Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Человек и Закон

Державна служба боротьби з економічною злочинністю (УБЕЗ) при Міністерстві внутрішніх справ України повідомляє

                   20.07.2011 року, на Дніпропетровщині, працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю (УБЕЗ) викрили службових осіб комунального підприємства. Вони впродовж останніх двох років незаконно передали в користування товариству з обмеженою відповідальністю мережу водопостачання, яка знаходилася в податковій заставі. Унаслідок протиправних дій,  державі завдано збитків на суму 400 тис. гривень. Прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

                    21.07.2011 року, на Дніпропетровщині, працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю, викрили посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю. Вони впродовж минулого року, при здійсненні фінансово-господарської діяльності, використовували неліцензійне програмне забезпечення відомої американської корпорації, чим завдали збитків вказаній корпорації на суму понад 200 тис. гривень. Прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.176 КК України (порушення авторського права і суміжних прав).

                      23.07.2011 року, на Дніпропетровщині, працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю, викрили завідуючого відділенням технікуму. Він вимагав та отримав 700 доларів США хабара від місцевого жителя за сприяння у вступі його брата до навчального закладу. Органами  прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

                       24.07.2011 року, на Дніпропетровщині, працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю, викрили посадових осіб приватного підприємства. Вони впродовж останніх двох років завищували обсяги виконаних робіт з будівництва газопроводу в одному з районів міста Дніпропетровська, чим завдали збитків державі на загальну суму 1 млн. гривень. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

                       25.07.2011 року, на Дніпропетровщині, працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю,  викрили співробітника управління юстиції. Він вимагав та отримав        8 тис. грн. хабара від громадянки за припинення виконавчого провадження відкритого відносно останньої. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

Категория: Человек и Закон | Добавил: Gross (25.07.2011)
Просмотров: 601 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]