейчас студент находится на стационарном лечении в Луганской областной больнице, его состояние удовлетворительное.

 

 Александр Вилкул: «В рамках реализации программы «Безпечне мiсто» в 2012 году для Днепропетровщины будут закуплены 25 современных патрульных автомобилей и 3 катера»

«Обеспечение общественной безопасности является одним из важнейших направлений деятельности власти.

За два года в рамках реализации региональной программы «Безпечне мiсто» для Днепропетровской области было закуплено 96 спецавтомобилей, оборудованных компьютерами и станциями GPS.

В результате в 2011 году в регионе раскрываемость преступлений повысилась на 7,5%, а уровень преступности снизился на 20%.

 События 27 апреля показали необходимость дальнейшего усиления материальной базы правоохранительных органов. В 2012 году для Днепропетровщины будут закуплены еще 25 современных патрульных автомобилей и 3 катера для патрулирования акватории реки Днепр», – сказал губернатор Днепропетровской области Александр Вилкул.

Напомним, что 27 апреля 2012 года в Днепропетровске прогремели четыре взрыва, в результате которых пострадал 31 человек. Прокуратурой возбуждено уголовное дело по статье «Терроризм».

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (26.05.2012)
Просмотров: 517 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]