Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Олександр Вілкул провів двосторонню зустріч з Міністром ділового та економічного розвитку штату Меріленд (США) Джоном Макдонаугхом.

15 травня 2012 року   Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів двосторонню зустріч з Міністром ділового та економічного розвитку штату Меріленд (США) Джоном Макдонаугхом. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва Дніпропетровщини та штату Меріленд в інвестиційній, економічній, гуманітарній та екологічній сферах.

Олександр Вілкул ознайомив Джона Макдонаугха з економічним та інвестиційним потенціалом Дніпропетровського регіону. Насамперед з інвестиційними проектами, які розроблені Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством.

Губернатор зазначив, що обласна влада Дніпропетровщини вибудовує системні відносини зі США. За останні півроку пройшла низка зустрічей із повноважними представниками країни та штатів. У вересні 2011 року делегація Дніпропетровської області відвідала штат Вашингтон та провела двосторонню зустріч з керівництвом штату. У березні цього року Дніпропетровська область зробила свою презентацію в Американській торговельній палаті, у квітні Дніпропетровщину втретє з робочою поїздкою відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол  США Джон Теффт, який високо оцінив інвестиційні пропозиції регіону. Зустріч з Міністром ділового та економічного розвитку штату Меріленд США – це черговий крок до зміцнення партнерських відносин Дніпропетровщини та Сполучених Штатів Америки.

«США - надійний партнер Дніпропетровщини. За підсумками минулого року  зовнішньоторговельний оборот товарами області зі США збільшився на 42% в порівнянні з 2010 роком і склав майже 1 млрд доларів. Ми налаштовані на подальше розширення і зміцнення наших економічних взаємин. Дніпропетровщина відкрита для американських інвестицій в проекти розвитку регіону. Для цього в області створені всі необхідні умови», - сказав Олександр Вілкул.

У 2011 році на Дніпропетровську область припало 20,4% загального товарообігу України зі США. Наразі в регіоні працює 79 підприємств з американськими інвестиціями.

Співробітництво Дніпропетровщини та США охоплює майже всі важливі сфери життєдіяльності. Це стосується освіти й науки, охорони здоров'я, екологічної безпеки тощо. Розширюючи можливості міжнародного співробітництва Дніпропетровської області, в березні цього року в Києві спільно з Американською Торговельною Палатою відбулася презентація соціально-економічного та інвестиційного потенціалу Дніпропетровщини для представників міжнародного ділового співтовариства і дипломатичного корпусу. У ході презентації, яку провів губернатор Олександр Вілкул, були представлені переваги регіону щодо пошуку, супроводу і реалізації інвестиційних проектів Дніпропетровського інвестагентства і Торгово-промислової палати області. Крім того, був представлений ряд перспективних інвестиційних проектів у сферах будівництва, сільського господарства, транспортної логістики.

Одним з важливих напрямків системних перетворень, які сьогодні проходять на Дніпропетровщині в рамках Програми реформ Президента України Віктора Федоровича Януковича і Комплексної стратегії розвитку регіону, є широке впровадження кращих світових практик електронного врядування, яке покликане забезпечити прозорість діяльності влади. За рівнем е-врядування наразі Дніпропетровщина перебуває на рівні багатьох країн Східної Європи. Аби вивести електронне врядування в регіоні на рівень країн Західної Європи та США в області з ініціативи Олександра Вілкула розроблено проект «Електронний регіон». Він включає в себе понад 50 адресних підпроектів за вісьмома головними напрямами, що охоплюють усі сфери життєдіяльності – від системи охорони здоров'я до екологічної безпеки. Цей проект обласна влада реалізує разом з американською всесвітньовідомою корпорацією «Майкрософт» в рамках Меморандуму, підписаного 31 серпня 2011 року. Зокрема, у вересні минулого року делегація Дніпропетровської області на чолі з головою обласної ради Євгеном Удодом відвідала штат Вашингтон. Мета поїздки – налагодити співпрацю в сфері впровадження ІТ-технологій. Делегація відвідала головний офіс корпорації Майкрософт. Також у рамках візиту було проведено двосторонні зустрічі з керівництвом штату Вашингтон для налагодження співпраці у сферах торгівлі, інвестицій та освіти.

У квітні цього року губернатор Олександр Вілкул зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом США Джоном Теффтом, який відвідав Дніпропетровську область в рамках Днів Америки у Дніпропетровську. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва Дніпропетровщини та США в інвестиційній, економічній, гуманітарній та екологічній сферах.

Дніпропетровщина ефективно співпрацює з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Зокрема, щодо впровадження в області проектів енергозберігаючих технологій та проектів у сфері охорони здоров'я – з імплементації технологій перинатальної допомоги, з профілактики ВІЛ-СНІД, по боротьбі з туберкульозом та інші.

«Штат Меріленд відрізняється високим рівнем розвитку сфери високих технологій, біотехнологій, інформаційних технологій і дуже високим рівнем розвитку в цілому. На території нашого штату знаходиться велика кількість навчальних закладів, наприклад, Мерілендський університет Джона Хопкінса у місті Балтімор.

Ваш регіон відрізняється високим рівнем розвитку навчальних закладів, високим рівнем розвитку аерокосмічної галузі. Це дає перспективи для подальшої співпраці та розвитку відносин між нашими регіонами. В Дніпропетровській області створено дуже хороший клімат для інвесторів. І влада приділяє велику увагу тому, щоб цей процес проходив в рамках законності. Я думаю, що для нас немає кращого партнера в Україні ніж Ваш регіон», - зазначив Міністр ділового та економічного розвитку штату Меріленд Джон Макдонаугх.

Обговорюючи конкретні кроки реалізації співробітництва, Джон Макдонаугх повідомив: «Першим нашим кроком після повернення в Меріленд стане ознайомлення зацікавлених ділових кіл з інформацією про Дніпропетровську область. З бізнес-кіл, які виявлять зацікавленість буде сформована ділова делегація, яка відвідає ваш регіон для більш детального ознайомлення. Крім того, при Мерілендському університеті є бізнес-школа, і тут діють спеціальні навчальні програми. І в цьому напрямку теж можливі перші кроки щодо співпраці». 

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (26.05.2012)
Просмотров: 531 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]