Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Губернатор нагородив 35 жінок відзнаками за вагомий внесок у розвиток регіону

6 березня 2012 року Олександр Вілкул відзначив видатних жінок Дніпропетровщини

У рамках святкування Міжнародного жіночого дня губернатор Олександр Вілкул провів урочисту зустріч з видатними жінками Дніпропетровщини. У заході взяли участь жінки-ветерани війни та праці, матері воїнів, загиблих в Афганістані, жінки-медики, жінки-науковці, освітяни, виховательки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, жінки-державні службовці, працівниці сільського господарства та промисловості, працівниці культури, спортсменки, підприємці, студентки, представниці політичних партій та громадських організацій.

«Сьогодні цілі сфери життєдіяльності в регіоні та Україні годі й уявити без жінок. Це насамперед освіта і охорона здоров'я, державне управління і сфера торгівлі, легка і харчова промисловості. Тисячі жінок прославляють Дніпропетровщину й Україну, роблячи неоціненний внесок у розвиток науки, культури та спорту. Наша країна йде вперед. З обранням на посаду Президента Віктора Федоровича Януковича держава отримала новий імпульс до розвитку. У нас, на Дніпропетровщині, вже третій рік триває економічне зростання. Будуються нові дороги, дитячі садочки, школи та сучасні лікувальні заклади», - сказав Олександр Вілкул у вітальному слові до присутніх.

Він підкреслив, що за підтримки Президента України в рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства й дитинства» створюється цілісна система сучасної перинатальної допомоги для мам і немовлят. Уже відкрито сучасний перинатальний центр у Кривому Розі, який розрахований на 3 тис пологів на рік. А 1 червня цього року у Дніпропетровську почне роботу Регіональний перинатальний центр на 4 тис пологів. Разом з сучасною системою екстреної допомоги це забезпечить мамам і немовлятам області медичне обслуговування на найвищому рівні. У містах і районах області модернізуються пологові будинки, дитячі лікувальні заклади, закуповується високотехнологічне медичне обладнання та техніка. Зокрема, сьогодні після реконструкції введено в експлуатацію модернізований головний корпус блоку №1 Обласної дитячої клінічної лікарні.

Для забезпечення дітей області місцями в дошкільних навчальних закладах за два роки відкрито 22 садочки та 36 навчально-виховних комплексів «садок-школа», чим на 60% скорочено черги до дитячих садочків. І цього року це питання на Дніпропетровщині буде вирішено повністю.

На Дніпропетровщині середня зарплата за 2011 рік виросла на 17,8%. Зокрема, на підприємствах базових галузей економіки її середній розмір перевищив 4 тис грн, а на багатьох і 5 тис грн.

«Жінкам на Дніпропетровщині сьогодні створюються сучасні й комфортні умови для того, щоб народжувати і виховувати дітей, а після виходу з декретної відпустки знайти достойну роботу і реалізуватися у професійному плані», - сказав Олександр Вілкул.

Обласна влада всебічно надає підтримку жінкам старшого покоління. Особливо ветеранам війни та праці, вдовам загиблих воїнів. Для них в області реалізується ціла низка програм і проектів. Це і лікування, і оздоровлення, і матеріальна допомога.

У рамках підтримки розвитку сімейної медицини в області з ініціативи Олександра Вілкула діє ціла система місцевих стимулів для сімейних лікарів, більшість з яких також жінки. Це і адресні доплати з місцевих бюджетів, і забезпечення автотранспортом, і мобільним зв’язком, і надання соціального житла. Зокрема, за 2010-2011 роки житло отримали 165 медпрацівників області, більшість з яких жінки.

«Звісно, це далеко не весь перелік здобутків, яких Дніпропетровщина досягла в рамках реалізації Програми реформ нашого Президента Віктора Федоровича Януковича. Реалізуються цільові проекти з підтримки молоді і студентів, з розвитку професійно-технічної і вищої освіти, покращення екологічної ситуації в регіоні, створення нових сучасних виробництв. Усі вони спрямовані на одне – щоб у кожній родині панували благополуччя, затишок і любов. І тоді буде щасливою кожна жінка», - сказав Олександр Вілкул.

Губернатор нагородив 35 жінок відзнаками за вагомий внесок у розвиток регіону. Зокрема, 12 жінок – пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області», 9 – нагрудним знаком «За розвиток регіону», 14 – пам’ятним знаком «80 років Дніпропетровської області». Олександр Вілкул вручив картку на 50 тис грн багатодітній матері Вікторії Пархоменко, яка народила трійню у 2012 році.

Від старшого покоління жінок Дніпропетровщини Олександру Вілкулу за підтримку і турботу подякувала ветеран Великої Вітчизняної війни Любов Біленька. «Особлива материнська вдячність – за гуманітарну політику, яку проводить наш Президент Віктор Федорович Янукович, і яку губернатор Олександр Вілкул успішно реалізує на Дніпропетровщині. Це, перш за все, збереження історичної пам'яті, захист правдивої історії і зміцнення історичного зв'язку поколінь. За ці два роки в кожному місті та районі області за підтримки губернатора проведено ремонт пам'ятників героям Великої Вітчизняної, впорядковано братські могили. У школах і вишах області діють і створюються нові музеї пам'яті про героїзм тих, хто відстояв свободу і незалежність рідної землі. За Вашої підтримки, Олександре Юрійовичу, створюються нові книги і нові фільми про правдиву історію війни», - сказала вона. Також Любов Біленька подякувала губернатору за соціальну підтримку ветеранів війни і праці, належне медичне обслуговування і забезпечення ліками.

Також у рамках урочистостей заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова представила губернатору концепцію створення Координаційної ради «Жінки Придніпров’я», до якої увійшли жінки-лідери громадських організацій, науковці, депутати та підприємці.

«Координаційна рада покликана стати майданчиком ефективного діалогу громадських організацій жінок регіону та обласної влади. Це передова європейська практика, яка вже показала свою успішність у десятках країн. Основні завдання жінок регіону, об’єднаних активною життєвою позицією, є досягнення гендерної рівності, підтримка сім’ї та здорового способу життя, а також активна участь жінок у розбудові нашого регіону», - сказала Марія Пустова.

7 березня 2012 року За дорученням Олександра Вілкула його заступник Іван Ступак привітав жінок-правоохоронців міста Дніпропетровськ з Міжнародним жіночим днем

У рамках святкування Міжнародного жіночого дня за дорученням Олександра Вілкула його заступник Іван Ступак привітав жінок Дніпропетровського міського управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області з Міжнародним жіночим днем.

Звертаючись до жіночої частини колективу Дніпропетровського міського управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області Іван Ступак зазначив: «Ви служите серйозній відповідальній справі – стоїте на захисті безпеки та правопорядку. Ми цінуємо ваші ділові якості – професійність, компетентність та ініціативність. У той же час дякуємо вам за тепло і доброту, які ви даруєте нам – чоловікам», – сказав Іван Ступак.

Після урочистої зустрічі з жінками-правоохоронцями начальник Дніпропетровського МУ ГУМВС у Дніпропетровській області Петро Чистяков доповів Івану Ступаку про хід впровадження автоматизованої інформаційної системи (АІС) «Служба 102», яка реалізується в регіоні в рамках губернаторської програми «Безпечне місто». Як повідомлялося раніше, ця система підвищить оперативність приїзду нарядів міліції на місце виклику.

Зокрема, завершується ремонт у приміщенні, де буде встановлено сучасне програмне обладнання та системи відеоспостереження за громадськими місцями та місцями масового скупчення людей. Вже проведено канали зв’язку від чергової частини міського управління МВС до чергових частин Бабушкінського, Жовтневого та Кіровського районних відділів. Також

 для операторів служби «102», інспекторів по управлінню нарядами та оперативних чергових закуплена сучасна комп’ютерна техніка. Наразі у черговій

 частині міського управління МВС проходять стажування на посадах операторів та інспекторів групи управління нарядами 10 працівників міліції.

Також у рамках регіональної програми «Безпечне місто» за півтора року правоохоронці Дніпропетровщини отримали 96 нових патрульних спецавтомобілів.      

Довідка:

У Дніпропетровському міському управлінні ГУ МВС України в Дніпропетровській області та районних відділах міського управління міліції працюють 772 жінки.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (07.03.2012)
Просмотров: 534 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]