Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти

За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова відкрила дитячий садок «Малятко» у селі Новопетрівка Магдалинівського району. Раніше у цьому селі дошкільних навчальних закладів не було. Діти відвідували дитсадки в інших селах. Для створення садочку було реконструйовано частину Новопетрівської школи. Тепер 15 дітей села Новопетрівка отримали можливість відвідувати дитсадок у своєму селі.

У закладі створено комфортні та сучасні умови для навчання та відпочинку вихованців. Зокрема, замінені вікна, двері, системи водопостачання, каналізації та опалення, завершені електромонтажні роботи. Дитсадок оснащено сучасними меблями, навчальними посібниками, розвиваючими іграми та іграшками.

У садочок прийматимуть дітей у віці від 3 до 6 років. Навчатися діти будуть українською мовою. Дитсадок працюватиме 5 днів на тиждень по 10 з половиною годин.  Це дозволить батькам спокійно займатися трудовою діяльністю та бути впевненими за безпеку й навчання своїх дітей.

«Дошкільний вік – це етап у житті, коли починає формуватися особистість дитини. Вона формується фізично, психологічно, інтелектуально, набуваючи необхідних знань, умінь, навичок для подальшого розвитку. Одним із пріоритетних напрямків регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», ініційованого губернатором Олександром Вілкулом, є відродження та розвиток системи дошкільної освіти в регіоні відповідно до потреб населення. Незалежно чи проживає дитина у великому місті, чи у маленькому селі, кожен має право отримувати якісну освіту в комфортних умовах», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія  Пустова.

На початок 2011 року черга в дитсадки регіону складала 5,7 тисяч. За підсумками 2011 року в рамках губернаторської програми «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти»   в області    буде    створено  майже 3,5 тисячі нових місць – 60% від потреби. Олександр Вілкул поставив завдання керівникам міст та районів наступного року повністю вирішити питання забезпечення дітей місцями у дитячих садочках.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (01.01.2012)
Просмотров: 437 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]