Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » Человек и Закон

БОРОТЬБА ПРОТИ НАСИЛЛЯ ТА БЕЗНАДІЇ

Злочини, спрямовані проти особи – проти її життя та здоровя, проти її волі, честі та гідності становлять особливу суспільну небезпеку. Тому боротьба з ними є одним із пріоритетних напрямків діяльності органів внутрішніх справ. Серед таких злочинів особливе місце посідають злочини, пов’язані із насильством в сім’ї. Домашнє насильство є однією з головних причин появи безпритульних, наркоманів, веде до зростання кількості непрацездатних тощо.

З метою попередження такого ганебного явища, як насильство в сім’ї, з 17 по 21 червня цього року працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Новомосковського міського відділу міліції спільно з представниками служби у справах дітей з питань бездоглядності та безпритульності Новомосковської районної державної адміністрації був проведений черговий рейдовий захід по відвідуванню неблагополучних сімей на території міста і району. В ході проведення цього заходу проводилась профілактична робота з батьками, усім зазначеним родинам були вручені буклети з розтлумаченням чинного законодавства щодо насильства в сім’ї.

Коли людині дійсно небайдужа доля її дітей, її майбутнього, то ніякі зовнішні чи внутрішні проблеми не завадять їй змінитися на краще заради своєї кровинки й докласти максимум зусиль для виховання гідного індивідууму.

Нажаль, частіше складається так, що громадяни лише нарікають на державу, соціальні служби, міліцію – всіх, крім себе. Але насамперед їм потрібно вчитися щось робити, а не нарікати на несправедливість життя. Не треба перекладати усю відповідальність на плечі лише правоохоронців та соціальних служб. Можливо саме ваша рука допомоги підтримає таку родину і не дасть їй опуститися до суспільного дна. Адже результатом такої небайдужості може стати врятована дитяча доля…

 

                                                                                                                      Т.М. Попова,

                                                                                                                      майор міліції

Категория: Человек и Закон | Добавил: Gross (24.06.2011)
Просмотров: 707 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]