Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

На Дніпропетровщину з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Микола Азаров

21 червня 2012 року на Дніпропетровщину з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Також з Главою Уряду на Дніпропетровщину прибула Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

В аеропорту їх зустріли губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук, начальник Головного управління МВС України у Дніпропетровській області Віктор Бабенко та начальник Головного управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області Володимир Верхогляд.

У рамках робочого візиту Микола Азаров візьме участь у нараді з питань будівництва другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська – найбільшого інфраструктурного проекту області, який реалізується з ініціативи губернатора Олександра Вілкула за підтримки Президента України Віктора Януковича та Уряду.

Прем’єр-міністр України та губернатор Дніпропетровщини відкриють Дніпропетровський обласний перинатальний центр, збудований у рамках Президентської програми «Нове життя». Перинатальний центр забезпечить якісною медичною допомогою матерів та новонароджених регіону.

Микола Азаров та Олександр Вілкул також відкриють в селі Орлівщина Новомосковського району унікальний центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» для дітей, які потребують особливої уваги і підтримки з боку держави (у віці від 7-ми до 16-ти років). Цей центр буде працювати цілий рік і прийматиме близько 3 тисяч дітей щорічно.

У філії ПАТ «Ощадбанк», що знаходиться на проспекті ім. Газети «Правда» у Дніпропетровську, Глава Уряду разом з головою Дніпропетровської облдержадміністрації ознайомиться з ходом виплати вкладникам «Сбербанку» колишнього СРСР компенсації, передбаченої у рамках реалізації Соціальних Ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Також у рамках візиту на Дніпропетровщину Премєр-міністр України візьме участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби та дасть актуальне інтерв’ю на «34» каналі.

Микола Азаров поставив завдання завершити будівництво другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська у вересні 2012 року

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у рамках робочого візиту на Дніпропетровщину провів нараду з питань будівництва другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська – найбільшого інфраструктурного проекту області, який реалізується з ініціативи губернатора Олександра Вілкула за підтримки Президента України Віктора Януковича та Уряду. Микола Азаров поставив завдання завершити будівництво другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська у вересні 2012 року. 

«Минулого року було відкрито першу чергу окружної дороги Дніпропетровська. Окружна дорога – це найбільший інфраструктурний проект за 20 років незалежності України, який реалізується на Дніпропетровщині. Ця дорога – реальне втілення в життя програми реформ нашого Президента Віктора Федоровича Януковича і Комплексної стратегії розвитку регіону. Цього року ми продовжуємо роботи у високому темпі. Згідно з дорученням Президента України та Уряду вже проведені тендери, визначені підрядні організації, виведена на об’єкт будівельна техніка, укладено подобовий графік робіт, відповідно до якого 15 травня розпочато будівництво другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська», - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, на об’єкті вже розпочато перенесення водопроводів, кабельного зв’язку, улаштування земельного полотна, ведуться роботи з буріння свердловин під опори шляхопроводу.

Микола Азаров позитивно оцінив роботу обласної влади на чолі з губернатором Олександром Вілкулом щодо будівництва Південного обходу м. Дніпропетровська. Глава Уряду дав доручення першому заступнику голови Державного агентства автомобільних доріг України Миколі Мездріну прискорити темпи робіт і у вересні 2012 року згідно з планом здати в експлуатацію другу чергу об’їзної дороги Дніпропетровська, включаючи дорожнє покриття Південного мосту Дніпропетровська. Він зазначив, що особисто контролюватиме терміни виконання всіх етапів робіт.

 Довідково:

Друга черга Південного обходу м. Дніпропетровська: будівництво автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на Волгоград через міста Дніпропетровськ, Донецьк), на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автомобільної дороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, через Південний міст до вул. Мільмана у м. Дніпропетровську).

Загальна (орієнтовна) вартість будівництва  ІI черги – 750,0 млн грн.

Загальна протяжність – 9,8 км, а саме:

          від а/д Дніпропетровськ – Запоріжжя до м. Дніпропетровська – 5,8 км;

          від межі м. Дніпропетровська до вул. Мільмана – 1,2 км;

          поточний ремонт покриття Південного мосту через річку Дніпро у м. Дніпропетровську з підходами (правобережна та лівобережна частини) – 2,8 км;

          у т.ч. в рамках проекту передбачено виконання поточного ремонту радіальної дороги Дніпропетровськ – Новомиколаївка – 2,5 км.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Олександр Вілкул привітали державних службовців Дніпропетровщини з професійним святом – Днем державної служби України 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Олександр Вілкул привітали державних службовців Дніпропетровщини з професійним святом.

Глава Уряду подякував ветеранам державної служби, які стояли біля витоків формування незалежної Україні і своїми знаннями заклали основу для зміцнення нової європейської держави. Прем’єр-міністр відзначив високий професіоналізм державних службовців Дніпропетровської області, подякував за ефективну роботу в реалізації важливих проектів задля розвитку рідного регіону та України.

Він наголосив, що на сучасному етапі завдання державної служби полягає в тому, щоб поставлені Президентом України завдання реалізувались чітко, системно та з ефективним результатом.

Микола Азаров зазначив, що недарма Дніпропетровськ називають кузнею державної політики. Вихідці з Дніпропетровської області очолювали Радянський Союз, Радянську України, незалежну Україну.

Звертаючись до губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула Микола Азаров сказав: «Поруч зі мною стоїть достойний управлінець. На мій погляд, він має дуже гарне майбутнє».

Прем’єр-міністр вручив 4 урядових відзнаки – Почесні грамоти Кабінету Міністрів України - кращим держслужбовцям Дніпропетровської області. Зокрема, заступнику голови – керівникові апарату облдержадміністрації Надії Подоплєловій, начальнику Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області Руслану Качану, голові Криничанської  райдержадміністрації Юрію Ковалю та голові Царичанської райдержадміністрації Дмитру Ковальову.

 «Дніпропетровська кадрова школа була кращою і в Радянському Союзі, і є однією з кращих в Україні. Тут завжди зберігалася спадкоємність поколінь та передавався кращий досвід. В той же час, ми завжди перебували в авангарді змін», - сказав Олександр Вілкул.

Губернатор додав, що держава стала на серйозний, але дуже необхідний шлях реформ. «Довіра до влади починається з якості державної служби. І нам разом треба зробити Україну великою європейською державою» - сказав він.

За завданням Президента України Віктора Януковича в Україні проходить комплексне реформування державної служби, метою якої підвищення якості роботи державних службовців.

«Новий формат роботи державного службовця, який визначений нашим Президентом Віктором Федоровичем Януковичем, це робота на результат. І в регіоні відчутні результати реалізації такого підходу на практиці. За два роки в Дніпропетровській області відремонтовано понад 3,5 млн квадратних метрів доріг. На Дніпропетровщині розпочато реалізацію найбільшого інфраструктурного проекту за всю історію незалежності - будівництво об'їзної дороги навколо Дніпропетровська і з'їздів з Кайдацького мосту. В регіоні реалізується проект «Доступне житло», який забезпечить жителів нашого регіону доступним і якісним житлом. Створена система сучасної перинатальної допомоги, яка включає в себе два сучасних перинатальних центри - у Дніпропетровську та Кривому Розі. За два роки введено в експлуатацію більше 1,5 тисячі об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери. Це наша робота і наш обов'язок. Обласна влада за підтримки нашого Президента та Уряду буде продовжувати працювати для підвищення якості життя наших людей», - сказав Олександр Вілкул.

В рамках реформування державної служби у жовтні 2011 року на Дніпропетровщині між Національним агентством України з питань державної служби, облдержадміністрацією та облрадою підписано Рамкову угоду про співробітництво.

У її рамках за ініціативи губернатора Олександра Вілкула реалізується масштабний проект «Державне управління завтрашнього дня». До нього залучено провідну світову консалтингову компанію в сфері управління та HR "Hay Group",  яка має успішно реалізовані проекти в сфері державного менеджменту в десятках країн світу.

У грудні 2011 року спільно з міжнародною консалтинговою компанією «Deloitte» розпочалася реалізацію ще одного ключового проекту «Побудова системи планування та контролю для облдержадміністрації». Наразі прописуються профілі компетенції для кожної посади, механізми монетарної і не монетарної мотивації. У кожній із структур концептуально змінюється підхід до роботи.

Також державні службовці області регулярно підвищують свою кваліфікацію. У січні-березні 2012 року підвищили кваліфікацію 66 державних службовців.

Довідка:

День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року.

Наразі в органах виконавчої влади Дніпропетровської області працюють близько 2,5 тис осіб, з яких більше 70% - жінки. В регіоні зберігається тенденція до збільшення кількості молодих працівників: кожен п'ятий державний службовець має вік до 27 років.

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (21.06.2012)
Просмотров: 482 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]