Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

На Дніпропетровщині впродовж 2011 року та січня 2012 року створено 20 дитячих будинків сімейного типу й 72 прийомні сім’ї

«У Дніпропетровській області ведеться активна робота щодо розвитку сімейних форм виховання – дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сімей. Наразі у нас вже функціонує 59 дитячих будинків сімейного типу й 293 прийомних сімї, в яких виховуються 936 дітей», – сказала Марія Пустова під час прес-конференції з питань підведення підсумків роботи щодо розвитку сімейних форм виховання та усиновлення в Дніпропетровській області в 2011 році.

З метою стимулювання створення ДБСТ минулого року придбано 4 будинки для створення дитячих будинків сімейного типу. У цьому році планується придбати ще 10 будинків.

Результатом спільної роботи обласної влади та благодійного фонду «Розвиток України» є те, що в Дніпропетровській області на початок 2010 року в державних закладах перебувало понад 2 тисячі 300 дітей (2 тис 520 дітей), на сьогоднішній день – 1 тисяча 705.

Як повідомлялось раніше, на Дніпропетровщині за підсумками 2011 року 494 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з інтернатів області влаштовано у сімейні форми виховання.

Також на Дніпропетровщині за ініціативи Олександра Вілкула реалізується програма з попередження сирітства «Депутати за благополуччя сімей».

 

                   31 січня 2012 року, Марія Пустова: «Влаштовуючи дітей у сімейні форми виховання, губернатор Олександр Вілкул ставить за мету в роботі обласної влади – не допустити соціального сирітства»

 «Ми повинні зберегти наявні, так звані, біологічні сім'ї. Тому що більшість дітей опиняються в інтернатах саме через проблеми в сім'ях, а не через загибель батьків», – сказала Марія Пустова під час прес-конференції з питань підведення підсумків роботи щодо розвитку сімейних форм виховання та усиновлення в Дніпропетровській області в 2011 році.

Активну позицію в напрямку попередження соціального сирітства займає обласна організація Партії регіонів. За кожним депутатом закріплена кризова сім'я – це понад 5 тисяч сімей.

У разі необхідності дітям надається допомога в організації лікування, придбанні продуктів харчування, надається також допомога у працевлаштуванні батьків. Це важлива робота для того, щоб не допустити вилучення дітей із сімей.

За сприянням депутатів протягом 2011 року була надана така допомога: 1015 сімей отримали взуття, одяг, продукти; 122 сім’ям відремонтовано житло; 1633 сім’ї отримали безкоштовні консультації юристів, місця для дітей у дитсадках, оформлення документів; 212 сім'ям надана допомога в лікуванні; 8 сім’ям надано житло; 45 сімей отримали меблі та побутову техніку; 72 молоді людини влаштовано на навчання; 107 людей працевлаштовані.

 Окрім того, за потребою сім’ям надано грошову допомогу загальною сумою 75, 2 тис грн. Як зазначила Марія Пустова, голова облдержадміністрації поставив завдання керівникам міст та районів області протягом п'яти років влаштовувати щорічно близько 20% вихованців інтернатів – це понад 400 дітей – у сімейні форми виховання та усиновлення. Таким чином, протягом п'яти років це питання буде вирішено.

Для посилення роботи з питань усиновлення у 2011 році обласна влада підписала Меморандум про співпрацю з благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України». Наші спільні дії спрямовані на розвиток сімейних форм виховання та профілактику соціального сирітства.

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (04.02.2012)
Просмотров: 404 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]