Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Человек и Закон

Іван Ступак: «Завдяки створенню нових робочих місць для засуджених Дніпропетровщина отримала продукції на суму 5.5 млн. грн.»

Установи та підприємства Державної пенітенціарної служби України в Дніпропетровській області уклали  в 2011 році 280 угод на виробництво і поставку продукції. Як наслідок, виготовлено та поставлено продукції на суму 5,5 млн. грн., що дало змогу додатково працевлаштувати 740 засуджених. Від бюджетних закладів отримано замовлень на 543,7 тис. грн.

Про це йшлося на міжвідомчій нараді керівників правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади в прокуратурі Дніпропетровської області щодо стану залучення до суспільно корисної праці осіб, засуджених до позбавлення та обмеження волі.

«Можна сказати, що сьогодні Державна пенітенціарна служба не лише забезпечує ізоляцію осіб, що вчинили злочини і засуджені до кримінальних покарань, але й створює умови для їх виправлення та повернення в суспільство»,зазначив на нараді заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак.

«Область має потужну систему виробництва при виправних закладах. Це 10 підприємств, які мають металообробне, ковальсько-пресове, зварювальне, деревообробне та швацьке технологічне обладнання. Залучення засуджених до суспільно-корисної роботи сприятиме не лише насиченню ринка соціально важливими товарами за соціальними цінами. Ця система дозволить покращити умови їх перебування в колоніях за рахунок доходів від власного виробництва», — зазначив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що 10 червня 2011 року губернатор Олександр Вілкул затвердив заходи щодо створення нових робочих місць для засуджених протягом 2011-2015 років. Цими заходами передбачено залучення виробничих потужностей установ виконання покарань Дніпропетровської області до соціально-економічного розвитку регіону, створення нових робочих місць для більш повного залучення засуджених до суспільно-корисної праці, забезпечення безумовного дотримання прав людини і громадянина в місцях позбавлення волі, стабільного функціонування установ виконання покарань.

«Цей напрямок співпраці є перспективним і взаємовигідним як для підприємств установ виконання покарань, так і для місцевих органів влади, — сказав Іван Ступак. — Тому слід активізувати таку співпрацю. Зокрема залучати до праці засуджених за межами установ виконання покараньна обєктах комунальної власності, на підприємствах області; на роботах з чистки лісосмуг тощо». 

Заступник голови облдержадміністрації також зазначив, що максимальне залучення виробничих потужностей установ виконання покарань сприятиме соціально-економічного розвитку регіону.

Довідка:      

Одним з прикладів успішної адаптації засуджених до життя в суспільстві є відкрита у 2011 році в Жовтоводській виправній колонії №26 технологічна лінія для виготовлення пілетів із відходів деревини. На цьому підприємстві працюють 80 засуджених, це перше виробництво з випуску подібної продукції на Дніпропетровщині.

Пілети або паливні гранули – це альтернативне біологічне паливо, що виготовляється з відходів деревообробки, лушпиння соняшнику, соломи або торфу. Вони виробляються без хімічних закріплювачів під високим тиском і використовуються для опалення приміщень. У країнах Європейського Союзу на пілетах часто працюють комунальні котельні, підприємства й навіть електростанції.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Категория: Человек и Закон | Добавил: Gross (13.02.2012)
Просмотров: 575 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]