Вы вошли как Гость | Группа "Гости "АнтиКризисные Идеи" интернет - газета Новомосковщины
Меню сайта
Прогноз погоды
Погода в Новомосковске
Валюта
Курсы наличного обмена на сегодня

Календарь
Наши Реквизиты
Архив записей
Наш опрос
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

счетчик посещений
счетчик посещений статистика посещения интернет
купить Apple iPad

Страницы газеты

Главная » Статьи » ВЫХОД ЗДЕСЬ!

Обласна влада інформує

             18 січня 2012 року  Вячеслав Задорожний: «За завданням губернатора Олександра Вілкула заборгованість із заробітної плати на Дніпропетровщині за 2010-2011 роки скорочено у 6 разів».

           Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний під час наради з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

За цей період на Дніпропетровщині отримали заробітну плату майже 14 тисяч працівників. Завдяки цьому кількість осіб, які несвоєчасно отримували заробітну плату, зменшилась у 9 разів – із 15,5 до 1,7 тисяч осіб.

«З перших днів свого призначення на посаду губернатора в березні 2010 року Олександр Вілкул розпочав системну роботу з ліквідації боргів з виплати заробітної плати. Завдяки цьому заборгованість із заробітної плати за 2010-2011 роки скорочено у 6 разів – з 89 млн до 14, 8 млн грн. На сьогодні повністю відсутня заборгованість із заробітної плати у 7 містах та 20 районах області», – сказав Вячеслав Задорожний.

Він також додав, що загальна заборгованість із зарплати в області минулого року скоротилася на 8,4 млн грн – з 23,2 млн грн до 14,8 млн грн. У тому числі борг підприємств-банкрутів торік скорочений на 4,3 млн грн (на 40,1%) і наразі складає 6,4 млн грн, а це 43% загального боргу по області.

Більш ніж удвічі в регіоні зменшилася кількість підприємств-боржників – з 77 до 31 підприємства, у тому числі підприємств-банкрутів – майже удвічі – з 27 до 14.

У 2011 році повністю ліквідовані борги в містах Орджонікідзе, Павлоград, а також Апостолівському, Новомосковському, Павлоградському та П'ятихатському районах.

Звертаючись до голів міських та районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, Вячеслав Задорожний наголосив, що губернатор Олександр Вілкул поставив завдання – у 2012 році повністю ліквідувати борги з зарплати. Він доручив головам комісій по кожному економічно активному підприємству-боржнику розробити графік погашення заборгованості й чітко контролювати їх дотримання. Аналогічні графіки необхідно розробити Головному управлінню юстиції в Дніпропетровській області разом з арбітражними керуючими по підприємствах-банкрутах.

                17 січня 2012 року   Вячеслав Задорожний взяв участь у розширеному засіданні колегії прокуратури Дніпропетровської області.

Також у колегії взяли участь заступник генерального прокурора України Михайло Гаврилюк, прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук, голова обласної ради Євген Удод, прокурори міст та районів області.

Під час виступу Вячеслав Задорожний зазначив, що в 2011 році органи прокуратури Дніпропетровської області зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону. «Завдяки злагодженій роботі обласної влади під керівництвом губернатора Олександра Вілкула і правоохоронних органів області в 2011 році Дніпропетровщина посіла провідні позиції серед регіонів України з соціально-економічного розвитку», –.сказав Вячеслав Задорожний.

Зокрема, за участі органів прокуратури та за завданням губернатора Олександра Вілкула в області за 2010-2011 роки в 6 разів скорочено заборгованість із заробітної плати з 89 млн грн до 14,8 млн грн.

Пріоритетним питанням в роботі облдержадміністрації, як і органів прокуратури залишається питання системного запобігання та протидії корупції.

Так, для забезпечення відкритості й прозорості діяльності влади щодо попередження проявів корупції на веб-сайтах оприлюднюються прийняті розпорядження голів райдержадміністрацій та рішення місцевих рад. Для повідомлення про корупційні діяння та своєчасного вжиття заходів у кожній райдержадміністрації та міській раді функціонують телефони довіри, усього їх – 53.

З метою доступності й прозорості роботи органів влади на Дніпропетровщині широко запроваджуються електронні сервіси з надання дозвільних і адміністративних послуг як підприємцям, так і пересічним громадянам.

Так, в облдержадміністрації функціонує інформаційно-ресурсний центр «Відкрита влада». В області створено 36 дозвільних центрів (1 обласний та 35 місцевих). У цих центрах надаються громадянам усі необхідні адміністративні й інформаційні послуги за єдиними стандартами.

Обласна влада постійно надає підтримку діяльності правоохоронних органів. В області з ініціативи Олександра Вілкулу прийнята і реалізується регіональна Програма профілактики правопорушень на 2011-2015 роки – в її рамках у 2011 році з обласного бюджету було виділено майже 4 млн грн.

За ці кошти для правоохоронців було придбано комп’ютерну, телекомунікаційну, криміналістичну, фото-, відео-, оргтехніку, засоби зв’язку.

Послідовно реалізується губернаторська програма «Безпечне місто». Так, у 2010-2011 роках у рамках цієї програми для підрозділів МВС області було придбано 96 сучасних спецавтомобілів. Усі автомобілі обладнано супутниковою системою GPS-навігації, спеціальними гучномовними пристроями, сучасними засобами зв'язку.

«Це показовий приклад ефективної взаємодії органів влади в процесі реалізації Комплексної Стратегії розвитку регіону та виконання завдань, поставлених нашим Президентом з покращення якості життя наших громадян», – сказав Вячеслав Задорожний. 

Він наголосив, що обласна влада під керівництвом Олександра Вілкула буде й надалі ефективно взаємодіяти з правоохоронними органами, прокурорами всіх рівнів щодо зміцнення законності в нашій області. «Адже саме такий підхід забезпечить успішну реалізацію в регіоні Національного плану на 2012 рік з упровадження Програми реформ нашого Президента Віктора Януковича, який разом з Комлексною стратегією розвитку нашого регіону є запорукою подальшого сталого соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини та України».

                    13 січня 2012 року на Дніпропетровщині завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рік. На сесіях місцевих рад прийняті всі 389 місцевих бюджетів області. Про це повідомив губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул.

«Сьогодні, 13 січня 2012 року, в Дніпропетровській області завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рік. Затверджені всі 389 місцевих бюджетів.  Процес, який розпочався 27 грудня 2011 року із затвердження обласного бюджету,  тривав менше трьох тижнів», – сказав Олександр Вілкул.

Упродовж грудня 2011 року тривала копітка робота обласної державної адміністрації, обласної ради, всіх місцевих органів влади й самоврядування щодо формування основного фінансового документу для кожного міста, району, села й селища області.

«Що стосується обласного бюджету на 2012 рік, то він є важливим механізмом виконання завдань, які визначені Президентом України Віктором Януковичем у Національному плані на 2012 рік із впровадження Програми економічних  реформ  на  2010-2014 роки та Комплексною стратегією розвитку Дніпропетровщини. Ці документи є нашою дорожньою картою і нашим регіональним втіленням реформ Президента в області», – сказав Олександр Вілкул.

Обсяг доходів обласного бюджету на 2012 рік визначено виходячи з тенденцій надходжень у 2011 році та змін до Бюджетного кодексу України в частині збільшення до 50% нормативу відрахувань до обласного бюджету податку з доходів фізичних осіб для областей, у яких реалізується пілотний проект із реформування системи охорони здоров’я. Доходи обласного бюджету на 2012 рік заплановані в сумі 3,4 млрд грн, із них надходження податку з доходів фізичних осіб – 2,9 млрд грн (85%).

У видатковій частині обласного бюджету, перш за все, враховано потребу в коштах для  підвищення заробітної плати працівникам бюджетних установ відповідно до вимог законодавства, виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації та оплати комунальних послуг і енергоносіїв бюджетних установ і організацій.

У 2012 році планується продовжити дію регіональних програм, які реалізуються в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону. Ці програми мають середньострокову та довгострокову перспективу й направлені на виконання конкретних завдань у тих чи інших сферах розвитку області.

Зокрема, видатки бюджету розвитку обласного бюджету в 2012 році планується скерувати на ті об’єкти тепло-, водопостачання та житлового будівництва, які визнані першочерговими і перебувають на завершальній стадії будівництва або реконструкції та можуть бути введені в експлуатацію в 2012 році.

Щодо коштів обласного екологічного фонду на 2012 рік, то пріоритетними залишаються заходи з покращення екологічного стану в області, особливо якості питної води (зокрема, встановлення систем доочистки води в школах, садочках, лікарнях), стану очисних споруд та каналізаційних мереж.

Субвенції з державного бюджету враховані в показниках на 2012 рік в обсязі 3,5 млрд грн, з них  на виконання державних програм соціального захисту населення – 2,9 млрд грн.

Крім соціальних субвенцій у наступному році заплановані з державного бюджету субвенції на:

- будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності (161,8 млн грн.);

- продовження будівництва автомобільної дороги в м.Дніпропетровську на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ-Луганськ-Ізварине (300 млн грн.).

Також у держбюджеті передбачено субвенцію бюджету міста Жовті Води у розмірі 13,5 млн грн на заходи щодо радіаційного захисту населення.

Уперше у наступному році по галузі «Охорона здоров’я» передбачено 4 субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Дніпропетровської області на загальну суму 134 млн грн.

                   60 спортсменів Дніпропетровщини визначені кандидатами на участь у XXX літніх Олімпійських іграх  у 2012 році

 

З 533 спортсменів України, які мають можливість отримати право на участь в Олімпійських іграх-2012, 60 – представляють Дніпропетровщину. Це один з найбільших показників серед областей України. Спортсмени-кандидати від Дніпропетровської області протягом січня – червня цього року на офіційних міжнародних змаганнях  будуть відстоювати право на участь в Олімпійських іграх з 17 видах спорту: бадмінтон, бокс, боротьба вільна та греко-римська, важка атлетика, веслування академічне, веслування на байдарках і каное, вітрильний спорт, гімнастика художня, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, теніс, тріатлон та фехтування.

На сьогодні 21 спортсмен регіону вже отримав ліцензії на право участі в XXX літніх Олімпійських іграх.

«2012 рік – важливий період в олімпійському русі нашої держави. Голова обласної державної адміністрації Олександр Юрійович Вілкул тримає на постійному контролі підготовку спортсменів Дніпропетровщини до міжнародних змагань та Олімпійських ігор. У регіоні створюються всі необхідні умови для досягнення спортивних рекордів. Саме завдяки такій увазі до розвитку спорту з нашої області до Лондона вирушить велика група провідних спортсменів нашого регіону. Участь в Олімпіаді – це складова іміджу регіону», – зазначив начальник управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Як повідомлялося раніше, голова обласної державної адміністрації Олександр Вілкул наголосив, що всі чемпіони та призери Олімпійських ігор 2012 року від обласної та місцевої влади отримають квартири.

Довідка:

З 27 липня по 12 серпня в м. Лондон відбудуться XXX літні Олімпійські ігри. Лондон стане першим містом, яке прийме Ігри вже втретє – до цього вони проходили у Лондоні у 1908 та 1948 роках.

З метою пошуку, розвитку та підтримки талановитої молоді, а також створення умов для реалізації її творчого потенціалу з ініціативи Рівненської обласної адміністрації започатковано Всеукраїнський фестиваль молодого аматорського кіно «DVERY».

Пошук, розвиток і підтримка талановитої молоді, а також створення умов для реалізації її творчого потенціалу – головні завдання фестивалю.

15 листопада 2011 року на Рівненщині відбулося відкриття II сезону Всеукраїнського фестивалю молодого аматорського кіно  «DVERY».

Зазначений фестиваль складається з двох етапів – конкурсу кіносценаріїв (триває з 15 листопада 2011 року по 15 лютого 2012 року) та конкурсу відео робіт (з 16 лютого по 15 червня 2012 року), також передбачено тематичні майстер-класи зі сценаристами, режисерами та операторами. Оцінюватимуть доробки учасників відомі знавці кіноіндустрії.

Детальна інформації на сайті http://dvery.rv.ua

Більше 130 тисяч жителів Дніпропетровщини взяли участь у святкуванні Водохреща.

19 січня 2012 року Під час відзначення Водохреща на території Дніпропетровської області проведено 684 богослужіння та святкові заходи у православних храмах і поблизу водоймищ. Святкові заходи відбулися у 262 населених пунктах регіону. У них взяли участь понад 130 тисяч людей. Охорону громадського порядку забезпечували 980 працівників міліції. На офіційно визначених місцях для купання за станом здоров’я громадян слідкували лікарі.

            16 січня 2012 року     Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко позитивно відзначив роботу Дніпропетровської облдержадміністрації щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Про це він заявив на брифінгу в Києві.

Зокрема, Юрій Павленко зазначив, що Президент України Віктор Янукович позитивно оцінює результати роботи місцевих органів влади в листопаді-грудні 2011 року із забезпечення права дитини-сироти на виховання в сім'ї.

Говорячи про позитивні результати роботи у 2011 році щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу, Юрій Павленко звернув особливу увагу на діяльність Дніпропетровської ОДА – в області протягом року у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу влаштували вдвічі більше дітей, ніж у 2010 році. Зокрема, у 2011 році у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу області влаштовано 261 дитину, у 2010 році – 129.

За ініціативи губернатора Олександра Вілкула спільно з Фондом «Розвиток України» на Дніпропетровщині розроблена та реалізується Програма усиновлення та інших форм сімейного виховання «Родина для дитини». Це перший системний регіональний проект в Україні з розвитку сімейних форм виховання. 

Олександр Вілкул поставив завдання щороку влаштовувати близько 20% вихованців державних установ (тобто близько 400 дітей на рік) у сімейні форми виховання та усиновлення. Причому перевага віддається національному усиновленню. Таким чином, протягом п'яти років це питання буде вирішено.

За словами Уповноваженого Президента з прав дитини, станом на 1 січня 2012 року в Україні у прийомних сім'ях і дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ) виховується 9905 дітей; створено 594 дитбудинків сімейного типу та 3430 прийомних сімей. На Дніпропетровську область припадає десята частина з усіх створених  в Україні ДБСТ, прийомних сімей та влаштованих до цих форм виховання дітей. У Дніпропетровській області функціонує 59 дитячих будинків сімейного типу та 290 прийомних сімей, в яких виховується 927 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тільки в 2011 році створено 20 ДБСТ та 69 прийомних сімей.

Для створення ДБСТ у 2011 році придбано 4 будинки, а в 2012 році планується придбати ще 10 будинків.

13 січня 2012 року. У 2012 році за ініціативи губернатора Олександра Вілкула в Дніпропетровську, районних центрах і містах області продовжено проведення щотижневих (щосуботи, щонеділі) ярмаркових заходів із залученням виробників сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів.

На ярмарках можна придбати м'ясо (свинина, яловичина, птиця), яйця,  крупи, борошно, макаронні вироби, олію, мед, овочі та фрукти, продукцію молзаводів і м’ясокомбінатів та інше.

Середні роздрібні ціни товаровиробників на 10 – 15% нижчі за середньоринкові. Головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації розроблені графіки постачання продукції на ринки міста Дніпропетровськ від сільгосптоваровиробників.

Категория: ВЫХОД ЗДЕСЬ! | Добавил: Gross (23.01.2012)
Просмотров: 651 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]