Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Метро в Дніпропетровську буде будуватися!

 Микола Азаров: «У нас великі плани щодо розвитку регіону з Олександром Вілкулом»

 Прем'єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що з головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Вілкулом на 2012 рік є багато планів, які стосуються розвитку регіону. Про це він повідомив під час прес-конференції, присвяченої підсумкам 2011 року та планам на 2012 рік.

«У Дніпропетровську здана в експлуатацію перша черга об'їзної дороги. Дуже приємно, що в кожній області щось, але зроблено, в ряді випадків – великі обсяги, в ряді - поменше. Ми рухаємося в правильному напрямку, незважаючи на те, що нам зараз дуже важко. Я знаю, що Дніпропетровську потрібно багато зробити. У нас великі плани по розвитку регіону з головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Вілкулом цьогоріч. Ми дивимося на перспективу. Ми вперше переходимо на середньострокове планування бюджету та закладаємо фінансування відразу на кілька років, щоб могли реалізовувати такі серйозні і важливі проекти», - сказав Прем'єр-міністр.           

             Метро в Дніпропетровську буде будуватися. Усі необхідні кошти для цього будуть. Про це на прес-конференції, присвяченій підсумкам 2011 року та планам на 2012 рік, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Дуже приємно, що в кожній області щось, але зроблено, в ряді випадків великі обсяги, в ряді – поменше. Ми рухаємося в правильному напрямку, незважаючи на те, що нам зараз дуже важко. Зараз будується метро і в Києві, і в Харкові, і в Дніпропетровську. Цей процес проходить досить важко, грошей, як завжди, не вистачає. Але якщо ми за щось беремося, можете дніпропетровцям передати, метро в Дніпропетровську буде будуватися. І всі необхідні гроші для цього ми обов'язково знайдемо. Якщо ми хочемо побудувати метро за рік, нам потрібно проводити планування мінімум на 3-4 роки вперед. Ми вперше переходимо на середньострокове планування бюджету та закладаємо фінансування відразу на кілька років, щоб могли реалізовувати такі серйозні й важливі проекти», - сказав Микола Азаров.

Також у підсумках роботи Уряду в 2011 році Кабінет Міністрів України позитивно оцінив діяльність Дніпропетровської області, яка під керівництвом Олександра Вілкула реалізує проекти у сфері охорони здоров'я та інфраструктури. Зокрема, здійснюється реформування системи охорони здоров'я матерів та дітей шляхом реорганізації акушерської допомоги та створення мережі перинатальних центрів другого і третього рівнів.

Так, в рамках Президентської програми «Нова Якість материнства и дитинства», що охоплює всі 27 регіонів України в 2011 році, введений в експлуатацію міжрайонний перинатальний Центр другого рівня в Кривому Розі (Дніпропетровська область) за кошти місцевого бюджету.

Крім того, важливим залишається розвиток дорожньої інфраструктури. Так, в 2011 році була відкрита перша черга об'їзної дороги «Південний обхід Дніпропетровська».

 

                              Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (23.01.2012)
Просмотров: 452 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]