Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Местные Новости

Дніпропетровщина додатково отримала з державного бюджету півмільярда гривень на підвищення соціальних стандартів та реалізацію проектів розв

«Потужним імпульсом до підвищення стандартів життя наших громадян є Соціальні Ініціативи нашого Президента Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА, реалізація яких на Дніпропетровщині вже дає вагомі результати. І сьогодні ми розглядаємо питання про уточнення показників обласного бюджету саме в контексті подальшої реалізації Соціальних Ініціатив нашого Президента. Це дозволить посилити ефективність роботи з підвищення стандартів життя наших громадян. Обсяг додаткового ресурсу, який область отримала з державного бюджету, становить майже 500 млн грн. Перш за все, це кошти на збільшення фонду оплати праці і підвищення середньої заробітної плати працівникам бюджетної сфери - понад 106 млн грн. Це має стати імпульсом для підвищення заробітних плат і в небюджетної сфері - насамперед у реальному виробничому секторі. Вчора про це на засіданні Ради регіонів говорив і Глава нашої держави. Зокрема, мова йшла про розгляд питання щодо підвищення заробітних плат на підприємствах усіх форм власності. Держава зробила перший крок, і сьогодні в рамках соціального партнерства влади і бізнесу стоїть завдання вирішити це питання», - сказав Олександр Вілкул.

300 млн грн з отриманих від держави коштів піде на стимулювання місцевих органів влади до нарощування доходів бюджету. Зокрема, за високі показники роботи по наповненню державного бюджету в минулому році. «Це ті гроші, які підуть на реалізацію проектів і програм розвитку - будівництво та ремонт доріг, соціального житла, садочків, об'єктів життєзабезпечення», - сказав Олександр Вілкул.

Ще майже 50 млн грн отриманих областю державних коштів будуть спрямовані на підвищення розмірів різних видів соціальних виплат.

Обласна рада прийняла низку соціально важливих рішень. Зокрема:

·                створено обласний резерв запасів продовольчого зерна, який дозволить  забезпечити безперебійну роботу зернопереробних та хлібопекарських підприємств (для цього з обласного бюджету буде виділено 10 млн грн);

·                затверджено програму з відновлення поштових скриньок у будинках комунальної власності;

·                прийнято рішення про проведення капітального ремонту приміщень Новоолександрівської сільської ради Дніпропетровського району,  Петриківської селищної ради Петриківського району, Катеринівської сільської ради Покровського району, Олександрівську – Широківського та Жемчужненську – Юр’ївського району.

Категория: Местные Новости | Добавил: Gross (28.05.2012)
Просмотров: 465 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]