Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Человек и Закон

Новомосковська міжрайонна прокуратура інформує

         ЛЮДСЬКА  ХАЛАТНІСТЬ НЕВМИРУЩА …

            10 січня 2011 року  Новомосковський міжрайонний прокурор молодший радник юстиції Снігач І.В., розглянувши матеріали перевірки за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві з боку службових осіб Новомосковського РЕМ ВАТ „ЕК „Дніпрообленерго”, що потягло за собою настання тяжких наслідків у електромонтера з експлуатації розподільчих мереж Д.   п о с т а н о в и в порушити кримінальну справу за фактом порушення. До уваги взяті достатні  дані, що вказують на наявність в діях службових осіб Новомосковського РЕМ ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго» ознаків  складу злочину.

                  19.11.2010 року службовими особами Новомосковського РЕМ ВАТ „ЕК „Дніпрообленерго” в порушення вимог ст. 6, 13 Закону України «Про охорону праці», не було організовано виконання та забезпечення дотримання підлеглим персоналом вимог правил та інструкцій з охорони праці і застосування безпечних прийомів під час проведення робіт, не здійснено безперервний нагляд та безпосереднє керування роботою.

                  У зв’язку з чим, при проведенні 19.11.2010 року робіт з усунення дефектів тепловізійного контролю, електромонтера з експлуатації розподільчих мереж Д. було уражено електричним струмом, внаслідок чого останній отримав тяжкі тілесні ушкодження.

 За матеріалами старшого слідчого Новомосковської міжрайонної прокуратури Лаврентьєва М.М.

               БОРОТЬБА  З  КОРУПЦІЄЮ  ТРИВАЕ …

                   25 лютого 2011 року  в.о. Новомосковського міжрайонного прокурора молодший радник юстиції Самарець О.І., розглянувши матеріали перевірки відносно посадових осіб Новостепанівського будинку культури, постановив порушити кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. 366 ч.1 КК України та ст. 191 ч.3 КК України  за фактами внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та привласнення і розтрати грошових коштів за попередньою змовою групою осіб.

З жовтня 2003 року по грудень 2010 року, посадові особи   Новостепанівського будинку культури, діючи умисно, за попередньою змовою з Г., вносили завідомо неправдиві відомості до табелів обліку використаного робочого часу, які є офіційними документами (про час роботи Г. в якості художнього керівника Новостепанівського будинку культури). На підставі табелів обліку використаного робочого часу, Г. за вказаний період часу було нараховано та виплачено заробітну плату на суму 24896, 93 грн.

            Таким чином, посадові особи Новостепанівського будинку культури привласнили та розтратили грошові кошти на загальну суму 24896, 93 грн. 

 За матеріалами старшого слідчого Новомосковської міжрайонної прокуратури Сироткіна С.А.

Категория: Человек и Закон | Добавил: Gross (07.04.2011)
Просмотров: 581 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]