Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

«НАЙБЛИЖЧА» ДО НАРОДУ СЛУЖБА

Підрозділи, підпорядковані міліції громадської безпеки, є найчисленнішими в структурі органів внутрішніх справ. Та головне не в кількості особового складу, а в тих відповідальних і важливих завданнях з охорони громадського порядку, які виконують міліціонери патрульної служби, дільничні інспектори міліції, працівники дозвільної системи – ті, хто безпосередньо працює з людьми.

Патрульна служба міліції (ПС) одна з «найближчих» до народу. Місія міліціонерів ПС – завжди бути поряд з людьми, а значить, уособлювати образ українського міліціонера. Дивлячись на них, оцінюючи їхні дії, пересічний громадянин робить висновок про те, як держава захищає добробут громадян, дбає про їх особисту безпеку, безпеку рідних, захищає від криміналу взагалі. Саме для того, щоб дізнатися більше про те, наскільки важливою є робота патрульної служби і яку роль вона відіграє у кримінальній обстановці міста, 15 квітня цього року було проведене патрулювання міста спільно з представниками місцевих засобів інформації.

Результатами лише одного патрулювання стали припинення 13-ти адміністративних правопорушень та затримання 13-ти правопорушників.

З січня 2011 року за ініціативою начальника Новомосковського міського відділу міліції полковника міліції Гавриленка Миколи Івановича, для підтримання належного правопорядку та попередження вуличних злочинів, двічі на тиждень до патрулювання міста залучаються солдати строкової служби внутрішніх військ. Лише ними за одне патрулювання виявляються та припиняються в середньому 15 правопорушень.

Можливості використовування військовослужбовців внутрішніх військ необмежені. Їх можна використовувати для патрулювання не тільки центральних вулиць міста, але і на віддалених мікрорайонах, таких як Кулебівка, Животилівка, Воронівка, Решкут тощо. Але власними силами міська міліція не має можливості залучати внутрішні війська частіше. У боротьбі зі злочинністю потрібні спільні зусилля міліції, органів влади, громадськості. Там, де така взаємодія існує, обов’язково втішний результат.

Протягом 2011 року працівники патрульної служби Новомосковського міського відділу міліції спільно з військовослужбовцями внутрішніх військ притягли до адміністративної відповідальності 388 правопорушників, з них 46 – за дрібне хуліганство. Розкрили 13 злочинів та затримали за підозрою у скоєнні злочинів 21 особу. Порівняно з минулим роком знизилась вулична злочинність:

 

                                                        2011 рік                           2010 рік

Грабежі                                                  13                                       26

Хуліганства                                             6                                        21

Шахрайства                                            23                                       31

Крадіжки (загальна кількість)             338                                     415

Крадіжки з квартир                               21                                        80 

           

Тож судіть самі, чи ефективно використовувати у патрулюванні міста внутрішні війська і чи достатньо двох днів на тиждень для покращення оперативної обстановки в місті.

 

                                                                                 Т.М. Попова,

                                                                                   майор міліції  

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (28.04.2011)
Просмотров: 443 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]